Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *15* hlupáku, žádná hra se zatím nekoná, jenom prezentace, výsledná hra je vzdálená roky a roky. Konejšit se v roce 2016 hrou, která vyjde a to jestli vůbec po roce 2020 je neskutečná zhovadilost, která prostě tak nějak patří k PC_Dement_Race :)
  • Hlavní rozdíl je v tom, že vývoj SC je dost otevřený a tvůrci zásobují internet podrobnými dokumenty o věcech na kterých pracují, zatímco Hello games mlžili a mlží naprosto o všem, takže je velmi nepravděpodobné, že SC vyjde nakonec například bez multiplayeru, aniž by o tom hráčum cokoliv řekli *7*
  • Tak roky pred vydanim vypadaji vsechny prezentace her hezky. Pokud chces byt fer mel by jsi hru ve stavu co ma SC srovnavat s temi prezentacemi a sliby co mel NMS pred vydanim. V te fazi v jake je SC vypadalo i NMS naprosto uzasne. A s finalkou NMS to srovnavat az SC bude opravdu venku. Jinak michas jablka s hruskama.
  • To víš že jo, peasante, když člověk vidí Star Citizen, žasne jak nádherně a propracovaně může vypadat hra, kterou nebrzdí konzole *1*
  • PC trapky už zase vytahují Star Citizen. To už je fakt křeč *15* Vytahovat projekt, který sebral hloupým nerdům miliony a dostali za to možnost si koupit lodě za tisíce. BTW - Bůh= lolel= Del0.
  • To snad neni možný, aby byl někdo takhle blbej, snad to jen hraješ
  • Tak vizual muze bejt peknej na PC ale co naplat kdyz to je vzdycky plny bugu a pulka lidi to nemuze z nejakyho zahadnyho duvodu ani spustit :) Vyjde nejaka PC only hra, a fora nasranejch lidi neberou konce, viz treba ruzny total wary a hlavne tvorba ruznejch indie pristipkaru z garaze. Konzole only hry aspon vychazej v poradku a daji se hrat hned v den vydani. Az SC vyjde polovine lidi to nepujde vubec a druha pulka bude plnit fora nalezenejma bugama:D
  • Jasne ten CryEngine je tak omezen pouze na PC az z toho vysli dva dily Crysis na PS3 a X360 a k tomu navrch Ryse na Xone, je to uplne stejne multiplatform engine jako ve falloutu.
  • Freelancer s modama na grafiku ftw. *5*
  • Jack1947
    Ta optimilizace je opravdu šílená ta grafika ani efekty tomu odfláklému portu neodpovídají vůbec. Přitom jsem musel snížit některé věci na medium *7* Když mi třeba jede taková Arma 3 skoro na max 30-40fps omg.

    Hlavní problém byxch viděl v tom že po x stovek ? nebo pár hodinách tam prostě člověk zjistí že to je furt dokola a nic nemá ani strach o život protože se nic neděje. Je to tam až na pár alienů bez života... což je škoda prostě prázdnej svět jen tam jsou nějací tvorové kteríé nakrmíte (ale osedlat nemůžete)
    Správně, není to hra pro mne ale stále ji zkouším, ze zvědavosti zatím se potýkám již z počátku malým inventářem težením karbonu *7*

    Musíte si hoodně zafantazírovat aby jste vůbec věděli oč se jedná... proč tam jste atp asi se to zjistí během hry ale stejnak noo...
  • ***obvzlast s tim, ze ta hra bude final za par let, a to bude jeste horsi***

    Největší ironie je, že tohle platí možná tak právě pro FF15 nebo Last Guardiana, který byly vyvýjený tak dlouho (dýl než SC), že už nevypadají nic extra (jsou zamknuté v x let starém hw). Star Citizen se neustále vylepšuje, stačí se podívat, jak vypadá teď a jak vypadal před 1-2 lety. Takže ne, nemáš pravdu. Hra nebude vypadat špatně za pár let. Holt hardware na PC se vyvyjí a s ním se updatuje grafika. Divím se, že to pořád nechápeš a ještě máš troufalost tvrdit přesný opak a sám si kálet do úst.
  • Mě o nic nejde flashíku. Já se jen bavím tím, jak neobratně popíráš realitu. Bramborový oličeje atd. Myslím, že můj odkaz na ten screenshot z Crysis jasně ukazuje, jak si mimo. A ten od Walltara je taky bramborový na úrovni Crysis a jeho starého enginu, že? Úplná grafika z roku 2000. *15*

    Příklad s F4 je mimo. F4 je multiplatformní hra (stejně jako F3), takže ten engine se moc vyvíjet nemůže, ani kdyby chtěl, protože ta hra musí běžet na několik starém hardwaru konzole. CrytekEngine je omezen jen hardwarem PC a proto se neustále updatuje stejně jako se vyvyjí hw PC. To je něco, co na konzolích neznáš, tak prosím, nepleť jabka a hrušky. Ty tvoje pokusy furt něco okecávat už jsou fakt trapný. Vytahuješ nějaký obličeje ze hry, u který ani nemůžeš prokázat, že je to ze přímo ze hry, dokud to nevyjde. Ono stejně ve finále když vezmu vizuál hry jako celek (samozřejmě technologicky, ne artově), tak je SC na úplně jinym levelu než FF15. Smiř se s tím, nebo ti praskne žika. *15*
  • Celý to je o rozpočtu. Jako srovnávat nějakou PC only indie se 100 megovou konzolovkou... lol. Star Citizen je důkaz, že s vysokým rozpočtem jde udělat lepší vizuál než na konzoli (ještě aby ne, když je PC hw někde jinde) a zároveň komplexní hra. Takovej třeba U4 sice vypadá dobře, ale je to tunel, že ano...
  • Taronyu
    Tak to mňa Elite baví dodnes a to ešte nemám Horizon. Je pravda že nehrajem sám, takže možno toto ma pri tom drží. Ale na Star Citizena sa teším tiež, hlavne na kampaň :)
  • Jo, me v Elite ubiji to cestovani po delsi dobe. ted tam treba je comunnity goal dovezt nejakej material na stanici co je vzdalena asu 20 000 svetelnych let, cesta tam trva 11 hodin,a to same pak zpatky do zabydlenejsi casti vesmiru. rad bych se zuscastnil, ale absolvovat cca 1500 skoku porad dokola na to asi nemam nervy...uplne nejhorsi je ta predstava cesty zpet. Ale vzasade se mi to libi, je to spravne hardcore.
  • walltar
    Já Elite pořád sleduju... A i když to co přidávají vypadá zajímavě, tak pochybuju, že kvůli mě předělají letovej model na něco co by mě začalo bavit.

    Mám všechny datadisky zadarmo, jako součást pledge z KS, takže to vždycky jednou za čas zkusím. A VR je v Elite prostě super.

    Ale prostě mě to nesedí. SC se trefilo do toho jak si představuju hru mnohem víc... Ať už je to letovej model, nebo i takový blbosti jako že při cestě na dlouhou vzdálenost letí loď sama a nemusím se o to starat jako v Elite. Konec konců někomu prostě bude sedět SC a někomu Elite.
  • je dobry se taky podivat na gamescon ohledne Elite, co bude v brzkym patchi 2.2 a vypada to naramne dobre. Prevozy pasazeru a vyhlidkove lety po vesmiru, variace stanic, vetsi realisticnost vesmiru a teles,posadky, dokovatelny stihacky v lodich do kterych se jde prepinat nebo to nechat na npc..atd.
    On z toho Braben udela hru ktera bude skutecne neco, ale chce to cas..vzdycky kdyz ho vidim jak zanicene mluvi o tom co dela tak tomu snad i verim:)

    Jo Nexus znam, myslim ze to delalo nejaky madarsky studio, a melo to byt pokracovani nejaky hry u ktery si ted nemuzu vzpomenout na nazev a nakonec to bylo uplne neco jinyho:)
  • Starej dobrej Freelancer je 100x lepší, než tohle.
  • walltar
    To ne, na Elite sem byl před launchem natěšenej. Kdyby neměla tak hroznej letovej model tak bych přešel ty nic moc mechaniky těžby a průzkumu a hraju to dodnes. Ale to jakej je letovej model je subjektivní. Elite splnila co řekla, většina mechanik je solidních, i když podle mého názoru hrozně základních a bez nápadu...

    Na Infinity jsem přispěl... protože vypadá zajímavě. Everspace vypadá jako super odreagovačka. Na The Mandate se těším jak malej, protože to vypadá jak něco na co čekám už dlouho (zná někdo hru Nexus: The Jupiter Incident?).

    Problém s NMS bylo, že ať sem se díval na co sem se díval, tak za celou dobu neukázali nic zajímavýho... Pořád jsem čekal, že něco už ukážou, že vydají nějakej novej gameplay... ale furt nic.

    Star Citizen je něco na co se těším v budoucnosti... myslím, že než to bude opravdu hratelný, tak budem čekat minimálně 2 roky (už to říkám cca 4 roky *3* ), takže teď se ochuzovat o vesmírný hry by byla škoda.
  • Ale waltare to ty tvrdis o kazdy hre z vesmiru pokud se nejedna o SC:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit