Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha, pokud podle tebe toto neni podvod, tak mi urcite vysvetlis, jak moje rozhodnuti v cele serii ovlinila konec (a ne, nemyslim tim vyber ze tri barev). A urcite ti nebude vadit vysvetlit mi toto vyjadreni Casey Hudsona par dni pred vydanim.

    http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2012/076/d/3/mass_effect_fail_by_akael-d4t0nrx.png
  • Pokial si neimportoval Savy, tak niektore postavy z ME2 sa v ME3 neobjavia - a to len preto, lebo v ME2 si svojim rozhodnutim zmenil ich osud...

    Grunt bol v nadrzi a pokial si ho nevyslobodil a nerozhodol sa ho vypustit, tak tam skratka aj ostal a teda ti nema ako pomoct.

    Jack si v dvojke vyslobodil z vazenia Purgatory, opat plati, pokial si sa ju v dvojke rozhodol nenaverbovat, tak pocas ME3 tam je stale zavreta...

    Rovnako aj Tali je v "neimportovanom" save nasledkom udalosti v ME2 v exile. Prave v tom bola sila Mass Effectu, ze si mohol tu prednastavenu situaciu vo vesmire v ME3 ovplyvnit - avsak len tym, ze si hral predchadzajuce diely. To jest Jack vyslobodil z vaznice, Grunta pustil z nadrze, zabranil si tomu, aby vyhostili Tali...

    A to som este zabudol, ze v pripade, ak si mal Loyality s danym clenom, tak sa mohlo stat, ze vyviazli aj z neriesitelnej situacie... napr. Grunt v ME3
  • Nikdo neříká, že neexistovali. Jen, že umřeli. Záleží jak jsi na kterou otázku odpověděl? Dvě se mám dojem týkali vylepšení Normandie v ME2. Co jsi odpověděl?
  • Jasne, ze jsem neimportoval savy, ale, to ze nemam savy, snad neznamena, ze ty postave neexistovaly ne? Divny.
  • Reakce na Alfons Anonym: Mezi misí na Horizon a začátkem ME3 je dle MEwiki rozdíl někde okolo 6 měsíců ("That only leaves the latter half of 2185 and the early months of 2186."). S přihlédnutím k faktu, že soud se koná 4 měsíce po událostech Arrivalu nám moc času nezbývá. Oficiálně je prý Arrival po SM, jak moc po však nikdo neřekl. Mně to vychází na jeden, maximálně dva měsíce. Takže Reapeři mohli vyrazit jak tvrdíš ty až po SM a ne před jak tvrdím já. Vyhrál jsi *1*
  • Problem je, ze nemame informace o tom, jaky casovy usek uplynul mezi Suicide mission a Arrival.
    Je vlastne mozne Arrival dokoncit jeste pred Suicide mission, pak moje teorie smysl nedava a pravdu mas nejspis ty.
    Jestli ale opravdu parkovali jenom kousek od Alpha relay, pak mi nedava smysl ani Sovereignuv pokus o obsazeni Citadely. Mohli jit prece vsichni pres Alphu a Sovereign se nemusel namahat s aktivaci Citadely a riskovat, ze v pripade neuspechu zalarmuje celou galaxii.
    Opravdu jedine vysvetleni, ktere mne napada, je prave nahrada za Sovereigna...
  • Výborný článek, tak nějak víceméně shrnuje co si o tomhle všem myslím. Myslím že ta hysterie okolo konce Mass Effectu je vážně úplně zbytečná. Kdyby se to tak neřešilo, tak polovina lidí co se tu v těch internetových diskuzích rozčiluje jak je to od Bioware hrozný podvod, by nad koncem ani nevzdychla. Prostě Mass Hysteria... Tohle papouškování argumentů, který si ty lidi přečetli někde na netu je fakt trapný. A je dobře, že se na to dokáže někdo podívat taky trochu z jinýho úhlu pohledu.
  • Lidského reapera jsme zabili na konci ME2, ale v Arrival DLC už jsou Reapeři prakticky za rohem (jestli si dobře vzpomínám 2-3 dny od Alfa relay). To jasně ukazuje na to, že na cestě byli už mnohem dávno před Suicide mission. V opačném případě by to absolutně popíralo nutnost příchodu skrz Citadelu pokud to měli do galaxie týden cesty. Vypnout ostatní MR mohli klidně i nadálku skrze Alfu.
  • No a prave to je duvod, proc jsou lidi na tvurce nas*ani :-)
    Vic otazek nez odpovedi....
  • Trochu na odlehceni, byl jsem jediny, kdo pri spatreni toho human reapera vyprsknul smichy? Prerostly Arnold :-) Nastesti sami autori ted priznali, ze nestihali a proto vypada, jak vypada.
  • Nevim proc by vyrazeli drive... Pokud vim, Reaperi parkovali hned vedle mass relay, ktere je spojeno s Citadelou.
    Standardnim planem Reaperu je utok primo na Citadelu, likvidace veleni, uzamceni site mass relays a postupna likvidace izolovanych kapes odporu.
    Ta zaverecna animacka v ME2 mi prijde jako probuzeni Reaperu:
    http://www.youtube.com/watch?v=sOHnHWdy_oQ
  • Tak buď sis neimportoval savy nebo ti ty postavy prostě v předchozích dílech umřely :)
  • Obávám se, že se mýlíš. Reapeři vyrazili na cestu už dříve. Sovereign totiž měl původně spustit cyklus na základě pokroku Asari, které (jak zjistíme v třetím díle) velmi rychle technologicky pokročily díky proteanskému majáku na jejich domovské planetě. Díky sabotáži Proteanů se mu to však nepovedlo a tak hledal jinou cestu (Saren). Podle tvojí teorie by tedy měli Reapeři začít stavět asarijského reapera. Pro lidi se rozhodli až na základě intervence lidí (Sheparda).
  • Nemuzes naznacit? :-) Papirove casaky uz par let nectu.
  • Co to? Jake otazky? Ja dal import savu z ME2 a vsichni tam byli.
  • Moje teorie je:
    Jelikoz Sovereign byl pri pokusu o aktivaci Citadely a jeji premene na mass relay znicen, nemeli Reaperi nikoho, kdo by ho nahradil. Jelikoz se jim moc nechtelo cestovat tisice svetelnych let jenom na FTL drive, rozhodli se improvizovat a vytvorit noveho Reapera, ktery by Sovereignovu praci dokoncil a oni by mohli pokracovat podle planu.
    Pro lidi se nejspis rozhodli vzhledem k nasi unikatni geneticke vybave, nebo proste proto, ze je Shepard svymi ciny zaujal. A nebo oboji.
    No a po zniceni lidskeho Reapera uz se Reaperi rozhodli na nic necekat, nastartovali motory a vyrazili (konec ME2), jelikoz uz ztratili prilis mnoho casu a mohlo by se jim to vymstit.
    Myslim, ze to dava smysl...
  • BTW muze mi nekdo vysvetlit, kde jste vzali Jack u tech biotiku? Ja ji tam teda nemel... Stejne tak Wrexe ani Grunta jsem nepotkal, tusim o Wrexovi se zminovali ze umrel... pritom si neuvedomuju, ze bych o to nekde zavadil v tech otazkach na zacatku...
  • pokud si chcete něco dobrého o konci ME přečist kupte si nové Score dost mě pobavilo
  • V květnu 1945, nad troskami Berlína a po totální pořážce nacismu už tato volbá nemá žádnou logiku. Logiku by měla v situaci, kdy wehrmacht poráží spojené armády celého světa, postupuje na všech frontách a je jen velmi malá naděje jej zastavit. Pak by možná i Churchill volil jednu z tří možností. Analogie tedy kulhá na obě nohy. Přeci nečekáte, že po plném vítezství nad Reapery by najednou Shepard dostal takové volby, zcela určitě by na ně nepřistoupil, nebyl by k tomu jedinný logický důvod.
  • Já někde na zahraničním webu četl (bohužel už nevím kde), že naopak nemá jít pouze o pár videí, ale že obsah toho DLC má být docela pořádný. Ale to se asi dozvíme až v létě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit