Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jistě, že se to dá takto vysvětlit, ale když jsem to viděl poprvé přišlo mi to jen odfláknuté. A asi nejsem jediný kdo to tak viděl, pravděpodobně né všichni, kterým se to nelíbí mají IQ kolem té 10. Než trochu popíšu důvody tak ze začátku aspoň řeknu, že jste někteří zareagovali na kritiku vaší oblíbené hry normálně a podaly k tomu nějaké vysvětlení o tom jak se na to dívate vy. (Tak by nejspíš normální diskuze asi měla vypadat.) Místo pokusu o urážku.

    Takže k oné situaci. Jedna reakce od Pawna typu "Vypadáš špatně co se stalo?" mi příjde nic moc. (Asi jsem už opravdu zhýčkaný "RPG", kde se o každém prdu musí prohodit nějaká ta konverzace.) Přitom ta samá stráž co hrdinu hodila do toho žaláře ho hned po cutscéně zase v klídku nechá odejít. To, že s vévodou je něco v nepořádku bylo jasné a až na finálního bosse co to jednou, dvěma větami vysvětlí a přes hru se to nijak zvlášť neřeší mě jednodušše u RPG zklamalo. Můžou lidi zmiňovat pořád dokola, že to není na první pohled vidět, ale když to je už na ten první pohled docela stupidní nevidím důvod, proč by se v tom člověk měl víc hrabat.

    To je, akorát jedna z věcí, kterou jsem chtěl vytknout netvrdím, že ta hra je odpad, ale reakce lidí co to berou tak vážně, že přehlížejí nebo to aspoň na oko dělají jsou k smíchu. Někteří si snad i vymýšlejí věci co snad v té hře ani nejsou. Taky dokážu na svých oblíbených kouscích najít chyby těm se bohužel nedá vyhnout, ale přehlížet je a dělat, že to je bezchybný kousek je k ničemu.

    Kdybych měl shrnout svůj názor Dragons Dogma mohl bych napsat rovnou celou recenzi, abych vysvětlil to co mi na té hře vyhovuje/nevyhovuje. Jako většina to vidím spíš na průměrné akční RPG, které nadzdvihuje hlavně onen bojový systém.

    A od RPG čekám HLAVNĚ dobrý příběh. Někteří dokáží z nedostatků svými "řečnickými schopnostmi" udělat něco čím je ta hra odlišná a od ostatní a dělají ji víc kůl než tu druhou. Meh diskuze byly a budou k poměřování virtuálních pindíků někdy je až k obdivu co dokážou někteří tvorové schování za klávesnicí napsat někomu koho ani neznají a škoda normálních lidí co si chtěj jen pokecat o hře s někým jiným i třeba z té "druhé strany barikády". Vážně by se ten systém měl překopat :D
  • Morraw
    Hned druhý souboj s kyklopem dolů po cestě mě pobavil. Vyskočil jsem mu na ruku a sekal. Čas od času sebou o nějaký ten krok popošel do strany a to jsem jsem si všimul, že směrem ke srázu. Takže jsem pokračoval a když už byl úplně na kraji, tak jsem seskočil a v ten moment sebou zase škubnul dozadu a spadnul dolů *15* No k nezaplacení. A celkově souboje působí dost živě. Animace, chování nepřátel...
  • pozval jsem ji a odmitla prej jsem hnusnej:( diky tobe se ted citim jeste hur co tam mas dal?
  • asi se muzeme shodnout na tom ze je to dobre akcni (dvakrat podtrzeno) rpg.
  • asi se muzeme shodnout na tom ze je to dobre akcni (dvakrat podtrzeno) rpg.
  • MidnighT91
    A kde tvrdím že jsem to dohrál za 10 hodin??? Jasně jsem napsal že příběh se dá dohrát za + - 30 hodin tak mi nevkládej do huby vlastní lži... Neumíš číst...
    Edit: tady máš černé na bílém co jsem napsal, přečti si to znova, tentokrát s otevřenejma očima a pak mi teprv můžeš nadávat.

    "Kdybych to zabalil po 10 hodinach tak nemám lvl 63 a nemám rozehrané dlc. Fakt že tě baví běhat stovky hodin tam a zpět po prázdném světě neznamená, že se příběhová čast té hry nedá dohrát za + - 30 hodin"

    Vidíš? jasně tam píšu že jsem to hrál dýl než 10 hodin a že se to dá dohrát za 30 hodin. takže se laskavě nauč číst, než se do někoho začnež navážet a vymejšlet si něco co nenapsal...
  • Uff, tak GamesPlay jako obvykle celkem o ničem. Už mnohokrát to tu bylo, hrajou to lidi, který o tý hře nic nevědí (to že jeden šišlá tak, že to nejde poslouchat, pominu) a ukážou z ní snad to nejmíň zajímavý, tedy začátek. Dobrý RPG se prostě hned na začátku nemusí projevit a kluci si mohli k představení hry třeba pozvat někoho, kdo ji zná a má k ní co říci. Jako by mi novou knížku představoval někdo, kdo četl prvních dvacet stránek, toho bych asi taky poslal do háje.
    Ale já jsem si k vánocům nadělil season pass do Dark Souls 2 a po 560ti hodinách už mi ta hra vážně nemá moc co nabídnout. Dragons Dogma PC pak byla moje tajná volba pro další koupi a musím říct, že komentáře mi snad napověděly víc než video nad nimi...
  • Děkuju Midnightovi a jemu podobným,
    Pánové, co takhle se teple oblíknout, vyjít ven, zavolat nějaký holce, pozvat jí na jídlo nebo pití (levný - aby vám zbylo na origo hry na další tejden), a prostě si hezky užít ven na vzduchu. Věřte, že Vám to prospěje.
    Hru si nezahraju, ani nekoupím, pánové my na ní zkazili chuť. Sem už taky nevkročim, jen když nebude čas a zbytí. Je zvláštní, jak Midnight dohrál hru za 10h, když tvrdí že hru pokládá za dohranou po dokončení hl. příběhové linie, což zabere +-30h (jeho slova). Ale on nelže, tomu nevěřím, je z těch her totálně vymazanej, stejně jako většina z Vás tady. Možná by stálo zato se nad tím zamyslet, ale ve vašem případě to stejně nepůjde, už v tý hlavě prostě není prostor.
    P.S.: Pánům z videa je buřt co tu píšete..
  • Tak BG1 je naprosto o ničem hra. Dvojka je pak daleko lepší. Když vezmeme kolem a kolem, tak Torment taky nemá tu hratelnost nic moc, spíše tedy nic, kdyby neměla dobrý příběh a setting, tam bych to ani nedohrál...Neznám dokonalé RPG....
  • Díky za gamesplay, ušetřili ste mi 30€ :)
  • MIDNIGHT: Další, co zamrznul v roce 2000. Chápeš, ty tu vynášíš do nebe hry z éry Fallout/Baldur's Gate, na který já jsem koukal jako na komerční srágory pro masy, protože já jsem začínal na Dungeon Masterovi a to bylo "to pravý hardcore". Ale takhle, s odstupem let, mi přijde super Dungeon Master, Fallout i Dragons Dogma. A naopak třeba Baldurs Gate 1 mi přijde dost nudná - tehdy i po letech. Totéž je tady pořád to omílání Gothicu - jo, byl super, hrozně se mi líbil, ale když jsem někdy vloni dohrával Risen 3, tak jsem viděl, že už ta série dost vyčpěla. Jsou jiné, nové hry a jsou super. Proč je to takový problém?
  • Nepochybuju, že jsi mistr světa, ale upřímně, příteli, ty poznáš tak velký kulový...
  • MidnighT91
    Laskavě mluv sám za sebe. Chceš výčet skutečně zábavnejch a komplexnich rpg her co jsem dohrál? Baldurs Gate 1,2 Icewind Dale 1,2 Planetscape Torment, fallouty (všechny do jednoho) Etc, Etc tyhle staré jsem dohrál všechny a několikrát. Dohrál jsem jich desítky a všechny v angličtině, takže se ve hrách vyznám líp než většina diskutérů tady. Narozdíl od vás tedy poznám když hraju špatnou hru která má potenciál bejt 200x lepší... Zorka na vás. To by vás naučilo...

    Btw: Jako na této hře nezávislému pozorovateli to zní spíš jako někdo...... Tímto jsi popsal zhruba 98% lidí v diskuzi u zaklínače. Beztak včetně sam sebe, protože nevěřím tomu že nejseš jen další trollí profil...
  • to bych netvrdil. Bloodborne je daleko dál.
  • Jako na této hře nezávislému pozorovateli to zní spíš jako někdo, kdo se z trucu rozhodnul, že si v případě této věci sehraje hrdinu a bude za nějakou oplátkou jako mininko j*bat do této hry i lidí, kteří ji hrají. To se pozná, kdo chce prostě mít v hlavě nasr*no, ale co tu koneckonců s takovými naděláme, že jo.... kdyby to byl alespoň člověk, co těm hrám nějak rozumí, ovšem...
  • MidnighT91
    Hmm nejspíš jo. Ale určitě ne víc než člověk, co u téhle hry dokáže strávit stovky hodin...
  • Lepší bossfighty než Dark Souls a Bloodborne dohromady říkáte?? Tak to tedy musim prubnout!!!
  • The path splits here. Let's be doubly sure witch will see us to our destination
  • Takže seš jenom prostě drblej na hlavu.... ok.
  • MidnighT91
    Dane jak říkám nikam nejdu. Ti stejní lidi co tu vynášejí tuhle hru do nebes pak jdou do dikuze ke hře co se jim nelíbí a tam dělají to samé co já tady. A já si to nesmím dovolit? Říkám NA*RAT. Ať mě třeba zabanujou pokud se jim to nelíbí. Tak jako trollové, i já umím použít proxy, udělat si 20 profilů a klikat si pluska. Kdybych se tu vydával za 10 různejch lidí a hatoval tuhle hru tak jako to dělají třeba v diskusích o zaklínači tak neřeknu ani půl slova ale to já to nedělám...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit