Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trololoooo

  • Skoro to vypadá, že se hra instaluje povinně všem, když si tak ztěžují. 😀

  • Co to meleš 13 místo a ta hra neměla skoro žádný marketing na PC..To ti nijak nevychaza 😃

  • surlyss

    Steam hodnocení je irelevantní za mě, Tam bych dal palec nahoru i já, protože hra je hratelná, je to dobrý port, ale přitom je to pro mě nějaká šestka. Neexistuje agregát v rámci user score, který by byl vypovídající. Zkoušel to OpenCritic s registrovanými účty a psanými recenzemi, ale to nedopadlo. 

    Můžu vytáhnout user score na MT, které je 6.9, což je blíž méme názoru, ale dobře víme, jak to funguje na MT. 


  • v podstate tam cejtim jen dve novy veci

    stopovani ze zaklinace a paragliding ze zeldy 😂

  • Derp_1337

    Jo, taky se počítám mezi "náročnější" hráče, takže Horizonu bych osobně dal nižší hodnocení.


    Nicméně chápu, že pro méně náročné hráče či lidi, co zbožňují podobný typ open world her, to bude zase lepší hra. Takže ti lidé by tomu klidně dali i těch 10/10. 

    Takže tu máme lidi, co by tomu dali 7/10, a pak lidi co tomu dají 10/10. A průměr bude někde okolo 85%. Což je blízko k recenzi 9/10 a tudíž se to nedá brát jako nějaká střela úplně vedle.

    A když to srovnám se statistikama z netu:hodnocení na Steam má prozatím 92%, takže je to blízko.

  • hlavni quest na me zatim pusobi jako nakej masivni mmorpg fetch quest

    ani to moc spoiler neni, proste clovek sklada gaia, z jadra systemu, ktery ziska jako prvni a shani asi 8 podprogramu, aby gaia fungovala na 100%

    jestli je v necem krome grafiky lepsi, to uplne soudit nemuzu, zero dawn jsem hral pred par lety, ale mne to pripada pouze jako "more of the same" s tim, ze hlavni "pribeh" me zatim vubec netahne kupredu a svet me nebavi objevovat

    mapa mi pripada jako by ji snad generovali rekurzivne s par parametry jako, do kazdeho sektoru dej jednu vesnici, 2 skryse, 3 shromazdiste robosauru, 4 ohniste atp.

    o world buildingu radeji hovorit nebudu, protoze lecive bobule rostou uplne vsude, i primo z nalesteneho kovu uvnitr dokonale zachovalych prumyslovych struktur, bedny s lootem ty jsou uplne vsude, i kam dosud lidska noha nevkrocila atd., v tom logiku nehledat

  • Stormangels

    Mám v DD2 už 43 hodin, FPS cca na 60-80 , ve městech těch 30-40.

    Ale to mi nevadí, protože tam stejně moc nebojuješ. Upřímně si tu hru dost užívám :D Už mám skoro dohráno.

  • Stormangels

    Zajímavé, kolik se tu sešlo lidí jen na to, aby si na hru zanadávalo :D

  • Inquisitor

    Mám to stejně. Na lehčí obtížnosti jsou ty souboje až moc triviální. Člověk ani nemusí používat znamení a lektvary už vůbec ne. Prostě žádná taktika a příprava na souboj.

  • surlyss

    Tak já to beru, vlastně i souhlasím, pak ale pojďme hodnotit nějak normálně. Pokud Rebirth je 9/10, tak tohle je 9/10 mezi generickou zábavou? 

    v tom případě to může být pro neznalce matoucí. Ne všichni jsme jako my, kteří mají potřebu o hrách diskutovat a ty nuance v tom neuvidí.

    Horizon nabízí naprosto průměrnou zábavu s prvotřídní grafikou a produktivními hodnotami. Takže za mě z toho vychází čistá 7/10. 


  • Morraw

    No paráda. Už se moc těším. Jednička byla skvělá. Setting, grafika, souboják a příběh v druhé půlce dostával grády.

    Rád bych si zahrál i DD2, ale tím jak je to technický paskvil, tak to ani zkoušet nebudu.

  • Derp_1337

    Tak FF7 je takřka legendární hra a její 2 remaky se fakt povedly. Jenom málo her dokáže ustát srovnání s legendární hrou.

    Takže to srovnání Horizon s FF7 je trochu zbytečné. Člověk by to měl posuzovat s podobnýma hrama jako třeba Far Cry Primal, Immortal Fenyx Rising,  Monster Hunter World, atd.

  • Derp_1337

    Jo, tak Cyberpunk je od CDP, jež cílí na casual hráče. Takže je to ta stejná situace jako se Zaklínačem 3. Jenom na té úplně nejtěžší obtížnosti se dá mluvit o nějaké výzvě. Všechny ostatní obtížnosti jsou dost jednoduché.

  • dworkin

    Pustil jsem se do toho s nadšením a po 15 hodinách s údivem zjistil, že mě to vlastně nebaví a musím se do toho nutit. Což se mi u jedničky nestalo ani při třetím průchodu. I ta Aloy mi najednou začala připadat jako naivní k*áva. Ze hry si pamatuju tři, čtyři perfektní scény a to je vlastně všechno. Domorodci mě iritovali už v prvním díle a tady už mě jejich osudy nezajímaly vůbec. I soundtrack je horší.

  • surlyss

    já souhlasím, proto jsem rád i za remaky a remastry. Bylo by mi líto současných hráčů, kdyby museli hrát Horizony, God of Wary, Spider-many a Metal Gear, Final Fantasy, Silent Hill a další by si nezahráli.

    JInak Loveless z 12 kapitoly Rebirth má zá mě více emocí, více kreativity, vice fantazie než celý Horizon dohromady. 

  • tak Witcher 3 byla snad jediná hra, kterou jsem hrál na nejtěžší obtížnost, a tam to byla ta správná výzva. Jinak hraju hry většinou na normal a nejsem žádný masochista

  • Mám rád Dunkeyho, ale tohle je mimo. To samé můžeš říct prakticky o každém žánru - FPS, RTS, battle royal, soulslike, vyber si. Kdyby měli vývojáři dělat pokaždé úplně novou hru, která tady ještě nebyla, tak máme za těch padesát let možná padesát her.

  • FW je prakticky ve všem lepší - boj, RPG prvky, zbraně, potvory, kvesty, svět, grafika - ale příběh, dialogy, postavy atd. jsou nějak horší. Četl jsem, že po první hře odešel hlavní scénárista a dvojku psal už úplně jiný tým a jde to poznat. Je to takové rozplizlé.

    Ale herně mě to baví víc, jen holt musíš být cílovka těchhle "Ubisoft" otevřených světů. Pokud nejsi, přijde ti to repetitivní, generické a nudné.

  • triptich

    s tou blízkosťou k angličtine teda neviem. u mňa isto nehrozí :) popravde ma okrom mesiacov v roku nenapadajú žiadne slová, ktoré by sme mali podobné s angličtinou...

    Felvidék som ešte nehral (aj keď hru registrujem). Z toho mála, čo o nej viem, tak autor je východniar (z východného slovenska), predpokladám teda, že ten "dialekt" je šarišské nárečie, resp. ešte upravené podľa autorovej snahy o zaujímavejšie/historickejšie vyznenie. východniarskym nárečiam často nerozumie ani slovák žijúci na západ od košíc. my vychoďnare sme dzivná fajta 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit