Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Říká anonymní dan jeden z 50 profilů toho samého trolla. Díky ale nikam nejdu, na rozdíl od tebe se za svoje názory nestydím. Zvlášť když jsou pravda...
    Navíc jedinej kdo se tu ponižuje seš ty. Ještě jsi nedokázal napsat nic k věci. Akorát se pokoušíš utřít mě a vůbec ti to nejde...
  • jestli umíš číst, tak sis mohl povšimnout, že to publikoval před týdnem z PC verze. Jinak radím ti uklidni se, odejdi z diskuze, dej na týden zapomenout svému já tady na games.cz, protože za chvíli se propadneš na dost trapnou úroveň trollingu. Hra se ti nelíbila, já to respektuji, není důvod se tu vypisovat neustále, spoustem lidem se to líbí, snaž se to respektovat...
  • MidnighT91
    BEST GAME EVER xD to mluví za vše. Ten borec si zase vymejšlí neexistující klady. Mluví o neuvěřitelně živých a realistických nepřátlých, živém světě o úžasném příběhu a chytrejch pawnech. NECHÁPU TO, ta hra musela bejt na x360 úplně jiná. Protože na pc tam nic z toho o čem mluví není. Prostě další fanboy co to přehnaně nadnáší...
  • ten grind tam je a není, jelikož ty questy si můžeš všechny nabrat a nemusíš cíleně chodit zabíjet ty monstra, jelikož je vždy potkáš v normálních questech, takže ti to spíše usnadní hraní.
  • MidnighT91
    Moje skepse není přehnaná, moje skepse je rovna přehnané chvále, kterou jsem k té hře dostal od lidí tady....
  • prosím tebe jsi jen dítě, které neumí lhát ani diskutovat. Tak se přestaň ponižovat a odejdi z diskuze, jelikož už se začínáš dost potápět...
  • MidnighT91
    Ne najednou ne, říkám tu celou dobu to samé. Za dohranou považuju hru v momentě kdy skončí hlavní příběh...
    Btw stejně tak by tu lidi neměly poslouchat tvoje lživé srance o téhle hře protože o ní lžeš...
  • Jo tak to znám :D Chápu tě mám to stejně, ale za to pak nemůže hra :D Asiati jsou na tyhle grindovací questy ujetý. Je to v hodně jejich hrách :)
  • Oceňuji tvoji snahu, ale tady jde primárně o trolling, takže se zřejmě nezavděčíš. Lidi prostě nechápou, že je to japonské RPG, takže má mentalitu japonského RPG a nejde ho dost dobře srovnávat s Gothicem nebo Skyrimem. Lidem to automaticky přepíná na západní RPG (rytíři a draci) a pak se jejich úvahy ubírají úplně mimo. Dark Souls tu chytala podobný hate a podobné nepochopení.
  • ikdyby ten save slot byl, tak si kluci stejně nikdy u žádný hry ( včetně retroher) nevezmou svoje savy, ikdyž to doma mají rozehrané. Chápu že občas to není v lidských silách , ale oni ty savy nemají nikdy u ničeho :)
  • Možná ti to není schopnej nikdo napsat, protože to je jen tvá představa že tu konzolisti tvrdí, že to je hra desetiletí. Já zatím jen viděl uznání že to je dobrá hra, sčímž souhlasím. Ne každému ta hra sedne, ale to zní ještě nědělá špatnou hru, ocož ty se snažíš . Takže on nebude problém v přehnané chvále , ale spíše ve tvé přehnané skepsi a dělání z komára velblouda. Nebavilo tě to, v pořádku.. Ale proč se to snažíš nacpat lidem, které to baví to mi fakt hlava nebere, ale ona to nebere asi ani tvá hlava viď.
  • Vylezu kyklopovi za krk, mág z družiny mi okouzlí zbraně ohnivou silou, kterými pak podpálím kyklopovi hlavu, ten se v bolestech rozhání rukama a srazí 2 gobliny ze srázu, kteří zrovna probíhali kolem. A takových unikátních chvil je tam podstatně víc. Nevím pod čím si komplexnost představuješ ty, ale tyto možnosti tu combatovou škálu dost zpestřují, ale každý na to máme jiný názor.
  • takže najednou kromě DLC to máš dohrané. Jasně. Rád bych nakoul, kolik jsi tomu vůbec dal. Bohužel to se nikdy nedozvíme, ale předpokládám, že tvoje lživé srance budem muset číst dál, protože sebereflexi neznáš.
  • nightborne
    A ještě jeden, nepatrně subjektivní klad - jako osobního pawna si můžeš udělat štíhlounkou zrzku v apartních tangách, a léčit si tak svoje nezdravý upnutí na svoji expřítelkyni. Ehm.
  • MidnighT91
    Hele pro mě za mě si věř čemu chceš, tvůj názor mě nezajímá. Já o té hře říkam pravdu a tvoje fanboyovství z toho dobrou hru neudělá...
  • dyť píšeš, že to máš dohrané a teď vyrukuješ s naprosto směšným levelem. Bože. Dejte mu ban za lži *15*
  • MidnighT91
    Kdybych to zabalil po 10 hodinach tak nemam lvl 63 a nemam rozehrane dlc. Fakt že tě baví běhat stovky hodin tam a zpět po prázdném světě neznamená, že se příběhová čast té hry nedá dohrát za + - 30 hodin...
  • PS. Tu hru bych nesrovnával vůbec s ničím. Snad jen s tím Monster Hunter. DD je tak specifická hra, že většinu lidí spíše otráví, ta menšina co tomu dá čas si bude mlaskat.
  • lžeš. Já tam strávil desítky hodin a těžko můžu říct, že jsem to dohrál. PC verze je sotva týden venku a ty už to máš dohrané. To bys musel sedět 24/7 a ještě bych o tom pochyboval... Jsi to zabalil po 10 hodinách a teď tady mudruješ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit