Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Chumbaba:
    "Chápeš, ty tu vynášíš do nebe hry z éry Fallout/Baldur's Gate, na který já jsem koukal jako na komerční srágory pro masy, protože já jsem začínal na Dungeon Masterovi a to bylo "to pravý hardcore."

    Když pominu, že neznám nikoho v tý době, co hrál dungeony, který by považoval BG/F za komerční srágory (navíc tvůj argument je nicneříkající logický klam, protože nesrovnává obsah a formu těch her, jen nějaké subjektivní okolnosti), tak Dungeon Master je proti BG/F naprosto prázdná hra. Pár pater napěchovaných fighty, který se skládaly z couvání a klikání na ikonku, food management a řešení puzzlů. Příběh nula nic, roleplaying nula nic, možnosti vývoje postavy nula nic, nelinearita nula nic. Faktem je, že DM má do kvalitního RPG daleko a to, jestli je BG/F největší komerce na světě nebo není, na tomto faktu nic nemění.
  • Je to prumerna hra s mnoha nedodelky proste to tak je
  • co se tak naucit cesky?
  • jiste, protoze je tak tupy ze to neni schopny dohrat normalne :D
  • Tak si si ulavil, nudne, bez obsahu ci stylu , ale hlavne ze ti je lepsie ;-)
  • ukejhaná husa Mantor. Musím říct, že většinou na takové jako ty ani nereaguji, ale z tebe ta malost jde cítit na sto honů a to se mi šíleně hnusí...
  • Neboj sa o mna, vrat sa radsej k hc hram ako Destiny, ci F4 , ja si DD prejdem a velmi rychlo sa prejavia vsetky jeho klady a nedostatky ;-)
  • jestli máš Samueli problém respektovat cizí názory, tak to dělej v tichosti. Hrál jsem desítky lepších RPG než první BG, takže nemám potřebu číst nějaké urážky od nějakého ubohého trotla z games.cz. Laskavě se uklidni.
  • To je tak težke je sem vypsat ješte jednou?
  • Mas pravdu, takovy Solitaire zadny pribeh nema a hraje ho denne mnohem vice lidi. To je kvalitni hra.
  • Je videt, ze otec Hnisavce mel v mladi napilno. Ale jsi mekky, nevlastni bracha ma v DS serii 2000h+
  • Ja bych rekl, ze neumis porozumet psanemu textu. Holt problem mladsi generace, ktera nezvlada vety rozvite.

    Pochopit nasledujici text stejne jako sis ho vylozil vyzaduje znacny kus idiocie:
    "Kdybych to zabalil po 10 hodinach tak nemám lvl 63 a nemám rozehrané dlc. Fakt že tě baví běhat stovky hodin tam a zpět po prázdném světě neznamená, že se příběhová čast té hry nedá dohrát za + - 30 hodin" *5*
  • A ja bych rekl Dane, ze pouze o(')o muze napsat, za BG1 je hra o nicem. Ma sice pomalejsi rozjezd a otravny respawn, ale po dolech je v pohode. Dale jsou tam dva solidni datace.
  • Johnny
    jojo jel sem, od sidewindera, cobru, Vulture, Pythona až po anacondu, pouze lovením, už mam odloveno 7 972 Wantedu :D
  • Historie mluvi proti tobe, spousta slavných a legendarnich her zadny pribeh poradne nemá, a presto jsou obecne povazovany za skvele hry. Samozrejme osobní preference jsou věc jina, ale to na faktu ze DD je dobra hra nic nemeni.
  • PreidaQ
    A je takový problém pochopit, že někteří lidé věří, že když hra nemá dobrý příběh, questy a podobné věci, nemusí se nutně jednat o dobrou hru?
  • Dragons dogma ma velkou oblibu, na konzolich ji hralo spoustu lidi a ted na steamu se uz drzi druhy tyden jako nejprodavanejsi, hraje ji cca 40 000 lidi denne, tolik pro midnighta a jeho pomerne osamoceny boj proti vetrnym mlynum. Co nadelas chlape, lidem se to libi, a to i kdyby si delal bobky.

    Jinak samozrejme o tom proc je hra tak dobra tady nic psat nebudu, jedna polovina trollu by nevedela o cem mluvim a druha by nesouhlasila i kdyby to byla pravda a ti kterym se to libi nic takove cist nepotrebuji. A vy další mate youtube, fora která jsou plna informaci a pak taky hru samotnou, takze to staci zkusit. Navíc jsem o te doby co hra vyslla sepsal na ruznych forech tuny informaci a uz me to nebavi. Dragons Dogma je skvela a originalni hra, ale az ten kdo ji poradne zkusi to muze poznat (ne všichni jak je videt na midnaghtovi, ale ten zrejme bude trpet nejakou vzácnou poruchou)
  • Tvrzeni, ze o te hre nic nevedi je prehnane a je pochopitelne, ze fanousek te hry o ni vi mnohem vic, pac je to hra komplexni a rozsahla. Takze z te hry nebylo odhaleno mnoho, ale casualni hraci jako Mantor z ni stejne ani o mnoho vic nepoznaji. Ber to jako prochazku hrou ocima masoveho hrace.
  • bylo by ještě fér zmínit, že ta hra má dost promakaný level desing a systém podzemních zkratek, které spojují různá území, proto je dobré využívat exploring. Myslím si, že i kvůli tomu tam není kůn. Tvůrci se snažili doslova dokopat hráče k prozkoumávaní světa.
  • Ty souboje jsou celkem zábavné, ale kazilo dojem například to, že hned na začátku může hrdina "porazit" Hydru s pouhou rezavou kudlou/kouzelnou větvičkou či snad lukem, který střílí klacky na zátop.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit