Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S Lukášem většinou souhlasím. Ale ne s těma jeho humanistickejma řečma.

    Jedná se o hru, kde zabíjíte policajty po desítkách, zabíjíte nevinné lidi jako na běžícím páse,... a do toho někomu vadí chvilka mučení? Kde to žijeme? Ne, tří minutová scéna mučení není víc než zastřelení každýho, jednoho nevinnýho obyvatele Los Santos.
    Stejně tak kritizování hry za Trevora. Uvědomte si, co je to za hru. Kritizovat hru za tyto věci je naprostej nesmysl, jelikož ta hra je stvořená prakticky jen za tímto účelem - ano, GTA bylo vždycky o násilí a zabíjení. A k tomu magor stylu Trevor, nebo mučení prostě a jednoduše patří. Respektive - každej musí předpokládat že tam budou a kdo s tím není smířen, tak ať si to jednoduše nekupuje.

    Každej kdo si tu hru koupí, tak si ji kupuje s tím, že moc dobře ví, že za věci který v té hře udělá už v prvních 5 minutách po prvním spuštění (jako vystřílení desítek policajtů), tak by v reálu dostal smrtící injekci v koňské dávce.
    Pár minut mučení není proti tomu nic, vůbec nic a mít kvůli tomu řeči, je jenom hnusný pokrytectví, nic jinýho a dělá se mi zle z takových lidí.
    Ne, není mi zle z toho, že ve hře musím někomu vytrhnout zub, pustit mu do těla proud, dát mu trochu waterboardingu. Není mi zle ani z toho, že v té hře musím zastřelit dohromady stovky policajtů, desítky nevinných lidí a víte proč? Protože je to hra. Blbá hra a nic jinýho. Ve filmech tohle vidíme pořád a nikomu to nevadí.

    Jenže lidi, kteří mají podobný řeči, jako Lukáš v této videorecenzi, jsou reální, stejně jako tyhle jejich hloupé názory, které nemají nic společnýho s logikou, ani s nějakou závažností (aneb, střílení nevinných lidí nevadí, chvilka mučení je hroznej hřích). Ještě pochopím, pokud je někdo proti násilí ve hrách obecně. Beru jejich názor a jejich pohled na svět. Nemusím s tím souhlasit, ale respektuju to a ani Ň proti tomu. Ale pokrytci, kteří projdou hru, ve které každej zabije tolik nevinných lidí, že by to vydalo na menší město a poté zkritizují jen mučící scénu, nebo magora, kterej ve svých scénkách pár lidí taky jen tak oddělá, jsou skutečně jenom pokrytci. S tímhle nesmyslným názorem Lukáš vůbec tuhle videorecenzi neměl dělat a tu hru vůbec neměl hrát. Mám rád jeho videorecenze, ale GTA5 měl dělat Pavel.
  • má to metro tak je to odpad
  • MidnighT91
    Mám je k dispozici a přemýšlím že bych jim dal šanci ale bojím se větší ztráty 3d výkonu. Stačí se podívat jak pc zpomaluje aero ve win7. Co jsem se díval tak Crysis 2 na Ati kartě ztratilo s win 8 kolem 20 fps
  • Tak proč sem lezeš?
  • Mam W7, W8 me nejak nezaujal na kompu, ackoliv u kamose na tabletu uz to vypadalo solidneji... nicmene myslim ,ze v dnesni dobe, kdy 4/6-ti jadro stoji 2 tisice je nesmysl resit operacni system kvuli optimalizaci / vykonu... na kompu do 15-ti tisic ti pojede az na (extremni)
    vyjimky na nejvyssi detaily ve slusnym rozliseni... Zkus je, pokud se ti budou libit novy funkce tak si je nech, pokud ne, tak bych se s tim zbytecne netrapil a presel zpet na W7
  • ja myslim že by tam mohli být teleporty jako ve skyrimu
  • V pustině se máš vyšplhat na nějakej kopec a do civilizace to říznout na paraglidu *5*
  • smejki
    taky si myslím, že to má do elegantního řešení daleko
  • MidnighT91
    Díky za diskuzi, rád jsem si přečetl různé názory na tohle téma...

    Měl bych na vás lidi menší offtopic dotaz, drahá redakce doufám promine...

    Chci slyšet váš osobní názor na win 8 popř 8.1. Nezajímá mě odpoveď typu, má to metro tak je to odpad bla,bla. Na nové rozhraní si zvyknu, navíc mě láká zkusit něco nového. Spíš mě zajímá, jak je na tom co se týče herního výkonu a optimalizace... V nějakém testu jsem viděl, že u hry Shogun 2 byl na win 8 nárůst herního výkonu skoro o 30% oproti win 7, jaké jsou vaše zkušenosti...
  • "Zrzci nemají duši"-Eric Cartman
  • ne tolik jako pořídit si playstation, jehož hw je sto let za opicema a k tomu koupit tuhle hovadinu.
  • To si jenom myslíš.
  • Ty máš něco proti zrzavým lidem? Pokuď vím anglický výraz pro redhead je zrzavý, zrzek, rusovlasý. Je mi jedno jestli jsi chtěl napsat něaké jiné slovo nebo slovní spojení, dávej si pozor na to co píšeš. Nejjednošší je nepsat anglicky když anglicky neumíš.
  • tonnymontana
    diky za odpoved:) me prislo ze ti v recenzi hodne vadila ta jedna postava (charakter) a celkove "nemoralnost" nekterych useku. kazdopadne jak tak koukam hra se asi hodne povedla, kazdy kdo hraje je temer "uchvacen" :) ja osobne jsem si asi nejvice uzil 1+2 dil ale tak to bude asi dobou:) 4+5 dil ma daleko vice obsahu,moznosti. Pri tom popisu kdy jsi popisoval co vsechno jde ve hre delat, jsem docela koukal:)
  • Zahrát golf v realu je docela drahý.
  • deridon
    radši bych uvítal, aby tam dali nějáký "offroad taxi" než tohle.. to mírné zatáčení ve vzduchu autem, zminimalizovaný destrukční model a když to převratim na střechu, tak stačí hýbat ze strany na stranu a auto se časem obratí zpět.. to prostě kazí
  • smejki
    řekl bych, že to je proto, aby hráč nezůstal viset uprostřed pustiny
  • Můj reálný život je mnohem zajímavější než přejíždění lidí, zabíjení policistů a vykrádání bank
  • A hele, to už je jedno, končí víkend, půjdu dělat něco užitečnýho, dík za tvoje názory a za krátkou diskuzi, rád jsem si pročetl tvůj pohled, nechápej mě zle, že sem oponoval, všechno vždycky nejde jak s lubrikantem, žejo. Měj se.
  • Keyz
    Tuhle debilitu nechápu společně s odolnějšími vozidly oproti GTA IV. Již GTA IV byla arkáda ale zábavná a vozidla se slušně poškozovala i po malém nárazu a normálně si se mohl převrátit na střechu. Pak jsi vylezl a hotovo.

    Tohle je jako k čemu? Aby hráč neztratil 10s času tím, že vyleze z převráceného auta?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší