Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdosi to tady už postoval. Tady je odkaz a řekne více než gameplay video:

    https://www.youtube.com/watch?v=o2UrLNP3ruw

    Ono je totiž blbost dělat gameplay první hodiny, řekl bych že ta hra je fakt dobrá až po nějakých těch 15 hodinách. Nejlepší pro gameplay by byl endgame a ukázat prostě nějaké ty boss-fighty v datáči apod.
  • MidnighT91
    To už jsem vysvětloval. Je to jedna z her, které mám normálně rád a chtěl jsem se do ní dostat, a jelikož mě tu fanbojové přesvědčovaly jak je to hra desetiletí, tak jsem se rozhodl tomu dát víc než jen 10 hodin, abych se teda pokusil přijít na to v čem je to tak úžasné. Dohrané jsem to měl než jsem si to vůbec uvědomil a nic jsem tam nenašel. od té doby se tu hádám s konzolistama a ani jeden není schopnej napsat co z toho dělá rpg desetiletí.
  • x_ander
    Říká se tomu subjektivní názor, víš. Za sebe můžu říct, že krom bossfightů se mi líbil hlavně design herního světa, systém pawnů, hudba, celková atmosféra, a celá řada questů. To, že tobě se něco z toho nelíbilo, je věc druhá.

    Ale rozhodně nejsem žádný fanboy, dost věcí mě té hře štvalo - respawn nepřátel, questy typu dones 20 kůží, vývoj postavy byl takový zvláštní (cca od 2/3 hry jsem měl hromadu expů, ale neměl jsem je do čeho investovat), a krutě mě nebavil datadisk, který jsem ani nedohrál.

    Ale celkové dojmy mám pozitivní, nějakých 8/10 tomu klidně dávám.

    U tebe mě spíš udivuje jiná věc - dole píšeš, žes tu hru dohrál. Proč jsi dohrával hru (což zabere v tomto případě desítky hodin), která tě tak strašně sere, a vlastně tě vůbec nebavila?
  • MidnighT91
    Nemůže protože to komplexní není. Vybereš si class a průběžně pro něj odemčeš asi 20 schopností, ze kterých si můžeš 6 vybrat. V případě válečníka 3 pro meč a 3 pro štít. Tím veškerá komplexnost hasne...
  • nesouhlasím s jednou věcí, TOTO NENÍ RPG, tyto diablovky nejsou zadna rpgcka, to jsou jen plosinovky z pohledu kamery za ramenem, obycejne akcni rubacky, nic vic, to same je Dark Souls, rpg je skyrim, fallout, pillars, baldur aj. tohle fakt ne
  • Můžeš napsat třeba dva příklady toho proc a cim je to komplexní (flash to napsat nedokáže)? Giganticka mi nepřijde, koukal jsem se na mapu sveta a jsou tam snad jen dve mesta.
  • MidnighT91
    Zase jak říkám půlka z toho není pravda: hra je gigantická, ne není je maličká, velkou ji dělá fakt že musíš běhat pěšky. Neuvěřitelně komplexní, ne není je to banální rubačka. Atmosféra? možná v noci a ve skriptu, jinak není. Pocit nebezpečí: chtěl jsi říct pocit nesmrtelnosti a božství? Jak říkám, lidi si vymýšlejí neexistující klady...

    - skvělej bojovej systém, šplh po nepřátelích, kombo útoky s pawnama
    - pawn systém jako takovej
    - detaily - kazící se jídlo, kotrmelec ve vodě ti zhasí lucernu apod.
    Až na tupost těch pawnů tak ano, tohle tam je a dá se to považovat za klady. škoda že je to dost málo na tak "gigantickou" hru...
  • nightborne
    - hra je gigantická, neuvěřitelně komplexní, na dlouhou dobu.
    - skvělej bojovej systém, šplh po nepřátelích, kombo útoky s pawnama
    - pawn systém jako takovej
    - atmosféra
    - pocit nebezpečí a parádní zadostiučinění při získání lepší výbavy například v Bitterblacku
    - detaily - kazící se jídlo, kotrmelec ve vodě ti zhasí lucernu apod.

    Lepší? Jo, příběh je tupej jak poleno, některý questy nedávaj dvakrát smysl a svět na tebe moc nereaguje, taky netvrdím, že jde o nejlepší hru pod sluncem. Ale víš ty co? Nevadilo mi to. Ta hra má prostě něco navíc, něco, kvůli čemu jsem se do ní sekl na čtyřicet hodin téměř bez přestávky.
  • MidnighT91
    A jak přesně zásadně se mění gameplay mezi warriorem a lučišníkem? Že musíš používat nože místo meče? Že můžeš kyklopa střelit do oka? To je jako zásadní změna???
  • MidnighT91
    Sám nemáš dostatečnou kapacitu na to napsat, co je na té hře dobré. Mám to dohrané a nic jsem tam neviděl.
  • MidnighT91
    Lidi se tu i po tom, co to jasně řekl Honza, snaží tu hru obhajovat. Nikdo z nich ale není schopnej napsat opravdové klady té hry. Každej kdo se o to zatím pokusil to udělal tak že vzal zápory té hry a ve své vlastní hlavě si je předělá na klady. řeknou vám že je tam propracované to a to a přitom to není pravda. Jedinej klad té hry představuje doposud v takové hře neviděnej combat s bossy. Všechno ostatní bylo v Kingdom of Amalur, i ten soubojovej systém tam byl akčnější...
  • Dekuji za vyčerpávající odpověď, hned si to běžím koupit
  • vetsinou japonsky hry nabizaji daleko vic, jen holt kdyz je poradne neznas tak to nevis, samozrejme ti to nemohlo zabranit napsat nesmysl o bojuvkach:)
  • Ale tohle není HC hra. Ne ve smyslu her, které jsi napsal.

    Tady to je HC jen nekonečným spawnem potvor a rozdílem levelů. Jakmile máš menší level = máš postih v boji proti většímu levelu a tohle děláš celou hru i po konci hry. To není HC hra. Dark souls sice také mělo zejména bojové části ale fungovalo to zcela jinak. Divím, že Dark souls udělali dobře. Když korejci a japonci hrají často ty mmo hry a pořád dokola milují expení.

    A baldur? Tam jsi měl tolik možnosti boje a jak to řešit nebojově...To bylo HC. Tam byl i svět. Tady mlátíš a znovu říkám: I Diablo 2 to umělo lépe. Nebylo to pořád stejné.

    SP MMO je pro tuhle hru přesný. Bohužel. Zapneš rubeš, jdeš 50 metrů a rubeš to co jsi rubal vypneš. Zapneš to samé koupíš něco, vypneš. Příběh není anebo je značně okrajovej a špatně provedený. Viz ta srandovní akce kdy honíš zloděje a mečem to nejde...
  • 10/10. Pak, že má withcer hloupé questy.
  • skoda ze tyhle japonske hry jsou spis bojuvky, my jsme v evrope zvykli na jiny styl. treba kdyz jsem hral oblivion, tak jsem hodne casu stravil ve svem dome, obchodovanim a pod. to samy zaklinac, muzete tam jit do hospody kde je mnoho aktivit a pod. gothic nabizel crafting a sbirani surovin jako vedlejsi aktivitu atd. nemluve o tom ze questy be melo byt mozne splnit vicero zpusoby (stealth, dialog atd)
  • Jenže já jsem totální rpg pijavice a pokud tam jse jakékoliv vedlejší questy a aktivity tak je prostě vyždímu co to jde. Nesnesu pocit, že jsem za sebou nechal něco nedodělaného *1*
  • Já hlavně lovil u compromised navigation beacon a šlo to dobře ale pak jsem viděl Interstellar a hned mi bylo jasné, že můj osud leží daleko v jádru galaxie :D Nicméně nejsem ani v polovině cesty a pomalu propadám vesmírnému šílenství. Btw. na Anacondu jsi vydělal pouze lovením odměn?
  • To by ses divil *3*
  • Co bys během hodiny hrani ukázal a vysvetlil ty? Jestli je tam fakt jen jeden save slot, tak si ani nemůžeš připravit nějaký zajímavý situace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší