Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, lidi sou furt s něčim nespokojený, proto taky nežijem na stromech a nežerem syrový brouky (tedy většina z nás)
  • lidi se chovaji zhruba podle teto rovnice.

    vychazi Elite nejlepsi hra ve vesmiru, obrovskej hype.
    vysla elite, ta hra za nic nestoji, teprve NMS vsem ukaze, obrovskej hype
    vysla NMS je to kravina, Star citizen ji strci do kapsy, obrovskej hype
    vysle Star Citizen, neda se to hrat, je to blbost a ma to malo obsahu a bezi to 15 fps..a tak dale a tak dale:)
  • Jaky duvod? Ja se na Star Citizen netesim? Ted jsem trochu zmaten.
  • 25 fps je porad vic jak hry na konzoli
  • spíše je pochopitelné, žel lid nezajímá nějaké ukázky různých modulů, že by chtěli celistvý obsah, i když třeba v nějaké beta verzi, do té doby je to pořád jenom projekt na papíře, až to bude pospojované a funkční, tak je na místě vytahovat SC.
  • Jo, flash a jeho koule. Jedna skleněná a druhá plná rádobymoudrých keců...
  • Řeknu, ale ty si stejně vymyslíš jiný důvod, viď? Třeba že to trvalo moc dlouho. Haters gonna hate... *15*
  • walltar
    S konzolovou verzí se zatím nepočítá, ale nepamatuju si, že by vyloženě někdy řekli, že je úplně mimo.

    Každopádně bych něco takovýho čekal po vydání hry. Imho pokud by to ty mašiny zvládli, tak by CIG bylo samo proti sobě neudělat port.
  • to nevypadá zle, mám doma 7870, tak to můžu zabalit, ale docela by mě zajímalo, jestli se to pokusí narvat na Neo či Scorpio. Přece jenom už nejsem zrovna PC hráč, ale tohle se mi hodně líbí.
  • walltar
    No tak mě jede hra na 40-50FPS pokud nejsem v multiplayeru a mám trochu staženou teselaci a stíny... Jel mi tak i Crusader pokud sem to přehodil na SP. Na 7970.

    Obrovský problém s výkonem teď dělá multiplayer, což by měl vyřešit nový netkód, který příjde s 3.0... uvidíme jak to bude vypadat potom.

    Podle PC Games magazínu měli ve hře na planetě FPS kolem 45 s GTX 980. To je asi měsíc zpátky v tomhle demu. V tomhle stádiu vývoje nemá hra moc optimalizace, takže bych se nedivil kdyby to ještě šlo o něco výš. Ale zázraky bych nečekal.

    Je to hra cílená na high end PC, takže to bude chtít dobrou kartu. Ale myslím, že zároveň to půjde dost osekat. Už teď si můžeš pohrát s ini soubory a dost si pomoct.
  • v kolika FPS jim to proboha běží? 25FPS? A to určitě mají ty nejlepší nové karty...
  • Tak az bude venku vic nez demo tak rekni.
  • SC mal uz pred troma rokmi viac obsahu ako ta sr4cka NMS
  • myslis tu hru co je uz tri roky ve stadiu alfa verze a hotova bude az budeme mit vsichni vousaty deti?
    Tu hru co prodava lidem neexistujici lode za tisice dolaru? Jo tak ta vypada pekne, a urcite si ji pak radi vsichni zahrajeme, ale bohuzel to bude v dobe kdy na trhu bude No Man Sky 3 a Elite bude mit planety s atmosferou a tolik obsahu ze SC ji bude pak dohanet dalsich deset let.
  • Koho zajímá NMS, když je teď na Gamescomu Star Citizen. *15*

    Nové demo: https://www.youtube.com/watch?v=GucYhhLwIxg
  • Wazza = Femto. Ten vždy nas*re svůj komplex ze Zaklínače do každé diskuze.
  • jako vždy jsi mimo
  • kdepak, nejvetsi trolling je od lidi co hru nemaji. jen tak ciste ze sportu, proste se neco deje tak se pridaj, hlavne mladosi. je to neco takoveho jako kdyz by nekde byla demonstrace greenpeace a kolem sla banda vyrostku a jelikoz tam rve tisic lidi tak se proste jen tak s prrdele pridaj. Skutecne serioznich a rozumnych argumentaci ohledne NMS je jako safranu. Samo cena je pro cloveka co se proste spletl a z leknuti hypem hru koupil vysoka, ale pro lidi co NMS hraji kazdy den a bavi je to, je ta cena uplne v pohode.
  • MickeyMutant
    Jima Sterlinga nesleduju, ale kdybych měl víc času, tak ho asi sledovat budu. Považuju ho za inteligentního člověka s dobrými postřehy a jeho emo styl mě nerozrušuje o nic víc než jeho soukromý život. Takže vůbec.
  • Když hra stojí 60E tak se od ní většinou očekává více než ukázali v No Man's Sky, to je důvod toho rozruchu kolem. Kdyby stála 20E, tak by se stím lidi smířili líp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší