Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za videorecenzi, teď vím, že když si tu hru nezahraju, tak o nic nepříjdu. Hnusně to vypadá, postavy jsou mi ukradané a takové blbosti jako hrát golf nebo tenis - wtf? To jsou lidi tak zdechlí si to zahrát v reálu? Působí to na mě jako hra pro lidi bez života, kteří chtějí mít aspoň na chvíli pocit, že žijí (ač pouze virtuálně)
    • Zahrát golf v realu je docela drahý.
      • ne tolik jako pořídit si playstation, jehož hw je sto let za opicema a k tomu koupit tuhle hovadinu.
        • Tak proč sem lezeš?
    • Inquisitor
      Ty děláš jako by šlo o to zahrát si tenis nebo golf. Jestli máš reálný život jako bys hrál GTA, tak to potom jo :)
      • Můj reálný život je mnohem zajímavější než přejíždění lidí, zabíjení policistů a vykrádání bank
        • Jack1947
          Tahle hra je pecka, nemusis s tim souhlasit jenze psat ze tvuj zivot je zajimavejsi ? bejt tu taky nemusis tak jdi ven , nevotravuj, venku je to prece mnohem lepsi *3* .
        • To si jenom myslíš.
          • Ne každý jezdí na popelářském autě jako ty
            • Když už si chceš něco vycucávat z prstu použij aspoň fantazii.
  • Pěkná videorecenze. S názorem na mučení naprosto souhlasím.
  • Ta recenze mi přišla jako by ji dělal nějakej ujetej intelektuál lol
    • rádoby intelektuál !!
    • Ano ale levicove zalozen. dnesni levice = vice pozitvni diskriminace
  • Je tu nejaka xbox CZ/SK crew na velmi easy a relax hranie GTA Online? zda sa mi, ze vacsina cz/sk komunity to hra na PS3, zle sa tie crew vyhladavaju..
  • Cela recenze byla fajn. Nejvíc se mi ale líbila část na konci s hodnocením a výčtem platform, kde naštěstí chybělo PC...konzole vládnou
  • Já myslím že takový vysoký hodnocení v recenzích má hlavně proto že nic podobného nevyšlo a naposled taky jenom gta4 ale uvidíme až bude na pc se těším hlavně na pc požadavky na max nastavení asi zase to bude na pc s nasa jak je u gta zvykem
  • Mafii dohraješ za par hodin a pak už mužeš vymazat tohle je vetší pecka a hlavně ten multyplayer
    • Já hrál Mafii 1 asi 7 let a Mafii 2 téměř 2 roky aktivního hraní.
  • Nehrál jsem to, ale abych řekl pravdu, tak mě právě trochu odrazují ony tři hlavní postavy. Ani jedna z nich mi není moc sympatická, možná s výjmkou Franklina. Ale hlavně, chybí jim silnější charisma, které by mě k nim přitahovalo. Trevor pro mě představuje typ postav, který mě moc nebavěj a přijdou mi zbytečný. Michael, tatík s počátečním pupkem a "ejchuchu" scénama ve videosekvencích jako ze špatný americký komedie pro mě taky nepředstavuje lákadlo. A Franklin působí trochu nemastně neslaně. Všichni tři, pohybující se za hranou zákona, samozřejmě nemají působit jako sympatičtí klaďasové a ani to nechci, ale lidi co se pohybují v takových vodách by určitě mohli vypadat víc ostře řezaně a víc respektuhodně. Já vim, že to zní asi hloupě, to co tady píšu, ale prostě mi v těch rolích neseděj, jako bych jim nevěřil.
  • čau je možný že nejde spustit gta5 na slim verzi 12G?vše jsem vymazal.dík
  • GTA série je o ničem, já chci novou Mafii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit