Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem od srdce rád, že jsem na games našel aspoň 2 diskutující co todle chápou a nemají šero před očima
  • Johnny
    Dark souls je o technice boje a ta výzva mě extrémě tlačila kupředu. Což se o DD opravdu říct nedá
  • vzhledem k tomu, ze dark souls je vic rubacka nez rpg, tak to z nej horsi rpg delat ani nemuze:D
  • Johnny
    Hele neptejte se mě proč, je repetivnost a repetivnost. Skyrim sem dohrál dvakrát, naprosto všechny ukoly pro všechny frakce... Hraju Elite Dangerous už přes 400 hodin a to je taky repetivní. Ale prostě v DD mi to přijde jako uplně zbytečný, nic mě netáhne dál, ty lokace jsou naprosto stejný stejně jako nepřátelé, A kupodivu i mé ženě přesně tohle vadilo, a to je osoba která miluje všechny Rpgčka....
  • Víceméně sis to shrnul dost objektivně. Je to taková odlehčená verze souls ( Nedá se to úplně srovnávat, Dogma nikdy nemělo ambice být lepší než souly ), kde je možnost lozit po bossech. Zkus stáhnout, vyzkoušet a uvidíš .. pokud tě dokáže udržet combat, něco jako ve stylu monster huntera, tak myslím že tě to bavit bude. Já se bavil královsky. Jestli jsou tam stupidní questy a stereotyp, když nezkoušíš nový kombinace a povolání? Ano a není toho tam zrovna málo a přesto bych tu hru komukoliv koho baví souloviny doporučil.
  • V DD su otazniky svietiace nad quest givermi, quest markery na mape, turtorial hinty na kazdom kroku a nalajnovany pribeh....takze co si tym chcel povedat?
  • Tak to ani necakam, hru som kupoval s tym, ze ma dobry combat, nic ine tam chvalabohu nehladam. Ako nenahneval by som sa keby som nemusel vrazdit za hednu noc 50 vlkov kvoli respawnu, keby to malo aj nejake hlbsie rpg prvky a mechaniku, ci zaujimave questy ci pribeh. Ale primarne som to od hry necakal.
  • Pokud chceš příběh z kterého si budeš ucvrkávat, tak to rovnou přestaň hrát. Nesnažím se tě urazit, snažím se ti ušetřit čas.

    Smysluplný příběh nehledej, diť si jdeš prostě pro svoje srdce, co ti vzal obrovský drak. Myslím že to o Bčkovosti příběhu mluví samo, nebo ne? To je jak jít na Transformers a čekat celej film na emocionální drama
  • Ty se mi taky nelíbíš a musím tě tu snášet. Zkus se nad tím zamyslet, co tím chtěl básník říct . Třeba to tvoje ego zvládne a půjdeš diskutovat k hrám, které se ti líbí.
  • ještě že si nám to přišel říct do tématu o hardcore rpg, bez tebe by to tu nebylo úplné. Třikrát sláva
  • Že existuje i jiné rpg než to, kde hraje hlavní roli příběh zdejším oslíkům prostě nevysvětlíš. Natož že Capcom dělá vlastní žánr a odvětví rpg. Zdejší hošaní maj jasně wikipedii nadefinováno jak má vypadat skutečné a jediné rpg, nenaděláš nic. Právě kvůli takovým lidem jsou dnešní hry jak přes kopírák a víš ty co?Nic jinýho si asi ani nezasloužíme.
  • Ten quest je herne, designovo, rpg moznostami riesenia uplne strasny, ja som len rad, ze ma teda aspon pribehove pokracovanie, ako pises, co este nemusim vediet kedze som na zaciatku. Ale do tejto fazy hry....co je v mojom pripade dovezenie hlavy hydry do mesta som nemal jediny zaujimavy rpg quest , zato kopu akcnych zabi, dones, preskumaj, najdi, ochran vola tomu dal korunu v nudnosti.
  • V dark souls si nedělal dokola furt to samý viď, tam bylo vše opodstatněné s hlubokým příběhem ,který sis musel dohledat po netu, aby si ho vůbec našel. Pokaždé úplně jiná hratelnost, kde si ani trošku nemlátil jak osel do různých bossu několik minut, umíral dokolečka, aby vylezla naroubovaná mechanika s kterou se dal ten boss zabít.

    Jo, ztoho musí povolovat svěrač slastí, oproti DD které je ve všem naprosto špatně viď.
  • V ktorom DS zabijes nejaku npc a nejde dokoncit? Lebo take som nehral ;-)
  • "Vykuchali pribeh, vykuchali hadanky "
    Di se radši koukat na kouzelnou školku prosímtě, pokud nedokážeš pochopit že capcom staví gameplay a combat nad strhující příběh a hlavuzavařující hádanky. To je jak hledat ve witcherovi možnost lítání do vesmíru, nehledej tam něco co tam prostě není. V dark soul taky nemáš příběh na prvním místě a itak to dokázalo strhnout miliony lidí po celým světě a dělá to z něj horší rpg? Nemyslím si
  • taková svoboda byla třeba v Gothicu nebo v Dark Souls, na druhou stranu pokud si zabiješ důležité NPC, tak už hru nepůjde dohrát nebo dokončit. Je to jako se ptát, proč ve Witcherovi nemůžeš zabít Yennefer. Jsem si jistý, že spousta hráčů by tuto možnost uvítalo.
  • Ale preco nie je alternativa, ze ho zabijem? Proste to nejde, ja som ho grabol hned na prvy krat, ale az po vtipnej snahe ho ubit na zemi co samozrejme neslo lebo scenar. Samozrejme predpokladam, ze keby som ho nechytil a nechal ujst , tak tam je dalsiu noc znovu a mozem ho chytat zase, to by som od toho paradneho designu tak nejako cakal.
  • Ty jo ja to hraju poprve a trvalo mi to 4minuty
  • del0
    "Muzete se zlobit, nesouhlasit ale Dragons Dogma Dark Arisen je pravdepodobne nejlepší akcni rpg všech dob. Stravil jsem v nem vic jak 1000 hodin napric ruznymi platformami, takze nemelu z hladu."

    Zatím se tady zlobíš a cpeš svojí svatou pravdu ostatním jenom ty a to ještě hodně neomaleným způsobem. Ve tvém vlastním zájmu bych se smířil s tím, že ne každý je z DD odvařený.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší