Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tvá škoda protože právě závěrečné přistání do stanice a zadokování bylo, pomalu až ukázkové. *4*
  • risa2000
    Tak na tenhle gameplay jsem byl dost zvědav a jsem dost zklamán. Naštěstí to hraji od vydání, takže mě ta promarněná příležitost netrápí, ale pro někoho, kdo by se chtěl něco dozvědět o Elite, tam není skoro nic. Přitom bylo tolik příležitostí - říct něco o frakcích, o odměnách, o pirátech, o supercruise, o přistávání, o obchodování, o mapě, o ekonomikách, a dokonce i o té "pojistce". A to nemluvě o kokpitu, zbraních, chlazení, tankování a cargo scoopu.

    Takže jediné, co mi utkvělo, že Lukáš si plete oběžné dráhy a navigační prstence, neví, že do Sol je potřeba permit a nepozná ani, jaké zbraně má namontované, přestože se mu to píše na HUD pokaždé, když je vytáhne. Ale zato to zvládne z půl kilometru napálit do stanice i s HOTASem. Viděl jsem to do přistání na Deadalus, pak už jsem to vypl. Jestli tam pak něco bylo, z toho, co jsem vyjmenoval výše, tak to beru zpět, ale mně to fakt za to už nestálo.
  • řekl bych i celkem plnohodnotně
  • Aktivujes city *15* boze ty jsi komik. Exaktni veda a hodnoceni zabavy jsou dve dost odlisne veci... Zabavu asi nezmeris logaritmickym pravitkem vis. Takze tam pocity a jejich popsani a zasazeni do souvislosti samozrejme patri. A ty recicky o rasismus nebo o armade jsou taky dobre ufo... No, bylo by zajimave, co by ti na zrovna stary Grygar rekl. Vzhledem k jeho inteligenci bys myslim s tim svojim povrchnim videnim sveta dost utrel *3*
  • Podpora formou pozitivní diskriminace a kvót je špatná. O hipsterech si lehce přečteš na internetu. A rovnoprávnost není absolutní. Mají například být ženy v profesionální armádě a ve všech složkách jako muži? Je nutné tohle mít i když fyzicky nejsou k tomu předurčeny a je nutné zavádět spešl uniformy, záchody, místnosti atd. a tím brát prachy od daňových poplatníků navíc? Tedy komplikace a umělé prosazování rovnoprávnosti, které nemá praktický smysl a stojí prachy.

    A na citech je špatná jedna věc. Často jdou proti pravdě a lidé je upřednostňují. Řekneš, že černoši se nejvíce podílí na kriminalitě a co se stane? Černoch aktivuje svoje city a pravdu označí za rasismus...To je chyba. Řekneš, že vědec z ESA si může nosit tričko jaké chce i když tam má nějaké ženské které jsou polonahé z komixu a co se stane? Některé ženy aktivují city a označí to za sexismus. A takto to pokračuje dále a dále..I když to není pravda a lze to dokázat. Tedy pořád vedou city nad pravdou a lež nad pravou, protože dokázat někomu kdo tě obviní, že nemá pravdu i když to je jasné, je běh na dlouho trať skrze soudy...

    Takto to vidím v jeho komentářích a recenzích. Já, jsem to cítil takto, měl jsem tam takový pocit...Ty jsi nepochopil ten pocit...Ten kdo hledá pravdu v nějakém oboru se na city nespoléhal. A nějaký známý umělec nehledá pravdu ale snaží se nalákat publikum na svoje díla. To se nedá srovnávat se vědou.

    Proto to uznání danému vědci.
  • da se hrat i na klavesnici?
  • Ghost47
    Černý trh, nájemné vraždy a podobně, tam to chápu... stáhnout si ceny zboží, nabídku upgradů v loděnici nebo třeba zaplatit pokutu by ale na dálku jít mohlo *3*
  • Ghost47
    U současné stíhačky ty panely nemáš holografické po stranách, ale LCD dole. Normálně je taky sleduješ maximálně periferním viděním a koukáš ven přes HUD.
    Všechno potřebné v boji se ovládá přes HOTAS a má to hlasovou zpětnou vazbu.
  • Ehm, kazdy se snazi prijit vecem na zub ve svem oboru a obema to jde vyborne a patri v nich mezi spicky. Mimochodem, jak vis, ze Grygar senior nepodporuje treba rovnopravnost... A co je spatneho na pocitech? Jo a jeste co jsou prosim pekne ty "hipsterske" kecy? Je nejaky manual, podle ktereho se to rozlisuje nebo jak.
  • hráči jsou rozpoznatelní o proti Ai už na radaru, potkávám hráče prakticky v každém systému ve známích systémech. nevím jestli sem měl štěstí ale ještě jsem nepotkal opravdu piráta :-)
  • EVE by měl mít +- 4000 systémů (klasické systémy + wormhole systémy) a Elite má 400 miliard systému.
  • K prvni otazce - cela nase galaxie. K druhe otazce - podle poslednich znamych cisel asi 300k+ hracu.
  • Stejně zvláštní ten rozdíl mezi synem a otcem. Jak se to někdy povede.

    Grygar st. je vědec, a řeší fakta, hledá pravu a přináší výsledky.
    Grygar ml. Zase nějaké obecné kecy, hipsterské kecy, rovnoprávnost všeho a vůbec debaty na obecná témata a nějaké pocity.

    To by byla konfrontace :) Ten první se alespoň snaží přijít věcem na zub a protože řeší věděcky fakta, tak z toho může vypadnout i výsledek který je prostě pravda.

    Jinak borců, kteří v ČR řeší vesmír je více.
  • Jak je zde velký vesmír oproti Eve? V Eve jsem potkal řadu lidí a zde to vypadalo jako, když se hraje sing. Nic. Nikde nic a to se hrálo skoro 2 hodiny.

    Proto se ptám, jestli se někde píše jak je velký Eve vs tohle a také kolik to hraje lidí v Eve vs tohle.

    Dík
  • Tak to je super, díky za odpověď.
  • Jsou tam treninkove mise kde si muzes vse vyzkouset.
  • Zdravím, o Elite: Dangerous už nějakou dobu přemýšlím. Je ta hra přístupná i lidem, kteří s vesmírnými simulátory nemají žádné zkušenosti? Respektive jsou ve hře nějaké tutoriály, které naučí hráče ovládat loď, nebo vás to jen posadí do kabiny a na všechno si musí člověk přijít sám?
  • >Grygar jako obvykle s excelentním mluveným slovem
    >Grygar

    Total autism detected !!
  • up_er
    super kombo Petr a Lukas...dobrej dil *3*
  • Coffin.Corner
    Jako máš v principu pravdu, ale když lítáš třeba ruský, nebo starší americký mašiny tak zjistíš že to není vůbec pravidlem, aby hlavní přístroje a ukazatele byly tam, kde by měly logicky být... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit