Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CZ/SK Crew PS3 hráču GTA Online http://socialclub.rockstargames.com/crew/czsk_ronin
    Už nás je 150 zločinců
  • zdeeneek
    Scenu s mucenim v gta V uz mam za sebou a vubec mi nechutna nepripadala. Kdybych byl tak emo, ze by mi to melo vadit, tak by mi muselo vadit temer vse v gta - vetsina misi je nekam jed, neco ukradni, nekoho zabij. Prakticky porad behem hrani clovek porusuje nejaky pravidla (pocitam, ze malokdo dodrzuje v gta pravidla silnicniho provozu), pri jezdeni zpusobim x dopravnich nehod, prejedu x chodcu, v misich zabiju x policajtu a gangsteru a pak bych se mel rozbrecet kvuli jedne scene s mucenim? To teda fakt ne *1* A ze v te scene neni moznost volby jak nekteri rikaji? Ja tam volbu mel - kleste, hasak, elektriku a kanistr *1*
  • zdeeneek
    Ty textury v noci jsou divny, na chvili jsem se vydesil jestli nema xbox nejakej hardwarovej problem. Nastesti zbytek hry je paradni, tak jak pises.
  • celoush
    Závod i střílečka se dá udělat dobře a blbě...
  • frag.ment
    Nejlepší atmosféru to má v noci, to je paráda, jen tak se projíždět městem, u toho nějaká ta pohodová muzika z radia a jedeš... Se tak projíždím klidně hodinu v kuse :-)
  • Pro mě je GTA V totální bomba!.. Samozřejmě drobné detaily mohou pokazit celkový dojem ( xbox - olejové textury v noci, pop up atd..) Ale jinak neznám lepší hru! Nabízí toho mraky a dlouho neomrzí ani po dohrání - na rozdíl třeba od AC to se obávám, že watch dogs bude po dohrání k ničemu..

    Je neuvěřitelné co vývojáři dokázali vůbec si to nedokážu představit tu obrovskou práci - programovali šílenci :-D
  • Shaker
    Stezujes si u CoDu, ze musis strilet nepratele? Stezujes si u Need for Speed, ze musis porad jen zavodit a hra ti nedovoli vylezt z auta a jit si nakoupit rohliky? Pokud mi odpovis, ze ani jednu z tehle her nehrajes, tak si dosad cokoliv jinyho, treba ze ve flight simulatoru nemuzes jezdit s traktorem... Jak to udelali, tak to proste je a asi to tam je z nejakyho duvodu. Trevor proste je magor a kdyby sis moh vybrat, jestli budes mucit nebo ne, tak muzes udelat z charakteru, kterej je napsanej nejakym zpusobem nekoho uplne jinyho a pribeh pujde do haje.

    Stejne nechapu o cem se tu vubec hadame, je to blbost...
  • ved vravim ze som mozno zbytocne narocny. vykradnuta uz 4 benzinka, dik za radu. skoda ze len 40 dolarov cca na kazdej. a pes a prechadzky a to utocenie na koho zameriam. nic nejdem uz pisat idem hrat.
  • Pecka recenze. Tomu říkám novinářská práce na úrovni.
  • Jack1947
    Tak si nepochopil puvodni zamer, nevim . Ja to beru s pohledu dnesni dostupne technologie a tak si myslim ze to je jeste kapanek vic nez se ocekavalo. Nebo si narocny vzpomen na GTA SA, ja vim fura let. Princip u zabavy ale zusatal stejny a tady byl vylepsen ano nehral. A vznasis uz ted namitky takto teprve poradne zapar (15-30hodin) a az pak muzes vznaset nejakou kritiku. *3*
  • jakože stěr dobrej *THUMBS UP* ale v čem ti můj názor přijde arogantní? v tom, že nepokládám gta serii jako nějakej kulturní přínos? ne- nepokládám :-D...jestli mě ta hra baví ? jo baví! a že se směju těm, co tady kvičej, nad v recenzi zmíněnym idiotstvim.... ukázal na někoho prstem? neukázal- tak mi to přísloví s husama přišlo košér...sorry za fail. - Dám si pár lekcí anglickýho slangu ;))
  • hram to kratko bo popri praci sa ani stale neda. ale vsade pisali 10 recenzie tak ja ze ma to polozi ked to zapnem ale cakalo ma vsetko co som uz hral videl prezil. ja si volnost nepredstavujem iba v lietani a jazdeni na aute a... ale ved mozno ma este najvacsia prekvapenie len caka.
  • Jack1947
    Pro tebe tu hru , teday urcite nevyvijely. A co benzinky ty jsi ani nehledal co.
  • ja som veru cakal trosku viac od gta5. fastfoody ziadne, do obchodov sa neda dostat su to akurat textury. obchod som vykradol iba jeden a dalsie som hladal marne kde by som mohol so zbranou v ruke ziskat peniaze z kasy.vsetko co je v tejto gta uz bolo len pridali misie navyse. nic ma neprekvapilo. postupnost pribehu v gta 4 sa mi pacila viac. tu som vsetko dostal od zaciatku. necitim tu chut sediet spoznavat a precitovat atmosferu mesta. ajajaj cakal som viac. mysel som si ze to bude pecka po kazdej strane.
  • Jack1947
    Ale jo, kdyby tam byla nekde dole tv Shlednout by se to i dalo. Nebo shlednout ze nekdo to shledl z velke vzdalenosti *15* .
  • hm....tak já to pochopil jinak. V takovém případě máte asi pravdu
  • Proč všichni píšou shlédnul? Jedině kdyby si to sledoval z vyhlídkové věže, což ani nejde.
  • Jestli to tak je, tak tim lepe a snad se i dockam :-)
  • V GTA IV nebyla dokonalá, ale máš pravdu mě osobně to přijde horší.
  • ogami
    Je to Lukasuv nazor a ja mu ho neberu, ani mu ho nebudu vyvracet. Mucici scenu jsem sam hral a popravde nechapu ten rev. Filmy jsou plne podobnych scen uz desitky let a nikdo to neresi. Scenka ve hre je sice mirne brutalni a nuti vas mucit v podstate pro vas neznamou a mozna i nevinnou obet ... ale zaroven je to skvela parodie na praci tajnych slozek v USA a ja se u toho opravdu uprimne zasmal. Ona je ta scena ve sve podstate az smutna, jestli to takhle v realu funguje. Podtrzeno secteno, na te scene nevidim nic tak brutalniho, co bych nevidel uz driv v jine podobe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit