Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo a kdyz reknu ze fallout 4 ma taky engine co se vyviji a neni stary tak to pravda nebude zejo:) pravda jen kdyz se to hodi. fallout 4 ma 100 let stary gamebryo a vypada jak morrowind, zato SC tam to je jinak, ten ma uplne novu verzi ktera je doscista jina. Achjo. Ja tam tu crysis vidim na kazdym kroku.
    A ne ksichty ve FF 15 vypadaj super i ve hre, takze zadny vylepseny cutsceny. FF 15 vyjde za 2 mesice, je vlastne hotova.
    ja sem rekl ze SC vypada pekne, ale delat z toho milnik v pokroku grafiky je proste kravina, obvzlast s tim, ze ta hra bude final za par let, a to bude jeste horsi.
    A nevim oc ti presne jde, ja si SC rad zahraju az bude, urcite to bude dobra hra, ale delat kolem toho hype jak malej jarda co dostal novy auticko mi prijde mimo, kdyz ta hra je porad ve fazi alfa.
  • jak jinak. Všichni kritici Zaklínače je jeden člověk. Všichni mají Zaklínače rádi jenom jeden se s tím nemůže vyrovnat. Nenech se vysmát trolle *15*
  • hratelná? Kolik % ze slíbeného obsahuj je hratelné? Je to maximálně něco ve stylu 3D mark. Tohle má do funkční hry sakra daleko. Na konzolích je jedna z mnoha výher, že je tam minimum alph/bet. Jako hráč neminím testovat hry, chci je hrát a užít si je.
  • 0011
    Na konzoli hotas funguje, takže ano není plně funkční, na druhou stranu bych neoznačil NMS jako space sim, na to mám Elite Dangerous Horizons. Nikdo netvrdí, že to je nejdokonalejší hra na světě, ale 5/10 si to rozhodně nezaslouží, za mě 7/10 s tím, že jsem si před koupí zjistil, do čeho jdu a dostal jsem až na ten hotas co jsem chtěl. Jinak nevím kdo je Zzu ale měl bys ho asi pozdravovat pod jeho příspěvkem, takhle si toho asi nevšimne *3*
  • To je neco co se rika uz dlouho. Ale copak PC only hry vypadaji o generaci dal nez konzolovky? Vzdyt ty hry nebrzdene konzolemi vypadaji jeste hur nez porty z konzoli.
  • walltar
    Flash: Uvidíme jak budou finální obličeje vypadat v takové SQ-42 a kdy výjde... ale zatím co ukázali kvalitu na kterou míří pro hlavní postavy, tak to nevypadá vůbec špatně.

    http://starcitizenbase.de/wp-content/uploads/2016/08/StarCitizen_LiamCunningham.jpg

    Jak vypadá FF15 nevím... takže tam nemůžu soudit. Witcher obličeje se mě nezdály takhle dobrý.
  • ***Videl si ty ksichty ve star citizenu vypadaj vsichni jak drsny brambory jako tomu bylo v crysis***

    http://images.eurogamer.net/2013/articles//a/1/5/6/0/3/7/9/PC_1080p_001.png

    Měl bys s tímhle divadlem přestat, pro svoje dobro.
  • Btw, to nemluvím o tom, že ty super duper xichty v konzolových hrách jsou hodně vymakané hlavně v cutscénách, přímo ve hře už tolik ne. Že ty hra často používají jiné modely pro hru a cutscénu je známý fakt. Ale to už je jen takový detail viď, který ti nebrání to srovnávat, že? *15*
  • walltar
    Náhodou, já jsem tvrdil, že NMS nebude stát za moc už od začátku...
  • FF15 je ve vývoji 10+ let a ještě nevyšlo, čímž sis pěkně nakálel do úst s tím tvým rejpáním do *nedodělaného* SC. Engine SC není x let starý engine Crysis, ale nová verze CrytekEngine, která se neustále vyvyjí. Si opět mimo, jako vždy. *7*

    Jinak posuzovat vizuál jen podle obličejů (které ani nejsou finální, většina modelů jsou placeholdery), navíc u hry, která je primárně space sim a multiplayerovka... škoda slov. Další věc, že míra detailu na tý základně je úplně jinde, než nějaký Deus Ex plus vesmír skutečně nevypadá jak v kdejaký vesmírný hře. Očividně máš problém se zrakem nebo ti jen prostě praská žilka, že PC hra má pokročilejší technologie, než cokoliv na konzoli. Je to z tvých komentářů popírajících realitu fakt silně cítit. Měl bys s tím něco dělat, už je to fakt trapné.
  • posouva vizual? Videl si ty ksichty ve star citizenu vypadaj vsichni jak drsny brambory jako tomu bylo v crysis. podivej se na obliceje ve FF15 tam uvidis jak se pousova vizual (hra na konzole). Samozrejme pocitam ze bude patlat cosi o buzerantech. Witcher 3 ma obliceje asi tak 5x lepsi a taky byl na konzole.
    A zbytek, nejaka usmudlana zakladna jako by Deus EXovi z oka vypadla a pak vesmir kterej dost podobne vypada v kterykoliv dnesni hre z vesmiru. jako jo, SC vypada hezky, ale mluvit o posuvani vizualu na x let starem enginu Crysis je dost mimo. A az ta hra bude gold, za par let, bude to jeste daleko horsi.
  • Ty asi nebudes moc starej vid? protoze naopak v realu je hodne lidi spokojenejch a nechtej menit vubec nic. Ale ty jsi mel na mysli spis pokrok zejo, to samozrejme ano, ale nechapu co to ma co delat s tim co jsem psal, tedy s tim ze hraci jsou preletava chaska ktere neni nic dobre.
  • Nepodpora Hotas ve space-simu? Holt ignorantská konzolovka. V tomhle případě by se dalo i tvrdit, že hra není plně funkční - pozdrav pro White Khightzzu. *15*
  • Hlavně se někam posouvá vizuál, jak tomu bylo u PC her dřív. Dnes se díky multiplatformě vše musí přizpůsobit hardwaru konzole, který stojí několik let na místě...
  • Když pominu, že je to lež, protože hra je dávno hratelná a vizuál odpovídá tomu videu, tudíž není jen na papíře (TVOJE definice *funkční hry* je tady samozřejmě irelevantní), tak když bych měl začít rozebírat, jak často se tady vytahujou hry (hlavně konzolové), které ani nemají tu alphu/betu a jsou jen na trailerech...

    Nakonec, na posouzení vizuálu a možností hry nepotřebuju plnou hru, to je samozřejmě nesmysl. Tím bych to asi uzavřel.
  • Kdyby hydraulika byla největší problém NMS, ale na těch lodích nefunguje vůbec nic *13*
  • Proc te lodi nefunguje hydraulika na tech pristavacich nohach. Vzdyt to pristani na te planete vypadalo srandovne. Pujde lezt po tech kopcich, kdy vylezu i 80% stoupani jak to v hrach jde? Coy vypada taky srandovne.
  • spíše žije v černobilém světě. Lituj ho...
  • asi tak, kdybych měl věřit hypu, tak jsem nespokojen s každou hrou: MGS V- nedodělané, Dark Souls 3- nedodělané, Witcher 3- clunky hratelnost a zbytečně natahované, Fallout 4 - zabugovaný a polovičatý produkt a tak bych mohl pokračovat...
  • Ahoj, je tohle video pokračování filmu Mimoni? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit