Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Mučící scéna mi nijak nevadila a navíc jsem byl na něj hodnej :D elektrika a waterboarding to rozchodí. Ve videorecenzi každopádně nejlepší část ...chodit po pláži s Trevorem a ten střih ten se ti Janchore povedl! Možná bereš jinak Trevora jako rednecka se ztělesněním zla, ale mě ho je i docela líto. Má svoje chvilky, kdy si říkám, že je to vlastně chudák, ale pak mi přepne rádio s tím, že ho tyhle s*ačky nebaví už ho zase žeru. Z videorecenzí se dá víc než souhlasit ve všech směrech. Bohužel tenhle černobílej rozkol typu nenáviď/miluj je už u většiny dnešních her. Komunita nezkousne průměrnej, ale stále dobrej titul, ale prostě buď jen střílí ohňostroj a nebo hejtuje až do morku kosti.
  • Janchor
    Střílet po lidech (gangsterech) ale musíš, nu to je z morálního, dnešního hlediska pro tebe akceptovatelné a né jenom pro tebe. Lidstvo se v celistvosti vyvíjí zajímavým směrem (nebo je pořád stejné?). Nyní se řeší né to jestli zabiješ postavu, ale jakým způsobem. To je podle mého také velice povrchní. Drastická (z dnešního hlediska) scéna v roli diváka je ospravedlnitelná, ale když musíš přiložit ruku k dílu..
    • ...tak to budes vnimat uplne jinak ( negativne ), cehoz tvurci chteli presne docilit.
      • ..je to tak, souhlasím. Jenom mně příjde trochu zarážející, že dívat se dá na ledascos, do té doby, dokud člověk nemusí vykonat nějakou aktivitu. To je najednou zvrhlé. Pochopitelně kdo zavírá nad tím oči, ať si jde zahrát fotbal a né hru kde se zabijí.
        Jenom je zajímavé co lidi pobouří a co už ne. Hranice je to velice tenká prakticky se stejným výsledkem. Je to směšné a útlocitné na to co mi běží v mechanice.
        • Lidi bouri jen to, co se jim hodi nebo co je zviditelni, pokud jde o virtualni realitu, ale waterboarding, to je naprosta nechutnost a je dobry, ze se na to takhle znova upozornilo. To je praktika jak z dob honu na carodejnice.
  • Abych si tuhle hru koupil potreboval bych dve veci: 1. vydani na PC 2. Ceske titulky, jelikoz ma anglictina je mizerna a hru bych si bez prekladu neuzil. Takze pochybuji, ze se mi tohle nekdy splni a hru si zahraji :-)
    • On snad někdy někdo řekl že tohle nebudeš mít? 10 let vychází GTA nejdřív na konzole a potom na PC a pro některé je to pořád novinka které nemohou uvěřit. To je směšný.
      • Me jde spise o ten preklad, nez to ze to vyjde na PC
        • Hanzales
          na překladu pro PC verzi už se taky maká, psal to tady jeden z účastníků projektu někdy dříve v diskuzi.
          • Jestli to tak je, tak tim lepe a snad se i dockam :-)
  • jak už jsem psal je pokrytecky se pozastavovat nd scenou mučení ve hre v ktere prejizdite lidi autem, strilite je atd. Dokonce to delal i janchor ve videorecenzi a naramne se u toho bavil (trevor s traktorem na plaži). navic pokud vim ale možna se pletu trevor toho chlapa v mučici scene nakonec pustil a byl živej a zdravej
    argumentovat že prejizdeni autem je anonymni a neosobni je asi takova logika jak kdyby nekdo ve valecne hre klidne z letadla pustil na mesto atomovku, ale mel by moralni problem zabit nekoho zblizka nožem (v te hre)
    • Jack1947
      Presnem , kdo si chtel uzit tak si uzil a dal bych to nepitval *15* *3* .
    • sry trochu blbnul ten tag se spoilerem
  • frag.ment
    Včera večer jsem to konečně pořádně zahrál a bavil jsem se dobře při plnění misí (ve městě sem se vyřádil už párkrát předtím, jen tak abych se pobavil a podíval se, co všechno jde dělat). Ale zasekl jsem se na závodu 6ti aut, které jsem dostal za úkol vyhrát s Franklinem. Nevím, jestli jsem tak levej, ale prostě mi připadá, že to nejde vyhrát. Jel jsem to už asi 30x a pořád nic. Když už jsem to měl dobře rozjetý, tak se vždycky ze zadu (mimochodem AI auta pěkně podvádí, když se za vámi vybourají tak i tak jsou vám za vteřinu z ničeho nic zase za zadkem) přiřítil nějakej závodník a vytlačil mě do sloupu nebo do stromu.. Strávil jsem u toho závodu bez keců asi 3 hodiny, než jsem hodil ovladač do zdi a raději to vypl. Měl s tím někdo taky takovej problém, nebo prostě neumím řídit? Je fakt, že s ovladačem se pořád hodně peru (odkojený PCčkář), ale tohle už mi připadá moc. Ale na druhou stranu je mi líto misi přeskočit, to je pod mou úroveň :-)
    • Ja to vyhral s timhle vcelku bez problemu - http://gta.wikia.com/Ruiner

      Chtelo to par strkacek ale asi patej nebo sestej pokus a bylo to tam.
    • Jde to vyhrát i bez pomůcek, asi deset pokusů mi to trvalo než jsem si zapamatoval tu trať a pak už to jde snadno.
      • frag.ment
        A jel jsi s tím origoš bílým Franklinovým autem, nebo si před tím čmajznul něco lepšího? Já to jel včera večer zase asi 20x a nevyhrál :-( Asi sem na ten PS3 ovladač prostě levej, nebo bych u toho neměl popíjet vínko a být zhulenej :-)
        • a není to tak že ten závod vůbec vyhrát nemusíš?
    • U tohohle závodu jsem málem umřel vzteky. Pak mi došlo, že musíš používat Franklinovu zvláštní schopnost. Zmáčkneš obě páčky na ovladači a zpomalí se čas. Pak snadno prokličkuješ složité zatáčky, skrumáže aut atd. A ze závodu se stane pohodička :-)
  • S recenzí víceméně souhlasím. Scéna s mučením mi (poměrně slušnému cynikovi) taky dělala obtíž a nechápu, proč se tomu nešlo vyhnout (vlastně šlo, stačilo toho chlápka tipnout a odstřelit rovnou). Zároveň jí chápu jako odraz a satiru na velmi zlé zacházení vojenských složek USA. Do této roviny přiřazují i trochu přímočaré vtipy, které nejsou sice k popukání, ale často jsou útok na všemožné americké stereotypy. To jestli to je dobře či zle nechci probírat a říkat, neb nemám ještě vše splněno (80%hry včetně příběhu není dostatek).
    A janchor touto recenzí (jako vždy) dokazuje, že patří mezi to lepší na naší scéně. +1
  • A k tomu mučení, provádí jej tajné služby, a je to jejich bežný postup. Pojďte do mě s tím, jak to vím,jestli jsem něco podobného zažil atp.. Pokud tomu neveříte, určitě věříte tomu, že 11. záři byli nějací teroristé a že to nebyl "inside job" tedy akce čistě stvořená těmito složkami (FBI,CIA,NSA atp)
  • michaliuz18
    az moc zbytocnych omaciek o tom ale inak fajn recenzia no ja by som ju spravil troska inak :D ale urcite lepsia jak ta v replayi
  • Jedna ze zábavných volno časových aktivit v GTA V je i běhání proti věcem a sledováním, jak se o ně postava rozmrdne. Zkuste skočit proti zdi, koši, sloupu, kolemjdoucí postavě, zábradlí atd. Nebo vylezte na nějakou horu, skočte z ní a jen sledujte, jak se postava nádherně kutálí (pro jistotu si kupte raději armor, ať to déle vydrží). Fyzikální model eňo ňuňo.

    A jinak, co říkáte na songy v rádiích. Tolik mně známých jsem vůbec nečekal. Třeba Modjo - Lady (Hear Me Tonight), Pet Shop Boys - West End Girls... <3
  • No tak jak 4 to nevypadá ani omylem a ty obrázky vůbec nelhaly, vypadá to fantasticky.
    • měl by sis někdy ty brýle (8dioptrií) nasadit neplácal bys kraviny, ta grafika je na dnešní dobu příšerná!
      • To jo ale co bys chtěl na konzolích?
        • konzole nebrat a ty nadchazejici co maj low end HW a budou se prodavat az od roku 2014 nebrat uz vubec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší