Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude ten stream s Lukášovým tátou rychleji od oznámení,než tam dotáhli Petra od jeho slíbení? *1* *1*
  • Vidět nadšeného Poláčka se jen tak nepoštěstí. Ve Fight clubech většinou sleduje ntb a vypadá to, že dělá něco hrozně důležitýho :D Úvod super a L. Grygar jako obvykle s excelentním mluveným slovem (nedělám si srandu). Díky za super games play. Moc mě to bavilo.
  • Veskoslav
    Prosím, která stíhačka má před sebou navigační mapu Evropy a pilot se na ni dívá nebo které dopravní letadlo? Nebo kterékoliv letadlo? Navigace v takovém rozsahu jako je v elite je nesmysl mít někde ve předu, kde by jsi ji dal? Buď naviguješ nebo bojuješ nebo pluješ vesmírem. Ale v autě taky nenastavuješ navuigaci, když proti tobě jede kamion, ne? To samé Elite.
  • Mě to zas tak nebavilo lojzo.
  • walltar
    Tak například když potřebuješ zkontrolovat mise, převzít odměny, koupit info o systému... ve stanicích bylo i dost věcí jen elektronických naposledy když jsem hrál.

    Takže když jsem třeba vzal misi na zabití piráta, tak sem musel kvůli ní 2x zbytečně přistát.
  • Na boku nemá být nic důležitého. Kolikrát jsem viděl Lukáše letět a koukat se na boční panely a v tu chvíli neměl žádný přehled.

    Měli se podívat, jak to funguje dnes a od toho se odpíchnout. To oni zjevně vůbec neudělali. Zjevně vůbec nikdy nebyli v kabině letadla. Je to chyba.
  • Jistě.

    Jako by nebylo šiforání a nebylo by možné se napojit na kabel. Je to stejný jen je tam menší rozíl u kabelu. Musí tam někdo dojít a napojit se. To je celé.
  • Machrují s realitu a ta zde není. Hlavně, že tam máš mega vesmír a můžeš čumet na vše jako Kim v KLDR. Čumím na planetu, hvědnu, plyn, šutr, planetu -> letím 10 minut někam a poté řeším jak tedy zpomalit abych se trefil. Pak se musím trefit na přistání....to je hloupost.

    Ano automat. Stále máš prostor pro sociální chování, obchod, plánování a taktiku boje. Dnes se kanón u stíhačky také zaměřuje sám a stále se piloti učí bojovat. To samé rakety. Pořád mají co dělat. Jen taktika by byla jiná, než tahle "věrohodnost". I starej Sojuz umí více věcí nez zdejší super lodě....Napsali jsi to tradičně blbě. Jako kdyby automat zničil vše a jen by jsi koukal.

    V Eve také jen nekouká a to samé v reálu, kde jsou automaty.

    Ty vždy dorazíš k nějakém článku. Vy*11* svoje moudra, pak to hájíš a zase zalezeš.
  • Veskoslav
    Takže vlastně by jsi tam akorát spouštěl motor a občas zbraně, protože i u těch by jsi kňučel proč nejsou automatiky se zaměřováním. Všechno automat, automat a pak první pr*ser a človíček neví, co má dělat, protože automaty nepracují. Automat na přistávání je, ale neznám nikoho, kdo by ho využíval. Proč taky. Je pomalý a neefektivní.


    Do piče, upravte si ten pojebaný systém zakázaných slov, co je ku*va na slově průs*r špatného?!
  • Veskoslav
    Tak proč tam přistáváš, když po nich nic nechceš?:) Mimochodem nejbezpečnější přenos dat je stále přes drát, nikoliv přes bezdrát, jak se spousta lidí naivně domnívá. Obzvlášť citlivá data.
  • Presto ze se v te hre "nic" nedelo skvele jsem se bavil a obcas se prisihnul s usmevem od ucha k uchu:)
  • Veskoslav
    Ale všechny potřebné informace jsou ve předu. Jako myslím, že navigace či systémy lodi nepoužíváš neustále, proto jsou na bočních panelech. Systemy nabíjení energie, mapa, štíty. Co víc vepředu potřebuješ v danou chvíli?:)
  • Měli tam dát více npc. Jak Lukáš letěl nad tou stanicí, to si vůbec neumim představit, že by bylo reálně možné. Takovým způsobem se přibližovat k stanici by bylo podle mě zakázáno a Lukáše by hned sundali. *4*
  • Tady ale nikdo nebyl ani tam kde někdo měl být. To opravnu nunda.

    Mělo to zůstat u SP + MP boje
  • Proč to ale vůbec je? Machrují s realitou a pak loď nemá ani počítač který by přistál anebo sám doletět a zabrzdil, tam kde má. Přeletět Zem je fakt Wtf...

    Dnes to tak funguje a v elite ne. Hlavně, že je možné čumět na slunce z blízka a nic se neděje.

    Možná protože by tam jinak nebylo co dělat, tak hráč řeší přistání a brzdu při cestování....
  • Pravda. Já velmi pochybuju, že v budoucnu vůbec bude možné přistávat ručně na vesmírných stanicích. Vše bude automatika. Tohle je divný.

    Galaxie je holt velká a hráčů není zase tak moc. K tomu musíš mít pochopení. Holt naplnit galaxii hráči by nezvládli ani Číňani. *1*

    Knypl nepotřebuješ. Prý se to dá hrát na K+M.
  • Tak jsem se konečně dočkal. *4*

    Už úvodní znělka naznačila, že tenhle gamesplay bude něco výjimečného a ano, bylo to super. Moc mě to bavilo. Až dokončím mise v Kerbal Space Program, Elite určitě koupím. Ta hra vypadá velmi dobře. Akci od ní nežádám. Na akci jsou tu jiné hry a dokonce i vesmírné hry - stačí se podívat třeba na Steamu. Je tam i nějaké F2P.

    Na hře mi vadí jedna věc - postranní panely. To je podle mě nesmysl. Jakékoli informační, navigační atd. panely nejsou po stranách efektivní, protože člověk musí sklouznout zrakem mimo hlavní směr pohledu na panel po straně a ztratí tím přehled. Já létám v leteckých simulátorech a tam nepřipadá v úvahu takové nesmyslné umístění takto zásadních obrazovek. To je velká škoda. Správné zobrazení všech potřebných informací by mělo být ve středu hlavního pohledu - tedy směru letu tam, kde jsou mířídla. Informací by se tam vešlo spoustu + by se dalo přepínat mezi různými tab módy, jak je dnes zcela běžné u letadel.

    Jinak Petře a Lukáši, velmi děkuju za toto video. Bavil jsem se celou dobu. Jeden z nejlepších gamesplayů vůbec.

    PS Na nedd.tiscali.cz chodím od samého začátku. Dobrá stránka. Doporučuju všem. Pokud hrajete vesmírné simulátory, je podle mě skoro povinností si něco nastudovat o vesmíru. Více si to užijete. *3*
  • walltar
    Nemusíš ručně přistávat... můžeš si koupit přistávací automat. Ale posledně když jsem to zkoušel tak to byl zážitek. V půlce přistání už sem si chtěl ukousat nohu abych mohl utýct.

    To manuální přistávání mě na týhle hře ale hodně vadí... musím projít celou procedurou i když nechci nic nakládat, nebo vykládat... Bohužel v době Elite už se zapomnělo na bezdrátový přenos dat.
  • asi nejlepší gamesplay, díky kluci
  • Bude možné k danému gamesplay (gothic), dotáhnou Miloše Bohoňka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit