Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim? Zcestna? Podle tebe je normalni si zaplatit za sluzbu predem, aniz bys mel jistotu, ze te uspokoji? Aniz bys mel elementarni sanci si ji odzkouset na vlastni kuzi? Kde to zijes, proboha. To je naprosty, naprosty nesmysl a nefungujici system, ktery teple propaguji pouze hipsteri. Pozaduji vyzkouseni, pokud mam platit. Jelikoz muj pozadavek neni splnen, piratim. Pokud je hra dobra, nekteri vyrobci, ktere uznam, ze me uspokojili, dostanou i financni odmenu (a mohou byt radi, nejradsi bych se na ne vybodl take, za neochotu nabizet vyzkouseni). To je naprosto zakladni, logicka, fundamentalni pravda, jednoducha k pochopeni. Pokud hodlas kupovat neco dopredu aniz bys mel sanci na test, je to tvuj, tragicky, boj.
  • MrSanta
    Není pravda, že tě vydavatelé nutí kupovat zajíce v pytli.
    Myšlenka, že máš právo si hru vyzkoušet, než jí koupíš, je scestná.
    Spokojen?
  • Pokud prestanes reagovat offtopicem, samozrejme ze i prestanu reagovat na tvuj offtopic a nabadat te, aby jsi dodrzoval fundamentalni zaklady pravidel diskuzi na games.cz. Zatim je nestale porusujes svym krakanim a ja jsem konsternovan, skutecne absolutne konsternovan, jak nekdo kdo se ohani trollama a "nadhledem" dokaze vyprodukovat tolik absolutnich zvastu, plku a nesmyslu. Vrat se k tematu v prispevku. Varuji te.*

    *(toto neni jeste oficialni varovani, aby bylo jasno)
  • Jack1947
    Prestanu ti psat vubec, pak uz snad konecne odejdes do "kremikoveho nebe" ostatne tam vsechny ty stare sunty patri. *3*
  • Prosim, vrat se k tematu. Tema teto diskuze je GOG nebo problematika kupovani her (ac levnych). Pisi ti to asi uz dvouste. Stale se odmitas prizpusobit pravidlum diskuze na games.cz a placas tu absolutni nesmysly, ktere te zrovna napadly ve tve velmi adolescentni hlave. Vrat se k tematu. Porusujes pravidla. Neustale blekotas pate pres devate, kdyz tema je jasne a i kdyz ti ja, znicujici pravda, narizuji, aby ses vzpamatoval a zacal prispivat necim, co neni offtopic. Pokud budes pokracovat, budu uz skutecne nucen pristoupit k prvnimu varovani.
  • Jack1947
    Zato ty sis zkaziol svuj "Nick" krasne, si asi soukromej detektiv jinak bys tolik veci o mne nevedel.
    Ja aspon neuvadim lidi v opak svymi milnymi recmi... (budes smazan/ zjevne i vykazan z kolektivu) Ruinuju, dobra sranda, hlavne jsem asi jediny kdo s tebou ma stale trpelivost, spapal si hodne moudrosti o tom zadna ale chce to neco jineho. Anio skore je dulezite, nemuzes argumentovat tak napises zase urazlive recicky aspon ze ja se od tebe odlisuji a tve nazory neprejimam a mne presvedcit nemuzes jen tak dal a tve skore bude zachvily -200 a vice. Kdyz ti tedy na nem tak nezalezi. *12*
  • Prosim nepokracuj v sireni tematu, ktere neni predmetem teto diskuze. Predmetem teto diskuze je GOG, popripade reagovani na problematiku kupovani her (ac levnych). Diky.
  • Ty jsi opravdu traged. Sam sobe davat body. Sam sobe davat score. Panic. 15-17 let. Zije s rodicema. Mam pravdu, ze? Ruinujes si tu nick pomerne vysokou rychlosti. Pokud ti na nem nezalezi a nemas ho spojeny se svym RL nebo nejakymi virtualnimi kamarady, tak pokracuj, jinak bych ti doporucoval hodne rychle brzdit, nez se znicis uplne. Jako vzdy na zaver (snad to jednou pochopis, tupy priteli), vrat se k tematu. Zacinas byt opravdu zoufaly, tragicky, smesny a maximalne trapny.
  • MrSanta
    Teda na pravdu máš celkem o prdu informace. Teenager je do 19, dospělý jsi v ČR od 18. Takže to, co napsal, se nevylučuje.
  • Jack1947
    Ano, taky muzues predstirat, ja vim ze trollove kdyz se jim neda za pravdu jsopu nervozni. Ja rad dopreji to poteseni. Rozdil mezi cirou blbosti, blbosti neni na miste. Prohral si muj mily zlaty, bod pro mne. *3* SkORE 2:0 chce se to snazit vic. Navic ja se ti zpovidat nemusim od toho je kostel a knez, tam ja navic ani nechodim. Ono s takovymi jako ty je obcas celkem sranda, diky za dobrou debatu hned mam vetsi radost, usmev na rtech vazne. *3*
  • eb42
    No hra Jack Keane 2 tam byla hodiny...
  • Sam jsi rekl, cituji "Prosimte, mozna jsem "Teenager", mas zrejmne pravo rikat mi mladiku", tudiz jsi sam priznal, ze dospely nejsi. Takze nyni jsi i lhar? Jak dojemne. Udelej si laskavost. Zmackni radit prispevky podle casu a podivej se, kolik casu travis naprostym, kompletnim offtopicem a kolik casu ja, znicujici pravda, travi venovanim se, aby ses konecne vratil k tematu. Ano, z toho vychazi, ze jediny opravdovy troll jsi tu pouze ty. Tragikomedie, muj milej zlatej, tragikomedie.
  • MrSanta
    Jo tak o tom to bylo. Hráči ovšem nejsou nuceni kupovat zajíce v pytli, takže to celé bylo, poněkud, zbytečné. A já hlupák se domníval, že jsi nám chtěl zvěstovat pravdu o nákupu her, jejich odhadu a způsobu zjištění jestli si vydavatel zaslouží za svou hru peníze.
  • Jack1947
    Jsem uz dospely, ty mi pripadas jako dite mnohem vic uz ted, prerostle dite. Je horsi nez dite vubec, me nenapravis a rodic muj taky nejsi tve cinty jsou nezajimave.
  • Zvan si co chces, ale uvedom si, ze jsi mimo tema a jen brecis (naprosto a jednoznacne viditelne). Venuj se tematu, pis k tematu, diskutuj k tematu a ja te nebudu muset napravovat. Prozatim predvadis typicky adolescentni vyjev, byt tvuj rodic, tak te uz zfackuju.
  • Jack1947
    Dekuji, je videt ze si pokoj nedas a ja napravu nepotrebuji prokazalsi ze si troll pravem , budiz ti ze mne byla lehka. *3*
  • Omyl dite, vsechny me uvodni prispevky do diskuze byly vzdy a pouze k tematu. Pote jsem uz jen reagoval bud na adekvatni reakce nebo na ty neadekvatni (jako jsi ty). Tva neschopnost pochopit tento fundamentalni rozdil je fascinujici, mirne dojemna a detska. Neustale opakujes jak se "nudis", presto tu stale zustavas. Ja se nenudim vubec. Naopak, rad napravuju podobne mladiky jako ty, aby konecne pochopili smysl diskuzi. Prosim, opet, vrat se k originalnimu tematu a prestan brecet.
  • Jack1947
    Nikdy, pac tam pokud se nemylim pribyvaji jine hry dalsi a nove co jweste v nabidce nebyli, je to jen marketingove dobre zvladnute ze cekali ze tam bude spousta lidi jeste dodnes, pac jine hry ktere jeste nemaji mit proste musi.
  • Jack1947
    Opet uz po kolikate opakuji, ze ja tu neplacu... jedineho koho tu vidim, bulit si tak leda ty, reaguju na tebe zpetne a navic bys ani nereagoval sel bys uz pryc. Tedy byl bys davno pryc, s tebou je nuda a asi nezajimavej zase se ohanis tim ze jsem te nak ranil, takze me nahlasis jeste chvily, budes nahlasen sam. *4*
  • ucho
    ten odpočet mi přijde zbytečný, musí udat i trošičku méně žádané kusy a naštěstí jsou si toho vědomi a nedávají jich takové množství. já bych uvítal, aby bylo známo, kolikrát se to tam ještě protočí. aby člověk věděl, že teď se třeba jede 52/250. takhle člověk ani neodhadne, kdy to vlastně skončí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit