Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na obrázcích to vypadalo úžasně. Ve videorecenzi to vypadá jako - inu jako čtyřka. S trochu vylepšenými postavami. Takže - odkud byly ty obrázky ?
    • Předpokládám, že z next next gen verze nebo z PC. Ale vypadá to moc pěkně i na PS3 (Xbox jsem na vlastní oči neviděl).
      • Jack1947
        Nejen tady, obe verze maj co nabidnout a rozhodne bylo nac se divat . *3*
  • Keyz
    Ten model poškození je tedy horší. Na začátku tam traktorem nabourá to policejního auta a odletí jiskry a to je celé. Jeden škrábanec....

    Traktor asi nic neváží.
    :(
    • az to vyjde na pc urcite budou mody na model poskozeni. z videi sem taky videl auto narazi do auta a ma jen poluceny naraznik
  • Zdravím. Uvažuji o tom, že si koupím konzoli, abych si tuto pařbu mohl zahrát... Jaký je váš názor, vyplatí se to? Nebo mam pockat na pc verzi. Dekuji za vaše názory
    • Ano, koupit konzoli za 7 tisíc kvůli jedné hře se opravdu vyplatí *15* *15* *15*
    • můj PC je 512MB GeForce 9800, Intel Core 2 Quad Q8300, 4GB Ram... Tak si rikam, jestli to vubec pak utahnu to gtacko...
      • Ajaj, ale je brzo se bavit o hardwarových nárocích, když nebyla PC verze ještě ohlášena. Nicméně tvůj život se nezbortí, když si GTA V nezahraješ. To raději počkat na Next-gen konzole než se piplat se staroušky typu Xbox 360 a PS3. Raději počkat jak kvůli HW požadavkům tak i kvůli ceně PS3 a Xboxu360, která je nehorázná a před vydáním GTA V byla o něco nižší než teď.
    • doporučuju koupit konzoli protože na pc z toho budeš mit poloviční zažitek (lagy, fps dropy, vypadavani textur, nepohodlne ovladani na klavesnici a pod.)
      • Lagy, dropy, vypadávaní textur--- PATCH a nepohodlné ovládání na klávesnici....WHAT? Když tak máš gamepad i možnost připojit na PC.
    • Co blázníte? Vždyť ten půlrok uteče jak voda.
    • Jestli ti jde jen o GTA V, tak určitě počkej na PC verzi.
    • ucho
      pokud ti jde jen o GTA5, tak počkat na PC, pokud bys rád zahrál i nějaký exkluzivity, tak koupit konzoli...
    • Minimálně bych počkal do vánoc (a po releasu nové generace konzolí) je možné, že ceny Xbox360 a PS3 spadnou...
      • Ty budou právě, kvůli GTA V držet cenu nahoře.
        • I to je možný...osobně bych si koupil starou konzoli + GTA 5 kdyby jejich cena spadla tak na 2000 - 2500...zatim jsou na 4000 nějaký 12GB verze...na to jim kadí pes

          při nejhoršim počkám na PC verzi
  • fizola
    Najprv som prečítal čtyřhodinovou... som sa kus zlakol :D :D :D
  • Keyz
    Je zde tedy ten příběh věrohodnější oproti GTA IV? Ve video recenzi to je dost kritické, hlavně teda nelogické zvraty a u toho šílence Trevora jsem původně čekal, nějaký příběh a ne pouze to co se tam říká. Například by se snažil být ještě větší šílenec až by na to nějak doplatil atd..

    Ruský imigrant mi v GTA IV nijak nevadil.
    • Ronox
      Mně naopak Nico dost vadil, ale tady mi jsou vlastně všechny postavy sympatický. Příběh je takovej víc "hearthtouching". Je tam hodně klasickýho klišé, ale sedl mi víc než ve čtyřce.
      • Jack1947
        Presne a to jak mi bylo , pred koncem Nabidnuto koho zabit, tak jsem chvily malem nedychal... ja bych se nedovedl predstavit ( zaroven mne zajima jaky to ma dopad) .
        • Ronox
          Ty mise můžeš zopakovat v menu a nebo se prostě podívej na YT jestli to nechceš znova hrát.
          • Jack1947
            Asi jo. Zajima mne hlavne dopad na konec.
      • No jestli je pro tebe Trevorův příběh a jeho neustálé chlastání a násílí "hearthtouching", možná bys měl uvažovat o léčení.
        • Ronox
          Trevor má svoje chvilky, ale tohle bylo spíš na zkrachovalej život Michaela, kdy ho štve syn, dcera a manželka mu to dává taky docela sežrat. Trevor má spíš takový chvilky v dialozích, kdy mezi řádkama poznáváš, že se cítí podvedenej a nikdo ho nemá rád.
          • Jack1947
            A hlavne ze ma emoce, proste jeho postava je paradne napsana a uveritelna presto ze o ni vime zdaleka nejmene. Jen stripky tak je i svym zpusobem zajimava , je videt ze to nebyl jen "Tweaker" Hobo" ale ze i byl normalni clovek. A o to jde.
        • Náhodou když Trevora navštívila jeho máma, mělo to něco do sebe. :d
          • Jack1947
            Tak on jak sam priznal... jeho detstvi bylo komplikovanejsi a to kdyz... jeste horsi pro nej bylo kdyz pak sehnal potrebne "drogy" a mame byla pryc, toho vazne vzalo (zaroven jestli se nejednalo jen o vyplod jeho alkoholem zkalene a prosmazene mysli.
    • Jack1947
      To je tezke, kdyz se tady zminit o pribehu a pritom se vyhnout ucelene spoilum. Tak snad postaci ze to bylo tak dobre ze mi budou chybet, rad bych jeste vice misi s nimi a i kdyz jsou rozdilni mel sem vsechny 3rad a rozhodne, mi prirostly k srdci. *4*
  • :-D koukám, že přísloví "potrefená husa vždycky kejhá" pořád sedí jak pr*el na hrnec. Bez urážky :) Kdo si tu v recenzi zmíněnou přízemnost a idiotství vztahuje sám na sebe, tak asi někde ve svym mozečku nad svojí debilitou vážně hloubá :-D jinej to přejde jako fakt. Snad nepokládáte dialogy a herní scénář serie GTA jako kulturní dědictví pro příští generace. Je to plitký, trapný a redheadský.....prostě hra pro americký "hillyboye", kterejch je tam 70% populace.....ale je to zároveň chytlavá bžunda o tom žádná. Mě se po obsahový stránce recenze líbila - i to rozhořčení nad scénou s mučenim ( hra, která staví na obrovský svobodě vám nedovolí možnost volby v konkrétní situaci - až příliž jedoúčelové a průhledné )

    Hra je to na odreagování super, ale dal bych jí 9/10 - nepřinesla defacto nic, co bychom nehráli v různejch obměnách v předchozích dílech
    • Ty máš něco proti zrzavým lidem? Pokuď vím anglický výraz pro redhead je zrzavý, zrzek, rusovlasý. Je mi jedno jestli jsi chtěl napsat něaké jiné slovo nebo slovní spojení, dávej si pozor na to co píšeš. Nejjednošší je nepsat anglicky když anglicky neumíš.
      • "Zrzci nemají duši"-Eric Cartman
    • Ve scene s mucenim si vybrat muzes -nastroj. Me to stacilo.
    • Pro všechny, kdo se snaží "vážně hloubat" nad touhle "chytlavou bžundou", alespoň stručný překlad z dementštiny do existujících jazyků:

      - "plitký" = zřejmě míněno plytký
      - "redheadský" = neexistující slovo (doslova něco jako "zrzek"), raziel zřejmě myslí "redneckský", patvar na redneck, buran
      - "hillboy" - zřejmě variace na "Hellboy", jinak neexistující slovo (doslova "kluk z kopců"), raziel zřejmě myslí "hillbilly" - buran.
      - "Mě" - míněno zřejmě razielem "mně" (6. pád, komu/čemu)
      - "defacto" - míněno zřejmě razielem "de facto", tj. fakticky.

      V podstatě mi nevadí, když mají lidé názory. Ale vadí mi, když jsou názory prezentovány arogantním, povýšeným způsobem.
      • jakože stěr dobrej *THUMBS UP* ale v čem ti můj názor přijde arogantní? v tom, že nepokládám gta serii jako nějakej kulturní přínos? ne- nepokládám :-D...jestli mě ta hra baví ? jo baví! a že se směju těm, co tady kvičej, nad v recenzi zmíněnym idiotstvim.... ukázal na někoho prstem? neukázal- tak mi to přísloví s husama přišlo košér...sorry za fail. - Dám si pár lekcí anglickýho slangu ;))
      • Už je tomu pár let, co jsem ze školy, ale za nás komu/čemu byl 3. pád..
        • Máš naprostou pravdu - i za mě to byl 3. pád. Moje chyba.
  • videorecenze vam nejak ujela.ma byt kratsi,jasny,strucny a osobni prednasky si nechte.jinak gta je urcite super ale jak me muze desitkova hra v prubehu hrani pustit k jiny hre?hraju ted state of decay ktery bych prirovnal stylem hrani k serialu walking dead a je to proste bomba a gta musi pockat az me to prestane bavit.gta je super ale dela se kolem toho zbytecny humbuk
    • GTA je spis o velkosti nez o intenzite. GTA 5 by se mohlo stat hrou ktera bude tak uspesna, ze se bude hrat i za deset let. Jestli je to dobre nebo spatne je na delsi diskuzi.
  • Pozná niekto hudbu/pieseň zo záverečnej scény videorecenzie?
    • The Game - Hate it or Love it
      • Vrelé díky
  • MidnighT91
    Díky za diskuzi, rád jsem si přečetl různé názory na tohle téma...

    Měl bych na vás lidi menší offtopic dotaz, drahá redakce doufám promine...

    Chci slyšet váš osobní názor na win 8 popř 8.1. Nezajímá mě odpoveď typu, má to metro tak je to odpad bla,bla. Na nové rozhraní si zvyknu, navíc mě láká zkusit něco nového. Spíš mě zajímá, jak je na tom co se týče herního výkonu a optimalizace... V nějakém testu jsem viděl, že u hry Shogun 2 byl na win 8 nárůst herního výkonu skoro o 30% oproti win 7, jaké jsou vaše zkušenosti...
    • má to metro tak je to odpad
    • Mam W7, W8 me nejak nezaujal na kompu, ackoliv u kamose na tabletu uz to vypadalo solidneji... nicmene myslim ,ze v dnesni dobe, kdy 4/6-ti jadro stoji 2 tisice je nesmysl resit operacni system kvuli optimalizaci / vykonu... na kompu do 15-ti tisic ti pojede az na (extremni)
      vyjimky na nejvyssi detaily ve slusnym rozliseni... Zkus je, pokud se ti budou libit novy funkce tak si je nech, pokud ne, tak bych se s tim zbytecne netrapil a presel zpet na W7
      • MidnighT91
        Mám je k dispozici a přemýšlím že bych jim dal šanci ale bojím se větší ztráty 3d výkonu. Stačí se podívat jak pc zpomaluje aero ve win7. Co jsem se díval tak Crysis 2 na Ati kartě ztratilo s win 8 kolem 20 fps
  • Muzu se zeptat proc pan Grygar furt vsuede zduraznuje jaky jsou lide rasiste? Budovani kariery..? A ke hre jsem zadne AC4 nedostal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit