Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lotr
    Hmmm jak vás tady čtu tak si také trochu rýpnu.
    Jo na PC to máme poslední.
    Ale kdo si může dělat vlastní obsah? Kdo má mody? Nu kdo?
    HA - HA
    • No, na konzolích to jde taky. *1*
      Ale upřímně, můžeš si hru namodovat graficky jak chceš, ale pokud to je hratelnostně totální shit, jako GTA čtyřka, je jedno, jestli to hraješ na konzoli nebo na PC s ice enhancerem.
      • Lotr
        A kdo tady mluví jen o grafických modech? (díky kterým to bude na PC vypadat mnohem lépe než kdy bude moci na Xbox One a další havěti)
        Já mluvím o všem.
        Od nových efektů počasí až po nová auta.
        HA HA
        • Ježišmaria, i nový auta a efekty? Tak to se omlouvám, GTA IV je tedy pro mě hra tohoto roku a lituju těch několik let, co jsem na čtyřku byl nas*anej. Díky za otevření očí, nový auta a efekty je to, co jsem ke zlepšení hraní potřeboval a už teď čtyřku miluju...

          pro nechápavé - sarkazmus
          • Člověče, mě ta 4ka bavila, teda online blbnutí. Snad nejlepší fyzika, co jsem kdy viděl v sandbox hře a díky tomu vznikaly parádní situace. SP je jiná ;)
        • nebo třeba multiplayer pro 1000 lidí, jako dostalo Just Cause 2 *3*

          https://www.youtube.com/watch?v=dWLNsYpIf5E
    • mody potřebujou jen pčkáři jelikož jejich porty většinou ani nefungují, takže udělej si sám je asi jediná možnost tu hru nějak spravit...
    • mě třeba na konzolové verzi štvalo že se to i při podprůměrné grafice místy dost škubalo.. PC verze s lepším rozlišením, ostřejšími texturami, lepším dohledem co poběží na stabilních framech? yes please!

      a pak ty mody no, dal bych si hlavně coop single, jestli to tam R nepřidají sami *1*
  • kennyB
    Koukám, že staré křivdy zase začínají vyplouvat na povrch *1* Jako bych se vrátil v čase *1*
  • Docela sranda. Pcčkáři se dočkají dvojitého porto. Z ps3/xbox 360 na ps4/x0 a pak teprve na PC na okraji zájmu. HAHA. A oni jsou za to dokonce rádi. Pyšná pc-rasa je rádá za dvojitý port přes rok staré hry..
    • az na to ze nova generace konzoli jede pod x86-64 takze se zadnej port nekona, ten rocni odklad byl jen kvuli prodeji starych konzol, navic urco se najde hodne lidi co si to koupili na PS3 a koupej to znova na PS4
    • Takže mi tvrdíš, že GTA se vyvíjelo/programovalo pro herní trh na konzoli a ne na PC? Myslím, že je jasné, kdo má port. *1*
      • Kozy
        Tak tohle je dost zoufalý.
        • Zoufalé jsou spíše vaše konzolové komentáře, já mám předobjednáno a jen se tady bavím lidskou hloupostí. *3* O lidech, kteří zvládnou najednou ovládat maximálně dvě páčky a jejich rozpoznávací schopnosti končí u čtverečku, kolečka a trojúhleníku popř. 4 písmen, si myslím své. *6*
          • Tak to máme podobný. Já zase nemohu brát vážně platformu, kde nejprodávanější hrou posledních let je na Minecraft a ceny hry roku dostává Gone Homo. Ale tak pokud vas to baví, tak gratuluju... *1*
      • Tomu snad ani nevěříš...
      • kennyB
        Tak jestli je to tak, jak píšeš, proč tedy musela pc scéna čekat rok na vydání??? Slabej argument *7*
        • jen jestli to není spíš marketingové rozhodnutí, jak na jedné a té samé hře vydělat dvojnásobek peněz *3*
        • preto lebo keby gta v vydali za rovno aj na pc, kazdy by sral na konzolove orezane 15fps verzie na ps3 a xboxone.. tak isto to robi aj Ubisoft s AC, ked to vydaju naprv na konzoly a blbi konzolaci si to radsej zahraju na 10 fps s dohladnostou a zobrazovanim detailou na 30 cm ako by mali trocha pockat.
          • Ale tak...nějaký lepší argumenty?
          • kennyB
            Ale no tak, nebuď trapnej *7* Přeju vám, ať si hru užijete, ale tohle je vážně ubohost *7*
  • No a ja pred 3 mesici koupil ps3 s gtaV:-)cekal jsem ze to bude na PC a na nove konzole mi to nedocvaklo:-)
  • Doufám, že tam bude dmg model aut jako ve IV. V tomhle mě V hodně zklamala, nejspíš to tam bylo kvůli nedostatečnému výkonu starých konzolí :)
    • když ne, budou mody co jízdní model opraví, přidají skutečné značky aut místo fiktivních a fotorealistické textury pro tvé nové virtuální Lambo.. holt PC Master Race *1*
  • Kmotrx
    Proc to na PC nepude previst .. mam svoji PS3ku s GTA Vkou a ten ucet je svazenej na rockstar clubu s uctem na PC na kterym sem mel treba GTA IV ... by melo jit previst uplne normalne ... smjedi to sou :)
  • To pomalu vypadá, že všichni ostatní můžou s oznámeními na PC zavřít krám. Tohle jen tak nepřekonají...
    • Není co překonávat, že GTA na PC nevyjde, tomu snad věřili jen škarohlídi nebo ti věčně přející omezení konzolisti, takže to nebyla v podstatě žádná novinka.
    • Nechceš tu zajisté geniální myšlenku o herním trhu nějak rozvést? *1*
    • Ještě přijde Oculus Rift s pár novinkama na PC (včetně GTA 5), takže v klidu překoná :)
    • přesně, někomu v UBI asi dneska asi pěkně zhořknukl croissant co měl k snídani
  • Lotr
    Nu v den vydání si to rozhodně nekoupím. Optimalizace bude příšerná.
    Ale poté co uvolní modařské nástroje zas u toho budu dva roky a dělat mody :D a na to se doopravdy těším. Možnosti které prý dostaneme budou....prost úžasné.
    • Ty uz jsi to hral ze vis jak na tom bude optimalizace?
      • Lotr
        Nic proti tobě chlapče ale GTA optimalizace byla vždy příšerná. S tím se počítá.
        Ale kromě optimalizace vždy šlo o výborné hry s mod podporou.

        Každý kdo píše věci ve smyslu "teď to bude jiné" žije v iluzi.
        Ale ono fakt nejde o to zda optimalizace bude hrozná nebo ještě horší. Pár patchů to opraví. Komunita s možností dělat mody to opraví.
        Nezáleží v jak hrozném stavu ta hry vyjde. Protože časem bude úžasná
      • hrál jsem čtyřku po tom co vyšla, víš jak se to říká "Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me"
      • walltar
        No stačí se podívat na starší GTA ... všechny měli hroznou optimalizaci. A nějak pochybuju, že se to tentokrát zázračně změní, když místo jedné verze na PC dělali ještě 2 konzolové.
        • Vzhledem k architekture novych konzoli bych o to az takovy strach nemel.
        • zapominas ale na fakt ze nova generace konzoli jede na stejnej architekture jako pc, tudiz optimalizace by nemela byt problem. U GTA4 byl nejvetsi problem ze to lidi hrali na 2-jadrovych procesorech, coz vzhledem k tomu ze jen vypocty fyziky zatezovali jedno jadro byl problem, hold to bylo primarne vytvareno na Cell, kterej byl v te dobe trosku jinde
          • Přesně tak, jen bych oddal, že čtyřka využívá přesně 3 jádra, nic víc, takže kdo má třeba 4 nebo 6 slabších, je mu to k ničemu, to byla jediná vada optimalizace, že neškálovala dostatečně. Přeci jen překonat cel v jednovláknu dá práci i dnešním APU i FX od AMD. Intel už je dnes i v mainstreamu naprosto za vodou.
          • walltar
            Je to možné ... ale minulá zkušenost prostě mluví proti tomu. Takže bych spíš dobrej port nečekal. Ale uvidíme po launchi ... přečtu si recenze pc verze, podívám se na reakce lidí a podle toho se rozhodnu, jestli si to koupím, nebo jestli počkám až někdy na nějakou slevu. Protože za ten rok mě stejně ta natěšenost úplně přešla a klidně si počkám dýl.
          • aspon nevymyslaj, GTA IV ide najhorsie suverenne na PS3 a to plati pre vsetky R* star hry. Domovska platforma je Xbox a bol to cisty port z Xboxu. Na ps3 je gtaiv nehratelna, brat ma ps3 a dropy na 10 fps bezna prax. Cell ako procesor, je najhorsie rozhodnutie Sony.
            • Jo jasne, tak spatny reseni, ze Xbox jede na odlechcene verzi Cellu.
            • frag.ment
              Co to meleš? Domovská platforma RockStaru je Xbox? To je pro mě novinka... Já mám u GTA V odehráno spoustu hodin (hlavně díky řádění po městě o víkendových kalících nocích) a nějaké cukání jsem nezaznamenal a občas je k podivu, co z té staré PS3 dokázali vymáčknout. Každopadáně mám v plánu časem koupit PS4 a předělaný GTA si asi pořídím už jen ze zvědavosti, jak to bude vypadat.
      • ako, 90% AAA hier je optimalizacne sprasenych a ty das taku otazku...
        • jj, zpraseny konverze a exkluzivita, to jsou nejvaznejsi symptomy konzolovyho moru
          • A zapomínáš na největší symptom konzolovýho moru...placení za hry *1*
  • Super jsem zvědavej jestli zvládne utržit aspoň půl miliardy za první tři dny prodejů,ať těm plantážnickejm konzolistům ukážeme že na PC se nekrade
    • Prečo by som to mal kupovať? Voziť v autíčkach sa dá aj v Arma III.
    • Tomu snad ani ty nevěříš... *1*
  • Když ta hra tenhle rok vyjde i na ps4 a na xbox one tak bych čekal i datadisk.
    Abych měl důvod si tu hru na ps4 koupit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit