Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No Man's Sky Angry Review
    https://www.youtube.com/watch?v=uTTPlqK8AnY
    Tahle recenze poukazuje na všechny sliby co kdy kdo uvedl a je to i s video důkazem...
  • nebo fightclub, tam polacek pomalu dela stojky na hlave, kdyz slysi neco o nesplnenych slibech v nms
  • Ale on přece nikdy nelhal, podívej se na Gamesplay...
  • eStar
    Největší sranda je že dokonce i ty trailery kterými se chlubili jsou úplně mimo a ukazují věci které ve hře aktuálně nejsou.
  • vždyť lhali celé 4 měsíce před vydáním, to nemohli tušit, jak bude hra ve finále vypadat *1*
  • Jj par takovejch videi ktery ukazujou jak ten pan nepokryte lze a lze a lze uz je ale prej je to v poradku protoze to tak nemyslel a hraci si za to muzou sami.
  • eStar
    Video od Angry Joa. Moc zajímavá je část mezi desátou a osmnáctou minutou která se zaměřuje na lži Seana Murraye.

    https://www.youtube.com/watch?v=uTTPlqK8AnY
  • salty peasant dostal rage

    kvalitní qq *1*
  • Flasháku, ty a tvoje přirovnání sou horší a horší. Skoro jak ten generovanej vesmír v NMS. Furt z tebe padaj jedny a ty samý srágory.
  • Takže za sebe nedoporučuju a to jsem hru hodně očekával a miluju vesmírné hry a létání. Možná koupit za pár měsíců ve slevě. Jenže to létání - ovládání lodě - oni stejně nezmění, řekl bych. Navíc hra nemá vůbec žádnou fyziku, což je taky docela směšné.

    Kdo chce lítat vesmírem, tak Elite Dangerous. Kdo chce hrát na planetách, stavět a má dobrý PC, tak Space Engineers. Jako specialitu by šlo zmínit Evochron. No a samozřejmě se čeká na Star Citizen a na další desetiletí, kdy by mohlo vyjít něco jako No Man's Fly ale lepší, doladěné.

    Ještě to ale překousnu a budu to chvíli hrát a uvidím. Kéž bych mohl spářit No Man's Fly s Elite Grindious, aby měli povedené dítě, které by si bralo to nejlepší z obou her. *6* *6* *6* *6*
  • O Menu a věci kolem jsou udělány divně, ale dá se na to zvyknout.

    Zkrátím to. Na této hře jde příliš vidět, že ji dělali především programátoři. Udělali nějaké prostředí, ale hru se jim nepodařilo udělat. Vždyť i na tom blbým menu je vidět, že hru prostě udělat nedokázali. To nejdůležitější - ovládání lodě a nakládání se surovinami je uděláno taky hloupě a taky z toho čouhá dojem, že to dělal třeba i chytrý týpek, ale jinak zcela mimo realitu a zcela bez zkušeností.

    Asi nic pro mě. Hru budu dále sledovat, ale zůstanu u Elite Dangerous, což je taky hra na míle daleko ideálu, ale aspoň se tam dá loď ovládat, což bych si přál i u No man´s fly. Sakra, vždyť když většinu času člověk má ve hře létat a těžit, proč aspoň tyhle dva herní prvky neudělali trochu normálně? Já to nechápu. Navíc má být hra o přežití, ale i tenhle prvek je udělaný blbě. V podstatě všechny herní prvky jsou udělány špatně. Vždyť oni neumí pořádně vychytat ani velikost inventáře. *1* *1* *1*
  • Hraju to na GTX 660 a i2500K s 3,2 GHz, 12 GB Ram. Hraju v okně na full HD monitoru s vypnutými stíny, vypnuté AA a textury medium. Hra se mi tu a tam podivně seká, ale jsou to seky dost podobné tomu, co jsem zažil v Space Engineers či např. Project Solus. Počítám, že vyjde patch na tohle, nebo se na to podívám sám a nějak to vyřeším nastavováním. Stejné to bylo u dvou zmíněných her - ty lagy jsou zcela identické. Jinak hra plynulá, za několik hodin hraní žádný crash, GOG verze. Mám štěstí.

    Planet jsem zkusil několik a pokaždé v podstatě spokojenost. Nevypadá to špatně. Sice doskakují objekty a textury jsou někde na úrovni Gothic III, ale dobrý. Stačí. Jinak se mi to líbí. Herní náplň je také ok. Je to ovšem hra určená přesně pro mě, takže chápu, že to někoho jiného nemusí bavit. Přechod z planety do vesmíru plynulý. Základny ve vesmíru ok. Mimozemšťani všech tvarů taky dobrý. Líbí se mi to.

    Co je totální pr*ser, je ovládání lodě. Letový model nula. Osobně nechápu, proč je tak špatný. I webovky s letadélky jsou na tom lépe. Je to někde na úrovni mobilní aplikace létání či ještě horší. Naprostá katastrofa. Je to fakt tragédie. Něco tak strašného jsem nečekal. Netuším, jestli se dá v lodi rozhlédnout - zatím se mi to nepovedlo. Každopádně na co budovat svou lodičku, či si kupovat nové, když létání s nima připomíná přinejlepším hluboký výtěr ze zadku? Vždyť je to (na PC) je o držení "w". Dokonce i přistání je zcela automatická záležitost. Chování lodě je zbytečně citlivé a prostě celkově o ničem.

    Samotný vesmír je divný. Planety jsou na sebe nacpané a všude to smrdí divným generováním světa. Elite Dangerous má také generovaný svět a přesto tam vesmír vypadá podstatně lépe. Nejvíce mi vadí blízkost planet. Celkově to vše vypadá, jako by prostě někdo ve Space Engineers naházel vedle sebe planety a "tu máš vesmír". Přitom povrch planet se mi opravdu líbí.
  • To tedy rekl. Tedy ne primo, ale jasne stanovil podminky, za jakych by byl ochoten uvazovat o konzolove verzi. A na takove podminky SONY ani MS nikdy nepristoupi...
  • Navic Roberts mikdy nerekl ze SC na konzole nebude, a v dobe kdy hra bude snad hotova urcite bude minimalne 5 generace PS na svete a ta si z letitym cryenginem poradi jak nic. A byl by blbec kdyby to neudelal protoze by prisel akorat o penize. Koneckoncu Elite je taky na XONE.
  • walltar
    No tak já si netroufám odhadovat kdy SC výjde... ale s 3.0 budou mít hru ve stavu kdy se Elite označila za Betu + ještě budou mít planety a FPS.
  • za dva roky nebude ani beta. Jako sry ale nebuď naivní, zatím mají naprosté prd. Ono je hezké ukazovat prezentace nějaké odletu z planety či FPS modul, jenže nejhorší je tu hru dát dohromady, aby to funguvalo, aby to bylo vybalancované. Takový projekt se bude dávat dohromady několik let. Takže zapomeň, že to za dva roky bude nějaká funkční hra...
  • právě že až to za rok či dva vyjde, bude akorát čas kdy na to většina lidí bude mít PC, vymyšlený to maj dobře

    jedná se bezesporu o nejambicioznější herní projekt současnosti, ne li všech dob, co se týká rozsahu, grafiky a herních možností, je jasné že to chce čas, i když maj obrovský rozpočet a nejlepší lidi co na tom pracujou, raději si počkám, než z toho mít průšvih jako NMS
  • mělo by, když nebudou problémy, bude možná *15*

    Takže rok 17 bože bude další pre-aplha 2.0...

    Než to vyjde, většina lidí ani ty hry už nebudou zajímat...
  • walltar
    No na druhou stranu, to co bylo v prezentaci by mělo být do konce roku ve hře... pokud nebudou nějaké problémy... ještě bude 9. října jedna prezentace, kde by měli ukázat i planety s rostlinama a celkově lepší verzi planet, která ještě není dost stabilní aby se z ní dalo udělat demo.

    Uvidíme na konci roku co přesně ve hře přibude, ale neřekl bych že to bude vypadat nějak hůř. Spíš u SC to jde úplně naopak. Čím jdeš do minulosti, tím hůř jejich dema/videa/prezentace vypadají.

    Osobně bych nějaké extra srovnání NMS a SC nedělal... jedno je SP survival hra, druhé MMO Space Sim. Možná některý jednotlivý části by se dali ale celkově je to úplně něco jinýho.
  • "takže je velmi nepravděpodobné, že SC vyjde nakonec například bez multiplayeru, aniž by o tom hráčum cokoliv řekli"

    To máš pravdu, je pravděpodobnější, že nevyjde vůbec *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit