Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tato recenze je hotový umělecký dílo. Co se s panem Grygarem stalo? Jde do sebe? Zatím co většinou jen morálně zvrací svinstvo, co se mu usazuje v hlavě, dnes stvořil diamant vybroušený k dokonalosti.
  • up_er
    Genialni recenze :D:D Lukas zabil...
  • MidnighT91
    Naprosto parádní recenze, zasmál jsem se.

    Hele a co Shadow Warrior...
  • Jenom k té mučící scéně(ano zase) - já i přítelkyně jsme se u ní skvěla bavili a nechápu co je za potíž :) nepřišlo nám to moc nechutné, vlastně docela zábava, možnost si vybrat co provedete, zkrátka super věc. Jsou i mnohem brutálnější hry/filmy dokonce i kreslené anime jsou více brutální, tak nechápu že to ještě v této době a civilizaci někoho zaskočí, jinak když si představíte že na tý židli sedí třeba váš šéf/profesor, tak hnedka máte chut u toho mučení ještě chvíli zůstat :D
    • Mopped
      Je jenom dobře, že právě v této době, to někoho znechutí. To je známka, že někteří lidi jsou ještě normální.
      • Skôr je to známka toho že pri pokročilej grafike niekto nevie rozlišovať hru od reality .. Nikdy som nemal problém v hrách zabíjať a ubližovať a pritom v skutočnom svete som citlivý a neublížim ani muche :D
        • jen se bojíš ale chtěl bys *3*
      • MidnighT91
        sry špatně vloženo...
    • zacala se po te scence tva "pritulkyne" ruka samovolne hybat v trenkach? jestli jo, tak je to na chocholouska...
    • Pritelkyni? Myslis svoji ruku aha! *12*
      • podle sebe soudím tebe... jsi ukázkovým příkladem
        • někdy lepší ruka než 150kg živý váhy *3*
  • mne na recenzi vadilo jak stridal tempo reci a nekdy mluvil normalne a jindy hrozne rychle (když cetl tu uvahu o nasili a snazil se to vtesnat do urcityho casu). to pusobilo dost rušive.
    jinak k samotne hre - na tohle jsem asi uz moc starej, takove blbnuti na ulicich mi neprijde zabavne a golf si muzu jit zahrat i v realu
  • Nebýt Grygara, jsou videorecenze zbytečné, když konkurence nabízí 4 hodiny česky komentovaného gameplaye.
    • az zacnes pracovat a setrit s casem tak zmenis nazor.
      • Co prosím? Já pracuju a času mám dost. Jaké si to uděláš, takové to máš.
    • Já tě nevím, ale strávit 4 hodiny nad gameplayem..přijde mi že ten čas se dá využít líp. Tenhle formát "kratších" videorecenzí mi vyhovuje.
  • dobry den uvazuji o koupi konzole nejen kvůli gta V, ale nevim jestli bych mel vzit 12G nebo 500G někde jsem totiž slyšel ze na 12G verzi se nevejde ani jedna hra díky za odpověd
    • Vem rovnou bundle s GTA V 500GB: http://1url.cz/2qCH
    • Rozhodně vemte 500GB verzi. Já osobně mám 40GB a už se mě tam nic nevejde. Ony některé hry se dají načítat z BR ale některé vyžadují instalaci třeba 2-4Gb. No a pak jsou tady třeba 500mb patche, nebo DLC nebo Save pozice a update pro PSN a najednou je plno....
    • frag.ment
      Být tebou, tak vemou rovnou 500GB verzi v nějakým bundlu s hrama. Já to tak udělal, sice mě to stálo 7000,- (2 hry v balení), ale nechtělo se mi to shánět někde po Aukrech, takže sem po výplatě naběhl do JRC a bylo.. Ale dá se koupit určitě i levněji, když se ti bude chtít hledat. Hlavně nemusím přemýšlet nad místem na HDD, a myslím, že ho snad ani nikdy nezaplním (hry ze Store nestahuju, kupuju jen krabicovky).
    • Když se ti to tam nevejde bude se to načítat s CD. To je samozřejmě pomalejší a musíš si hry kupovat v CD, takže asi tu lepší. Jinak se dá disk vyměnit, tedy dokoupit později.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit