Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim te, co tu zvanis? Bud se vrat k tematu prispevku (GOG), nebo se vrat k memu tematu, ktere jsem nacal mym originalnim komentarem. Samozrejme ze to tu neni o me, ale jelikoz vidim, ze neustale reagujes jen na me a mas potrebu se vyjadrovat, mel jsem pocit, ze se chces vyjadrovat proti me. Tak se, prosim, vyjadruj alespon v tematech, ktera ti nabizim. Zadna jina temata tu ani nejsou. Pokud nepocitam tvuj nekonecny a pomerne smesny plac, co tu predvadis. Za ktery uz te chci nahlasit, abych rekl pravdu.
  • Thorar
    Nejdelší "zamrznutí" jsem viděl asi tak na 15 minut, to se dá přežít a odpočet netřeba :-)
  • Jack1947
    Tematu tvemu ? Delas si prd*l, *7* jake tve tema tohle neni otobe, dej uz pokoj a vrat se nekam do sve nory nebo zumpoveho kanalku. O tobe tady perece nikdy predtim neslo tak uz si dej pokoj.
    Nepoucuj o cem se tu bude psat, ty to pravo nemas. *4*
  • Tak já mám odchyceno Planescape: Torment, Psychonauts a I Have No Mouth And I Must Scream. Bral bych ještě Icewind Dale, ale od rána jsem ho tam zatím nepotkal.

    Jinak si myslím, že to je opravdu povedená akce od GOGu. Možná jedinou věc, kterou bych uvítal navíc by byl časový odpočet. Buď by se vyprodaly ty kusy a nebo by vypršel limit, nahodila nová hra a ty neprodaný kusy by šly na konec do fronty. Nezamrzlo by to pak na neprodávajícím se titulu :-).
  • Samozrejme ze doufam, ze se na to nekdo mrkne. Moje tema bylo naprosto korektni s jedinym cilem - vzbudit debatu nad tim, ze hraci kupuji a jsou nuceni kupovat zajice v pytli (jelikoz uz neexistuji dema apod.). Je mi naprosto, totalne, giganticky a vesmirne jedno, jestli ty to povazujes za tema z materske skoly, diskuze to byla platna, jasna, plodna. Smir se s tim a prestan tu brecet. Je to trapne.
  • Aspoň ze sebe nedělej blbého. Moc dobře víš proč jsi sem šel psát a co. Prosímtě, chápu že jsi zrovna vylezl z mateřské školy ale nejsme na tom všichni jako ty. Doufám že se na to někdo mrkne, myslím že obrázek si udělá sám
  • Prosim, prestan spamovat tuto diskuzi nesmyslama a offtopicem. Vrat se k originalnimu tematu (uz ti to rikam po nekolikate) nebo k tematu memu (problem se zkousenim her v dnesni dobe).
  • Jack1947
    Ted se bojis ? Sam si vyhrozoval nahlasenim, ze te nahlasil je spatne ze. *7*
    Jediny duvod, proc jsem te jeste nenahlasil je prosty (to ja nedelam). *3* (Za mne to beztak udelaji jiny, coz uz se i stalo.)
  • Jack1947
    Nemam si to brat osobne nehazel si mne pri psani mezi trolly a ma reakce je adekvatni vuci tomu. *7*
  • Nahlaseny... za co, presne? Nahodil jsem tema, ktere bylo bourlive, to uznavam, ale naprosto korektni a diskuze byla plodna. Jestli se nedokazes prenest pres svoje vlastni ego a nepopularni nazor musis "nahlasovat", tak te skutecne lituju. Zamysli se nad sebou. Tve nahlaseni nezmuze nic, byla to naprosto normalni, drava diskuze.
  • Jack1947
    Jo, jak ti to zaruci ze se opet neobjevi. Nijak na druhou stranu furt lepsi o trolla mene nez vice. *3*
  • Jack1947
    Vidis, delas jen jedno urazis byt treba ne vulgarne... dite, mladiku budiz tak uz se vrat k tematu, ne viz co iodpal odsud. Pises musim reagovat bla bla nereaguj, nuda horsi jak v brne. *13*
  • jinak samozřejmě do budoucna podobné troll příspěvky nahlašujte, třeba se tím někdo časem začne zabývat. Možná.
  • Všechny příspěvky Trolla nahlášeny, omlouvám se všem slušným diskutujícím, ale bohužel je to na Games v poslední době pravidlem. Pojďme ještě zkusit se vrátit k tématu, byť už to moc nepůjde, chápu že reagovat na trolla občas musíte, když píše takové blitky na druhou stranu člověk přečte dvě věty a má jasno. Dokud nebudou tvrdé bany, nic se bohužel nezmění, pár mentálů bude diskuzi kazit ostatním.
  • Prosim nepokracuj v sireni tematu, ktere neni predmetem teto diskuze. Predmetem teto diskuze je GOG, popripade reagovani na problematiku kupovani her (ac levnych). Diky moc.
  • Thorar
    Troll bude trollit dál a je jedno jestli má přezdívku (např. Jack1947, Zničující Pravda) nebo jestli je pod skutečným jménem (Franta Vomáčka, Brno nebo Tonda Kudrna, Kladno). Nic to nemění na diskuzi, pořád je to anonymní jméno.
  • Prosim nepokracuj v sireni tematu, ktere neni predmetem teto diskuze. Predmetem teto diskuze je GOG, popripade reagovani na problematiku kupovani her (ac levnych). Diky!
  • Podivej se, dite, ja jsem ochotny se vratit k topicu okamzite. To ty tu porad postujes naproste hlody o tom, jaky jsem hrozivy troll a vylevas si tu sve srdce jak u maminky. A ja na tebe musim reagovat a uz po ste te upozornit, ze jsi naprosto, ale naprosto mimo tema teto diskuze. Pokud se chces vratit k diskuzi (at uz moji, nebo o GOGu), ucin tak a prestan tu zvanit neustale o tom, jak si myslis ze je neco spatne na zpusobu sireni me znicujici a skutecne pravdy.
  • Jack1947
    No jestli ti jde o realne adresy, jmena. To se nedivim, ja bych nerad daval do neceho sve osobni udaje, cemu treba tolik neverim. *4*
  • ucho
    ještě nikde to neaplikovali pořádně. všude na internetových diskuzích jsou stále aktivní anonymní účty. tedy řešení k ničemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší