Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ted se zas ukaze, co jsou konzolisti zac, zaplatili za beta verzi na old gen a letos si to upirati a zahrajou v plny palbe na pc... *6*
    • Tak aspoň zaplatili, na PC to většina ani nezná, co to je... *1*
      • ta tvoje vetsina je konzolova obec podoboji, jestlis nepochopil pravy smysl meho prispevku *5*
        • Neboj, pochopil. Jenže pokud si to na PC upirátí, alespoň jednou mají tu hru zaplacenou, takže to je morálně více v pořádku, než PCčkář, který si to upirátí bez předchozí koupené verze...
          • ale ty nam tu tvrdis, ze vetsina pc sceny jsou pirati, coz je dost odvazny, kdyz pocet pc schopnych tu kterou hru provozovat jde tezko urcit, natoz lidi, ktery ji chtej skutecne hrat

            a uplne zapominas, ze ty nejvetsi fetaci maj konzoli i pc, aby mohli hrat vsechno hned, a ty to ve chvili leaku okamzite stahujou bez ohledu na platformu, a kdyz to nekde vychazi s rocnim spozdenim, nikdy ty prodeje nemuzou bejt jak pri launchi na prvni platforme
            • calwin
              N: možno preto že narozdiel od teba tieto veci ani nehladám :D vo svojom veku si to už našťastie dokážem zaplatiť ;)
            • tam uz hrajou enemy front davno, mezitim, co my tady zvatlame

              ze neco neumis nebo neumis najit neni smula
            • calwin
              tak to by som sa kukol ako z lahkosťou upirátiš niečo na PS3 :D
  • Ja sem to od zacatku pisal, jak padel rekord v prodaji na STARU konzolu, sem vedel ze mozno rok na to vyjde na next gen a pc . A? neni to ani rok a je to tak , uz tesim na pc verzi, na xboxi mna to moc bavilo a na PC to bude jeste lepsi
  • Děkuju konzolistům za betatest.

    PCčkáři, uvidíme se na podzim na piratebay, *1*
  • mno skoro se chce rict papa Watch Dogs ....... uvidime jestli ho daj nejak dokupy nebo ne
  • MARTASLJ19
    Tak niektorí konzolisti z tohto dostanú infarkt, že to GTA-čko prichádza na PC platformu *1* Koniec trapným diskusiám.
    • kubi-wan
      Ne, to je teprv - jak zde vidno - začátek nových trapných diskuzí *6*
  • Konečně! Sice jsem si už pár hodin odehrál na PS3, ale tohle je stejně skvělá zpráva. Snad ten port nedoprasej, jako GTA IV.
    • ja uz hsem to dohral za dva konce .... ale stejne si to koupim
  • calwin
    som zvedavý či sa tam objavia aj nejaké nové veci alebo celá táto vec ostane pri vylepšenej grafike a zhustení premávky... každopádne už na PS3 tej hre nič nechýbalo...
    hor sa na RDR 2 :)
  • Jestli ta hustota provozu bude opravdu taková, jak to vypadalo ve videu... K tomu ta grafika a fakt, že většina lidí v okolí to bude hrát až na PC ... možná poprvý koupim stejnou hru na 2 platformy.
    • No, já asi poprvé na 3.
    • gratuluji k cestnemu titulu ovce mesice cervna *6*
      • Omlouvám se. Asi bych si to na PC měl spíš stáhnout z warezu, co? Nebo budu pořád ovce? Vlastně, jaká je definice ovce?
        • Hraješ na konzoli a to stačí pro to, abys ta ovce byl. (sarkazmus)
          Samozřejmě, ještěže tu jsou PCčkáři, ó, ta hrda a mainstreamem neposkvrněná platforma, která odmítá podřadné konzolové hry. (typický názor PC master warez race)
  • walltar
    Hmm ... zase jeden kandidát na koupení. Ale pro zkušenosti s Watchdogs si radši počkám jak kvalitní port to bude.
    • Nj dufam ze Hype Dogs vela ludi prebudilo, pretoze slepo predobjednavat je proste nerozumne.
    • jj ale tohle je GTA---Konecne poradna zprava ...2* R9 290X cekaji na tebe GTA *1*
      • Tak to budeš naštvanej ještě jednou tolik co majitelé pouze jedné 290X, až zjistíš, že se ti to bude trhat. *1* *1*
        • nebude Neboooooj..
        • walltar
          No právě proto si radši počkám, protože GTA jsou celkem známé mizernou optimalizací při vydání.
  • Yeessssssssssssss, ted jim dam pekne sezrat to cekani. Well hello there mister torrent *musk*
    • Nj deti...
    • Jo určitě je to pozi na kolena....mimochodem díky za posílení názoru na PC hráče....
    • No to jim teda hodne ukazes..., tim jim akorat ukazes, ze dalsi dil nema cenu na PC vubec vydavat.
      • Ne, ukazu jim, ze priste nas nemaji nechat cekat takovou dobu. Dost casto se ted ukazuje, ze vyvojari a lidi z herni branze na takove akce slysi. Posledni priklad je treba social klub, ktery byl po vytrvale kritici a bojkotu zrusen.
        • Som rad ze sa cakalo, lebo PC bude tym padom ta nova eňo ňuňo next gen hypermegapraskava lol verzia a nie old gen, ako by bola pri vydani spolu s X360 a PS3. Ale to treba rozmyslat, ze? *7*
        • Ale tak je hezké, že si to takhle dokážeš obhájit... *14*
          • cumpi3
            já mám GTA IV steamz, ale kdybych si to měl zahrát, tak to snad taky upiratim...mam večný problém s přihlášením na Games for Windows a heslo mi drží v maxpár dní, pak už mi nikdy nejde přihlásit, atp...
      • Toho bych se nebál - GTA je silný PC titul, který se bude hodně prodávat.
    • Díky za pobavení, vážně jsem se rozesmál. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit