Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    Těším se, doufám že se Online dočká úpravy, alespoň více hráčů a dopravy+chodců.

    Co se diskuze týče, zbytečně se vzrušujete, je to tady jen klasický kámen-nůžky-papír systém. Akorát nahrazen za pcčkář-konzolista-Rockstar. Ne nutně v tomhle pořadí.
  • Pilgrim66
    Emperor Palpatine approves this discussion

    http://quickmeme.com/img/2b/2b881ae2a41537902e9034460b995f2f431ec1ed4d4ff72e62148e7eea5ea91e.jpg
  • Tady na games.cz platí co pc-čkár= to naprostá guma...
  • Je mi zle z pčkářu, co tu předvádí za shitstorm. Chtěl bych poprosit ty sloveské fanatiky, aby táhli na sector. sk a tam v hnízdě fanatiků zůstali.
    • Zavistlivi krabickar chod sa hrat bandikotiny na svoju kinderkrabicku.
      • Povíš nám ještě něco moudrého čobolku? Další čobolek s inteligencí na hranici debility..
        • Articless
          Blbců je tu očividně spousta, ale těžko odhadovat ze které země je jich více. Nechápu ty vaše žabomyší války, jenom tady bojujete s větrnými mlýny. Očividně jsi sám dost velký primitiv :)
    • XXHUGOXX
      Tak aj všetci češi nech ťahajú preč so sectoru. Prečo nás tak nenávidíte ? *16*
      • Protože to jsou idioti. Nedělej si obrázek o vztazích mezi Čechy a Slováky na základě retardů v diskuzi. Spousta z nich ani netuší, že mají na Slovensku kořeny.
      • protože jste iq nula a pošahaní fanatici.. stačí???
    • Ty mi nebudeš rozkazovat ... chodim aj tu aj na sector aj na zing ... rád si čitám *9*
      • Co si tady vysakuješ ty slovenské hovado,, táhní do toho svého pralesa a sem nelez, tady nemáš, co pohledávat...
        • Jako Čech bych ti za tohle nejraději rozbil hubu.
  • XXHUGOXX
    PC vs. PS3 - http://www.sector.sk/files/novinky/2014-6-10-11-44-70/GTA-V-image-753.jpg
    • ucho
      nechci ti kazit radost, ale ten screenshot vlevo vypadá jako screenshot z toho E3 videa. a to nebylo z PC verze, ale z PS4 verze, takže by to mělo být spíš PS4 vs. PS3...
    • No tím si myslím celou diskuzi ukončil. *3*
    • Aby toto porovnani melo nejaky smysl, chtělo by ale porovnavat s 9 let starým PC za stejný prachy, jako stala PS3...
      • Která z těch devítiletých PS3 či PC ještě žije? Nějaké obrovské číslo to asi nebude :D
        • Tak nevím, jak PC, ale PS3 byly celkem spolehlivé stroje, které se jako první X360 nekazily. Mám pocit, že tam to bylo do 5%.
      • Co to plácáš :D Historie je historie, důležité je, co máš teď. Buď máš nebo nemáš.
      • Na PC z té doby máš problém se dostat na IE....
    • a který je který? *1*
      • XXHUGOXX
        Žartuješ ? *15*
        • ucho
          no ona je to otázka na místě, když ani jeden není z PC verze :D
        • Troluje.
          • na to je moc horko
        • jo *1*
  • Pilgrim66
    GTA nevychází na PC - "se*ou na PC komunitu!"
    GTA vyjde na PC s lepsi grafikou - "ser*u na PC komunitu!"

    Nektery lidi fakt clovek nepochopi. Tyhlety šlechetný piráty, co si to ještě hezky zdůvodní fakt miluju.

    To je jak kdyby někdo vykradl banku a pak se obhajoval tim, že tam měl peníze i jeden zločinec, takže co po něm chtěj vlastně.
    • Dalsi moralista ... clove ktery muze mit neco zadarmo ale dobrovolne za to zaplati je hlupak. Myslis ze kdyby se role otocili ze manazeri ubisoftu by se vzdali penez ? hahah vy jste tak naivni
      • Pilgrim66
        A to že někoho okrádáš ti je jedno. Radši zůstanu moralistou, dík.
        • Já bych to neřešil, člověk jako je on by si tu hru stejně nekoupil, takže upirátěním nikomu neublíži, leda sám sobě. Lidi co maj gta opravdu rádi si ho pořídí, zbytek ať si dělá co chce, ale ať si pak nestěžuje že jeho oblíbená hra nevychází na jeho platformě.
        • Koho přesně okrádáme tím, že si stáhneme GTA V? Programátory s fixním platem nebo bandu nenažraných prasat a akcionářů?
          • Pilgrim66
            Ach ano. Robin Hood Jr., zlým akcionářům brát, sobě dávat.

            Asi nemá smysl vysvětlovat ti, že fixní plat maj jenom proto, že někdo ty hry kupuje co?

            Bež něco ukrást do Tesca a pak se vymlouvej, že majitelé maj přece dost peněz!
            • kennyB
              Pedelescent: Ano, ale jestli porušuješ autorská práva, pak tím zároveň okrádáš toho, či onoho "tvůrce".
            • kennyB: pane nejchytřejší, dovolím si jen upřesnit, že jedná se o porušení autorského práva, ne o krádež

              Pičrim66: fakta se nemusí obhajovat - to je jako bych chtěl, ať mi obhájíš, proč je ti 15 let
            • kennyB
              xXx: blbost. Krádež by to nebyla, kdyby jsi měl originální produkt. Pak si můžeš uděla pro osobní potřebu kopii. Jestliže originální produkt nemáš, pak se jedná o krádež.
            • pochopitelne ze kdyz kradou ostatni tak budu krast taky ... :D rozhodne lepsi nez se nechat okradat :D
              Ale stahnout gta porad neni kradez, pri kradezi musi neco zmenit majitele ale kdyz to stahnu nikomu jinemu se to z disku nesmaze.
              Uprimne jestli kvuli tomu ze sem si nekoupil gta rockstar zkrachuje tak je mi to taky u rite proste nebudu hrat dalsi gta, no to je teda tragedie. Do fabriky s tema programatorama at poznaji co je to prace *1*
            • kennyB
              xXx: takže když někdo krade, tak můžu krást taky??? Kdyby se tímhle heslem řídil každý, tak jsme na úrovni Somálska, kde budou bandy ozbrojenců brázdit ulice a krást na co přijdou.
            • Pilgrim66
              Pedowhatever: Argument "nemusím nic zdůvodňovat, stejně to budu dělat." patří do kategorie "nevím, jak si svůj názor obhájit, tak ho obhajovat pro jistotu nebudu"

              xxx:

              Ach ano, politici náš okrádají o miliony tak proč já nebudu okrádat někoho jiného, že? Člověk si říká odkuď se ti politici asi tak rekrutují.
            • Politici nas okradaji o miliony. Miliardy z nasich dani jdou kazdorocne na cikany kteri jdou nasledne krast do toho tesca. Po celem svete kazdy kdo muze tak krade. (jenom moralisti se vesele nechaji okradat)
              To ze si nejaky zazobanec neda na svoji jachte po ranu kaviar protoze ja sem mu ho nezaplatil to je vazne to posledni co me sere.
            • 1) ano, ukradnu v Tescu rohlík a pokladní bude mít sníženou svou už tak minimální mzdu... To jistě.
              2) stahování her není krádež, to může tvrdit pouze hlupák
              3) nemusím si nic obhajovat, zdůvodňovat ani omlouvat - hry stahuji a stahovat budu, pokud bych měl platit, tak je raději nebudu hrát
          • Aspon nekdo chape jak to chodi :D ale moralistum nema smysl nic vysvetlovat. A uz vubec ne konzolistovi co maka na pokladne v tescu a na konci mesice vyhodi ctvrtinu platu za gta na zastaralou konzoli :D
            • Pilgrim66
              Ja jsem PC hrac a konzoli nemam :D
      • ty budeš asi člověk, co při ochutnávce pomazánek v Tescu sežeře všechny houstičky co má ta slečna na tácu, protože sou zadarmo a ani ti to nebude blbý
        • Ja bych na zadnou spinavou pomazanku z teska nesahl prave jsem usetril 1300 muzu si koupit vlastni jidlo a nemusim zrat 2 tydny jen chleba jak konzolisti.
          • kennyB
            Ty jsi teda kus hov.da *7*
  • XXHUGOXX
    Tam máte konzolisti !!! My to budeme mať na počítači v parádnej grafike !! A vy niiiiiiiiiiiiiiie, kiš-kiš bé-bé *2* *15* Ale nie, len žartujem *4* Inak radosť čítať tie komentáre.
    • Ty to budes mit zase blbe optimalizovane, beeee
      • XXHUGOXX
        Tak to áno, snáď to nezbabrú. *4*
    • Tvoje IQ??? Jestli jsi nečetl tak pc verze bude jen další port z PS4... Tak konzolisti budou mít to samé, jen jim to pošlape plynule..
      • XXHUGOXX
        Ja som vás predsa neurážal, len som žartoval, tak kľud. Ale oproti pc to bude pekný rozdiel. Mrkni: http://www.sector.sk/files/novinky/2014-6-10-11-44-70/GTA-V-image-753.jpg *3*
  • kirr=Veskoslav a mínuskuje pozor na něho, na čurákaa...
    • haha si zpívá - trollolo trollolo trollolo jsem 12letý uhrovatý anonymní a diskuzní maxihrdina jo jsem nejlepší, jsem king občas píši pod nickem xXx ,ale všem to tady natírám :-))))))

      Běž se raději na koupaliště schladit, jelikož se ti evidentně uvařil i ten zbytek mozku co jsi tam měl.
      • To je průjem...
  • Pohoda. Konečně GTA 5 v pořádné grafice, těším se :)
  • conflig
    Proč to ti kkti nevydají na PC!!! Cože oni to vydávají na PC tak to budu hrát nonstop, ale nezaplatím jim za to!!

    *8* *8* *8* *8* Po předčtení zdejších komentářů je to asi naposledy co lezu do diskuzí. Jsem zhnusen zdejší komunitou!!!! *16* *16* *16*
    • čtyři vykřičníky, ten člověk to myslí vážně
      • conflig
        Ano myslím to vážně :) Nepřijde my normální, že někdo krade a ještě si to obhajuje a chválí se s tím..
        • Pilgrim66
          Vokální minorita... doufám
    • Pilgrim66
      Sťastnou cestu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit