Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok..ja mu priste budu rikat milacku..a poslu mu kytky aby se nahodou necitil ublizene ze jsem mu ja zly pokrytecky clovek jasne a strucne řekl ze nevi jak to je. Jinak celej tenhle problém se zlodějem ve meste je jen o tom ze vetsine first time hracu porad utika a oni sou nasrani ze ho nemůžou chytit, jedna se o klasicke breceni a neschopnost, cetl jsem podobne příspěvky uz mockrat na adresu zlodeje ve meste, přitom ta mise je tak nicotna ze není třeba ji vůbec resit, o nic nejde. Takze pak lezou na fora psat jak to je blbe, spatne udelane, a to jen proto ze si nedokazou priznat ze si s nima ten zlodej vytiral rit. A ty se mi zdas jako clovek který si to nepriznal dodnes:)

    Alternativni reseni existuje..nechat zlodeje utéct..
  • Hru som hral asi 7krat, presiel vsetky triedy, dosiahol naplno kazdy class, vsetky ability a tutu misiu som hral asi 30krat. A napriek tomu ze mi je velmi dobre zname to co pises.
    1. Uz sa to snad neda oznamit viac pokrytecky...nic v zlom ale prides mi ako strasny clovek co sa musi vyvysovat aby mal kus dobry pocit zo seba. Nestacilo to napisat napriklad takto?
    "Ten zlodej vedie k dalsiu questu ku ktoremu sa dostanes neskor."
    2. Povodny autor prispevku ma uplnu pravdu... prave tato misia je uplne arkadova srajda a kazi dojem z celej hry... neexistuje alternativne riesenie, a sice po case sa to da spravit do 10sekund ale ak mam pocitat cely cas co som stravil nahananim toho curaka tak su to hodiny a v inak velmi slusnom RPG to nema co robit
  • Ur dragona sem zabil asi 50x..tak si bez googlit sam..

    a jestli tomuhle rikas multiplayer tak jsi iddiot:)
  • Podstatnou hloubku a to oc ve hre jde video nemůže vystihnout...navíc když to hrajou lidi co o te hre vedi pouze zaklady..
  • další clovek co vynasi soudy, protože nic nevi. Pochopte uz konecne ze aby jste něco vedeli musite tu hru hrat dlouho a víckrát. Ten zlodej je člen velke bandy zlodeju a dezertoval, a jelikož se musí schovávat protože vudce bandy ho chce za zradu popravit tak krade ve meste, ma hlad atd. Po te co ho hrac chyti, vesnicani ho vyslechnou a pochopi jak se věci mají, ze se jedna vlastne o napraveného zlodeje a nechaji ve meste. Pote lze získat úkol od vudce banditu najit prave tohohle dezertera atd..
    Proboha radsi mlcte když nic nevite...
  • del0
    Však v nadpisu píše, že je to hardcore.
  • "multiplayer" tam je... tak trochu... vygoogli si Ur-Dragon
  • Zatial sa mi pomerne paci combat, ale tie questy su strasne ;-) Priklad:
    Niekto vykrada obchod v meste, tak mam samozrejme chytit zlodeja. No ale namiesto niecoho zmyslupneho ako prekecanie mestecka, najdenie podozrivych ci podobne, ma hra hodi v noci do mesta kde si "zlodej" dava okruhy sprintom okolo mesta. Tak ho par krat prastim mecom, padne na zem a namiesto toho aby umrel , tak sa zdvihne a sprintuje dalej...lebo hra uznava jedine mozne riesenie jeho chytenie rukami. Chytenim quest konci, nic nenasleduje, ani len identitu zlodeja , ci cokolvek zaujimave sa nedozviem...proste des
  • Hm, tak je to RPG, protoze vyssi level ovlivnuje health a staminu? A kdyz chci vetsi damage, tak je to pouze lepsi vybavou? V Doomu byl vyssi damage zpusoben take lepsi vybavou, napr. takove BFG melo mnohem vetsi damage nez brokovnice. Vykuchali pribeh, vykuchali hadanky asi nic pro me.
  • Je to i o příběhu, je fakt, že má své nedostatky, ale zrovna výše zmíněnou situaci sem si spíš vysvětlil takto po tom co utečeš a znova dojdeš tak ti král nic neřekne protože nechce aby se rozkřiklo, že je paroháč, přece jen lidé tě viděli dojít do hradu a zavřel by tě za bílého dne (navíc jako Arisen jsi hrdina co má zachránit království trochu toho ku.rvení by ti lid odpustil), ne jako když tě načapal uprostřed noci. Navíc šlo jasně vidět, jak by princeznička skončila kdybys nezasáhl včas a že je král trochu mimo. Navíc nevím jestli si to dohrál, tak to nebudu rozvádět dál.
  • Taky mam z toho gameplaye ten pocit. Nemam u rpgecek rad respawn potvor, prochazeni stejnych lokaci a repetetivnost celkove. Bohuzel presne tohle k modernim openworld rpg patri.
    Kazdopadne to v budoucnu, az trochu spadne cena, zkusim.
  • Johnny
    pokud si to nezažil, máš chudou herní historii
  • Johnny
    Tak tenhle gameplay je jediná část hry která mě bavila. pak už to bylo to samý pořád dokola a dokola a dokola a dokola... Mam rad HC hry, miluju starý fallouty, Baldury, Dark souls atd, ale tohle je extrémní nuda dělání pořád toho samého furt dokolečka
  • Vojta_Ilavsky
    Dragons Dogma se mi nelíbí a to co jsi napsal nedává smysl. Absolutně žádný. Hipsterský pózy, protože ti někdo poplival miláška, si strč zezadu zpátky do střeva. Tlustýho, abych byl přesnější. Aby sis to nesplet s močovodem, nesmyslný jsi na to dost. ;)
  • God of War je trosku jinej zanr ne??
  • A sdělíš nám tedy co takový hardcore hráč a alfa samec jako ty hraje?
  • podle plusek vidim, ze tenhle problem nemam pouze ja. ted uz jen aby si to nekdo odpovedny precet a neco s tim udelal.
  • Ještě, že většině casuálu a těch co pro ně tvoří hry je taková zahořklost hardcore pařanů u zadku.
  • Ze současných casualů, kteří potřebují nalajnovaný příběh, milion cutscén, tutorial, aby pochopili principy hry, milion otazníku na mapě, aby věděli kam jít je mi zle. Tihle by měli v koutě sedět hrát God of War, Zaklínače apod.
  • troubo, o pribehu DD není, ale abys to pochopil musel bys mit IQ vetsi nez 10..skoda mluvit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit