Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tenhle gameplay je tak silne kontraproduktivni ze by mozna bylo na zvazeni jestli by Capcom nemel kluky zazalovat:) je skoda ze nemate v redakci dostatecne kapacity ktere by dokazali japonske hry lepe podat ctenarum, aby z toho nemeli pocit ze se jedna o neco co stejne nikdo moc nechape.
  • Pro takového ultra hardcore hráče je tam hard mode a netvrď mi, že dark souls má otolik kombatových mechanik navíc. Maj ho sice odladěnější, ale taky je to mnohem větší tunel než je tady. Ale jinak jak jsem psal už někde jinde tady v diskuzi, dogma není přímý konkurent soulovek. Je to něco jak diablovka Van Helsing,torchlight v porovnání k Diablu.

    Já sem třeba na dohrání dark souls moc velkej nervák, dogma mi nabídla výzvu i odměnu v pocitu toho že jsem pánem daného herního světa. V soulech seš nicka, která musí bojovat o holý život každou minutu a to je taky super
  • online verzi ur-dragona zabiji vice lidi naraz(ale kazdej sam za sebe), zamerne jsem napsal "multiplayer" v uvozovkach, protoze to neni uplne obvyklej system. Kazdopadne tam "multiplayer" je.
  • Ve světě witcherů a skyrimů rozhodně dělá, ve světě soulů, je to vítaný mladší bráška
    -_- Jak já nesnáším generalizování her, ale hold některým z vás to musí člověk zkoušet vysvětlit polopatě, ikdyž marně já vím.
  • Okey to je dobře.

    Jinak souhlasím že to ,že hra má tupý příběh i questy není žádná omluva pro tvůrce, taky bych byl rád kdyby to tam bylo .. Ale nejde mít vše, já sem rád že se aspoň capcom pokusil přiblížit nám asijský způsob rpg, tím nejvíc západním způsobem kterým to šlo zkřížit :)
  • Neznat tu hru, tak podle tohodle gameplaye si myslim, ze je to pekna kravina. Pritom je az neskutecne zabavna. Navic s warriorem je to nejmin zajimave, zaznelo to i behem gameplaye, je mi zahadou, príc se temer ceoa ukazka odehravala s nim. Stalo by ukazat, jak se s kazdym charakterem zasadne meni gameplay. Take se z ukazky zda, ze kazdy charakter ma k dispozici jen nekolik malo utoku, ale opak je pravdou, mel byt ukazan strom vlastnosti a dovednosti. Lepsi atmosferu ta hra nabizi pri hrani na tv s poradnym ozvucenim a gamepadem, je na to stavena. Na klavesnici s mysi a u maleho monitoru to neni ono.
  • Johnny
    Já lovim u Resource extraction pointu, mam Anacondu, soustava HIP 20277 za hodku vydělám tak 5-7 Milionu, podle toho na který příčce se v galaxii umístí Lavigly Duval,
  • Tydle questy neber jako stěžejní, je to spíš přivýdělek v průběhu tvé cesty. Není nutné je dělat, akorát pak člověk může narazit na zeď v podobě vyššího levelu nepřátel než si ty sám .. a vté chvíli dostaneš na budku, jelikož sou pravidla nastavená tak, že nejen že vyšší level dáva větší dmg, ale hlavně ty jemu dáváš dmg menší, je to naprd a balanc hry se úplně nepovedl, protože zezačátku budeš dostávat kartáč a následně to až do části s datadiskem budeš kosit jak pánbůh, ale to je neduh velké škály vývoje postavy, kdy se správným buildem budeš prostě op... itak to za to stojí x)
  • Taky hraju Elite, zrovna jsem na cestě k Sagittarius A* a vypadá to, že domů se vrátím nejdřív tak za měsíc *1* Na průzkumnou loď jsem si vydělal lovením odměn ale hlavně mě zajímá jak se v Elite živíš ty?
  • Po prvních 2 hodinách je to zatím docela hratelné. Akorát cutscény působí docela divně a člověk těžko pochopí co se nám snažili naši východní kamarádi sdělit. Další mínus dávám za záplavu questů tipu: Zabij 10 banditů, zabij 10 goblinů atp. Bojová stránka hry je skvělá a propracovaná až na občasné glitche kdy postava zmizí v bossově těle ale tohle mi nějak nevadilo. Za mě je to průměrné rpg, které se soustředí hlavně na boj což je škoda, protože nebojová stránka hry zatím hodně zaostává.
  • Nj Del aby si neprisel uprdnout k mojemu obliceji, z tech tvojich vytrhovani veci z kontextu by se uz dala napsat knizka :)
  • Krescz
    no to je příběh jak pojď na mě z boku *15* ....to miluju tady ty hry kde nevíš proč děláš to co zrovna děláš
  • Vojta_Ilavsky
    Dobře.
  • Ten quest je o ničem, taky se mi nelíbil, na druhou stranu zrovna trošku vtipné je to vyčítat této hře, že má jediné řešení qeustů. Horší je to dle mého u hry, která je postavena na questech a xp sbíraš jenom za questy. Tak mě napadá eagle vision v Zaklínači. Ve většině questech nemáš šanci uhnout z úzké cesty, abys splnil quest. V téhle konině se zlodějem si na něho můžeš počíhat aspon na více stanovištích. Ten quest má výhodu, že ho uděláš za minutu, stačí vyjít ze dveří a čekat...

    Jinak nevidím důvod proč brečet kvůli jednomu questu a vypisovat si tady srdíčko.... tak trochu trapné..
  • jj, dělá *1*
  • Doufám, že jednou ztrávíš desítky hodiny nad něčím za co ti dá pak někdo 50kč místo 5000kč. Chtěl bych vidět ten výraz v tváři až přijdeš o své iluze o hodnotě něčí práce
  • Podívej se po internetu co je dark souls za žánr, očividně máš mezery v informacích.

    Hold prostě prosté hlavičky některých zdejších existencí nechápou že už dneska není jen jedno univerzální rpg, ale že už i rpg má svoje subžánry. Pokud se stím nesmíříš, do budoucna plakat ještě víc
  • "Generování v Diablo mělo něco dobrého a hlavně, tam když jsi to vyčistil, tak se tam poté pohybovalo minimum anebo nikdo. "

    asi jsme oba hráli jinou hru
  • kooperace typu že poskytneš tomu druhým svého pomocníka ... multiplayer jak blázen teda
  • Dám ti radu. Pokud chceš vidět kvalitní combat, tak nesmíš koukat jak to hrajou lamy, který by si to museli pořádně ošahat a zabřednout do toho světa..

    Nic proti redakci, já jsem lama zas v jiných hrách. Ale je prostě hloupost dělat tady v diskuzi verdikt po 1/30 hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší