Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně, Kdož sú boží bojovníci ve hře odehrávající se roce 1410. To dává smysl. Ještě by tam mohla bejt Česká beseda a něco od Hnídka (teda Ortela) *1*
  • frag.ment
    Kingdom Come nikdy nevyjde ve finální verzi, to už snad musí být každému jasné.. Možná v tom i někdo vypral trochu peněz (možná hlavní záměr).
  • Vy Skyrimu záchody jsou. Bývá u nich i nějaké lehké čtivo a obvykle i slabý léčivý lektvar. Asi pro případ kdy zácpa natrhne kaďák. *1*
  • Kazdej jeden z vas, kdo breci, ze tam nebudou deti, kdyby zjistil, kolik implementace sebere pracovnich hodin a co vsechno by tam kvuli tomu nebylo navic, by okamzite sklaplo a sli by zpatky na minecraft.
  • Inquisitor
    Chápu to s tim realismem, že by tam měli být i děti, ale mě tam rozhodně chybět nebudou.
  • těšíme se na simulátor středověku, takto bude o trochu méně uvěřitelný
  • Nema pravdu, ze kazda. Ale kazda druha opravdu ano.

    Napr.i Unreal Engine ma krasnej priklad pro zacatecniky tady v tomhle:
    https://docs.unrealengine.com/latest/INT/Resources/Showcases/BlueprintExamples/index.html
    Zapojit to je docela jednoduche. Jen musis vedet na co ma reagovat.
  • Pekny, tohle jsem neznal, diky.
  • Proc tak vsichni touzite po tech deckach, je tady snad sraz pedofilu ??? *8*
  • tomocz
    Děláš si srandu? Hudba ve Witcher3 v podání holek z Percival byla naprosto boží a často jsem rozpoutával boje jen proto, aby mi tam něco od nich začalo "hulákat" :D Ještě do teď když si pustím nějaký jejich album, tak mi vyvstávaj v hlavě obrázky ze Zaklínače :O
  • ať si vezmou času kolik chtějí, ale hlavně ať tam jsou DĚTI!!!
  • DekkerDave
    Až vyjde plná verze Star Citizenu.
  • No uplne najlepsi je verze, kterou realni husite s cepy a sudlicema v rukou zpivali pred bitvou. Pak se i protivnik po...al a zdrhnul.
  • jeste budete radi za open betu na vanoce 2018
  • realne minimalne zacatek 2017
  • Myslíš iMUSE?
  • V traileru mají léto 2016.
  • Sr_Lobo
    Až to bude tak to bude.
  • Asi tak ... uplne vsechny? Tohle se totiz jako novinka prezentovalo nekde v devadesatych letech.
  • Já od realistického zobrazení života ve středověku čekám.... ehm... realistické zobrazení života ve středověku. Od fantasy pohádky typu Skyrim čekám, že draci budou strašlivě řvát a pouštět hrůzu a dungeony budou studené, tmavé a vibrující prastarým zlem, které těžce nese přítomnost člověka (elfa, khajiita, argoniana....). Podotýkám, že v tomhle ohledu mě Skyrim trochu zklamal (ale pořád je to parádní hra), ale absenci záchodů mu vyčítat nebudu, protože ta hra sází na úplně jiné věci (a taky tak byla inzerovaná). Když to shrnu, tak ve hře, která nestaví na realismu, ho nehledám, resp. jsem jí ochoten v tomto ohledu mnohé odpustit. Hře, která realismus slibuje, jsem toho ochoten odpustit mnohem míň, protože pokud je mi takto inzerována, tak očekávám, že přesně to taky dostanu. A ne, že se někde mezi řečí, v podstatě neoficiálně, postupně dozvím, že tam nebude tohle a tamhleto a navíc s vysvětlením typu "ve hře nebudeš moct plavat, protože jsme tam nikde nedali dost hlubokou vodu". To je jak říct "ve hře nebudeš moct lovit zvířata, protože jsme do ní žádná nedali. Dat logic."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit