Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně vemte 500GB verzi. Já osobně mám 40GB a už se mě tam nic nevejde. Ony některé hry se dají načítat z BR ale některé vyžadují instalaci třeba 2-4Gb. No a pak jsou tady třeba 500mb patche, nebo DLC nebo Save pozice a update pro PSN a najednou je plno....
  • Ano, koupit konzoli za 7 tisíc kvůli jedné hře se opravdu vyplatí *15* *15* *15*
  • frag.ment
    Být tebou, tak vemou rovnou 500GB verzi v nějakým bundlu s hrama. Já to tak udělal, sice mě to stálo 7000,- (2 hry v balení), ale nechtělo se mi to shánět někde po Aukrech, takže sem po výplatě naběhl do JRC a bylo.. Ale dá se koupit určitě i levněji, když se ti bude chtít hledat. Hlavně nemusím přemýšlet nad místem na HDD, a myslím, že ho snad ani nikdy nezaplním (hry ze Store nestahuju, kupuju jen krabicovky).
  • Když se ti to tam nevejde bude se to načítat s CD. To je samozřejmě pomalejší a musíš si hry kupovat v CD, takže asi tu lepší. Jinak se dá disk vyměnit, tedy dokoupit později.
  • Ajaj, ale je brzo se bavit o hardwarových nárocích, když nebyla PC verze ještě ohlášena. Nicméně tvůj život se nezbortí, když si GTA V nezahraješ. To raději počkat na Next-gen konzole než se piplat se staroušky typu Xbox 360 a PS3. Raději počkat jak kvůli HW požadavkům tak i kvůli ceně PS3 a Xboxu360, která je nehorázná a před vydáním GTA V byla o něco nižší než teď.
  • můj PC je 512MB GeForce 9800, Intel Core 2 Quad Q8300, 4GB Ram... Tak si rikam, jestli to vubec pak utahnu to gtacko...
  • dobry den uvazuji o koupi konzole nejen kvůli gta V, ale nevim jestli bych mel vzit 12G nebo 500G někde jsem totiž slyšel ze na 12G verzi se nevejde ani jedna hra díky za odpověd
  • Ty budou právě, kvůli GTA V držet cenu nahoře.
  • Lagy, dropy, vypadávaní textur--- PATCH a nepohodlné ovládání na klávesnici....WHAT? Když tak máš gamepad i možnost připojit na PC.
  • doporučuju koupit konzoli protože na pc z toho budeš mit poloviční zažitek (lagy, fps dropy, vypadavani textur, nepohodlne ovladani na klavesnici a pod.)
  • Malleth
    To co popisuješ sedí spíš na Saints Row. Rockstáří hry maj hodně dobrý scénáře. Jen jim občas něco ulítne. Tomu se ale není co divit vzhledem k rozsahu hry. Valná většina dialogů jak v RDR, tak GTA V je velice dobře napsaná a vtipná.
  • Co blázníte? Vždyť ten půlrok uteče jak voda.
  • Stejně přes všechny nadávky na PC, je neuvěřitelné co se třeba s San Andreas mohlo na PC s pár nadšenců stát. http://www.youtube.com/watch?v=vrJ94cWJYHQ
  • Jestli ti jde jen o GTA V, tak určitě počkej na PC verzi.
  • ucho
    pokud ti jde jen o GTA5, tak počkat na PC, pokud bys rád zahrál i nějaký exkluzivity, tak koupit konzoli...
  • Minimálně bych počkal do vánoc (a po releasu nové generace konzolí) je možné, že ceny Xbox360 a PS3 spadnou...
  • Zdravím. Uvažuji o tom, že si koupím konzoli, abych si tuto pařbu mohl zahrát... Jaký je váš názor, vyplatí se to? Nebo mam pockat na pc verzi. Dekuji za vaše názory
  • Kritizuje nejake male mucenicko, ale sam nevahal kvuli recenzi brutalne masakrovat rodiny relaxujici po tvrde praci na plazi
  • Tak tak...taky moc nechápu jaký je rozdíl mezi přejížděním anonymních panáků po stovkách, masakrováním je různýma brutálníma způsobama a mučením JEDNÝ anonymní postavy, možná protože v tom žádný rozdíl neni...Lukáš by si měl poslechnout, co za naprostou hloupost tam řekl...(přejíždění virtuálních panáků X mučení OSOBY, tak najednou už to neni virtuální panák ale OSOBA!!!, trochu mi to připomíná to rčení o tom, že zabití jednoho je vražda ale zabití tisíců statistika - pokrytectví jako h*va*o)
  • proc tam nedaji gravity gun ? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší