Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už si chceš něco vycucávat z prstu použij aspoň fantazii.
  • Abych si tuhle hru koupil potreboval bych dve veci: 1. vydani na PC 2. Ceske titulky, jelikoz ma anglictina je mizerna a hru bych si bez prekladu neuzil. Takze pochybuji, ze se mi tohle nekdy splni a hru si zahraji :-)
  • Ne každý jezdí na popelářském autě jako ty
  • Tushan
    zeptám se jinak. šokuje dnes někoho taková scena z chainsaw nebo ho pohoršují zcény z třeba... nevim hory mají oči ??? NE !!! takže mě má R za debila když si myslí že mě stačí na to abych byl šokován něco takoveho jako je jejich trapné mučení ??? usekal sem tisice končetin v Ninja gaiden rozmlátil sem tolik hlav v god of war, rozřezal sem stovky locustu v gow a ta jejich sranda mě má jako šokovat ? když už mají tu snahu tak by to měli dělat rafinovaně obyčejná brutalita nikoho šokovat nebude. z toho vyplívá že R jsou jen chuji a z nás je dělaj taky
  • Trapný je spíš to co tady pořád píšeš.
  • Příště by si recenzent mohl odpustit tento moralizující pláč. Pokud to nedokáže měl by začít dělat něco jiného. Na začátku traktorem přejede několik desítek panáků a potom tu fňuká kvůli jednomu mučení to je hodně trapné.
  • Tushan
    panove jde o to že..
    celá hra ti dává dost možností v rozhodování a tady ne a z toho vyplívá že....
    je to jen laciná snaha šokovat ( a mě jediné co šokuje je že oni si myslí že mě to v dnešní době bude šokovat *7* trapná to snaha)
  • Shaker
    mimo jine ti taky vnutili hrat 3 charaktery misto jednoho a vnutili ti i Los Santos misto Liberty city atd... Je to jednoduchy, hra ma rating 18+ a ackoliv si to vetsina lidi mysli, tak to tam neni jen tak pro p*del. Takze se s tim srovnej.
  • Mě třeba vadí, že mi vnutí příběh a nenechají mě skočit na konec
  • Tushan
    bože tady nejdě o to jestly je tma muřící scena nebo ne. v dnešní době to je slabej čajíček a nikoho to snad nedokaže vyvést z míry spíš jde o to že ti R neda možnost jestli ji chci vidět nebo ne a vnutí ti ji a to je na tom to špatne
  • Já jsem auto na střechu převrátil dvakrát. Ale ani jednou to myslím nebylo v otevřeném prostoru, auto se vždycky o něco zarazilo. Ale rozhodně to jde a postava se pak klasicky vyplazí po břiše na silnici.
  • Je to tak. Spíš než MGS3 (což je maso) mi přijde podstatné, že scény s mučením svého druhu jsou i v San Andreas a GTA4. Jsou v obou případech zastrčené až ke konci hry, takže kdo hry nehraje pořádně, tak je neviděl, ale jsou tam a nepamatuji si, že by kolem nich byl nějaký mediální poprask.
  • Vynucene svedectvi mucenim jednoho vede ke smrti tisicu nebo zatutla smrt tisicu - realita.
  • Děkuju za videorecenzi. Osobně se těším až si GTA V koupím. Opravdu si myslím, že to je hra do které se vyplatí investovat. A až opravi GTA online tak to bude pecka.
    Ale nezlobte se na mě, ta kauza s mučením a vším tím kolem toho, mě hodně připomíná křik kolem prvního dílu Mass Effect a erotické scény. Spoustu keců kolem, mávání morálkou a pak se ukázalo, že tam vlastně nic není.
    Nevydržel jsem to a shlednul jsem video té scény...tohle váš pohoršuje? A co třeba Metal Gear Solid? Ten je také plný scén mučení. Revolver Ocelot to má dokonce jako koníček. Konktrétně MGS3:Snake Eater má jednu zvlášť libovou scénu. Osobně si myslím, že pokud to je důležité pro příběh, tak je to OK takovou věc ukázat, nebo i udělat interaktivní. Nedávno o tom i Kojima mluvil a říkal, že je potřeba takové věci ukazovat protože se stále ve velkém ve světě dějí. Je to hnusné? Ano ale možná právě proto, je to potřeba ukazovat.
    Obecně se lidé hrozně rozčilují nad takovou násilnou scénou ale pak jdou a letadlem rozšmelcují lidi na pláži. Nebo si zaplatí prostitutku a pak já bodnou a vezmou si peníze. Moc dobře si pamatuju jak si lidi rozčilovali u Saints Row 3, že chtějí zpět drogy a chlast, že jim chybí ty momenty kdy se sjeli, a baseballkou mlátili prostitutky na ulici...tyhle uvahy mě přijdou mnohem horší, než nějaké mučení. Nejsem nějaký puritán ale fakt vás trápí mučení a né třeba to, že třeba v rámci PAYDAY střílíte po policistech co se snaží zabránit zločinu?
    Osobně si pamatuju tři momenty kdy mě bylo zle z násilí co vidím na svém monitoru: 1) Call of Duty: World at War a používání plamenometu. 2) Boj s bossem Sorrow v MGS3:Snake Eater, kdy proti vám jdou lidé co jste zabili a křičí bolestí, přesně podle toho jak jste je zabili.
    3) Kane an Lynch, po přestelce se jedna postřelená policistka snažila odplazit pryč a prosila o život, že má děti. A AI ovládaný parťák jí prostě popravil...Nevím ale to bylo na mně moc.
    Myslím, že kdyby bylo víc takových momentů tak pak by možná hráči víc začali přemýšlet o svých činnech. Jistě je to jenom hra ale i tak by občas nevadilo trochu reálnějšícho přístupu. Prostě pokud chce recenzent moralizovat, tak ale pořádně a ne výběrově. Vadí mu násilí? Dobře ale pak se mu nemůže líbit hra jako GTA, která je plná násilí.
    Všichni chceme ve hře kravit a blbnout ale někdy by třeba bylo dobré ukázat, jaké následky by měla naše virtuální zábava v reálu (viz Kane and Lynch). Ale to je zřejmě na dlouhé a hlavně jiné téma.
  • Jack1947
    Presnem , kdo si chtel uzit tak si uzil a dal bych to nepitval *15* *3* .
  • Jack1947
    Tahle hra je pecka, nemusis s tim souhlasit jenze psat ze tvuj zivot je zajimavejsi ? bejt tu taky nemusis tak jdi ven , nevotravuj, venku je to prece mnohem lepsi *3* .
  • zdeeneek
    Z te scenky je tam kousek a neni z ni poznat jak dopadne ...
  • zdeeneek
    Behem dnesniho hrani asi 3x - jde to docela snadno pokud nejezdis po silnici, ale v prirode uplne mimo cesty.
  • Jack1947
    Tak si to tak uplne nepochopil , jestli ti vadi az "zbytecne moc" otevreny svet , tak ani gta proboha nehraj , pac to nato odjakziva stavelo *3* .
  • Naprosto souhlasím, to rčení tuším zní: Smrt jednoho je tragédie. Smrt tisíců je statistika.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit