Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    Proto jsem si nekoupil ps5... ragnarok, Spiderman 2, HFW... všechno stejně hry

  • KrPa

    hral jsem tolik let unreal tournament a quaky, ale proste z 3rd person boje to nedavam

     ale treba cyberpunk na hard byl jednoduchy

  • Jarisko84

    Ja vidim problem v tom ze nam davaju hrat stale to iste dokola len to lepsie vyzera.... Nulove inovacie a vsetko masovo.... risk sa neoplati stoji vela penazi...

  • Zajímavý postřeh. A já bych čekal že na Slovensku budete mít k angličtině blíže vzhledem k tomu že i některá slovíčka máte téměř anglické na rozdíl od nás 😄

    Dnes jsem koupil Felvidek který zkouším hrát ve Slovenštině a je to solidní peklo 😂 ptal jsem se Slovenské kamarádky která říkala že je to nějakým východoslovenským dialektem kterému taky rozumí hodně ztuha 🤣

    Ale jako celek se mi ta hra zatím extrémně líbí.

  • Derp_1337

    Taky nemám moc rád ty zbytečně frustrující hry, kdy člověk musí přesně časovat útok/úhyb, aby neumřel... ale zase na druhou stranu nevidím žádnou výzvu v tom, když nepřátelé padají po jedné ráně a ty jsi prakticky nesmrtelný.

    Navíc za ty roky hraní jsi přece musel získat nějaký skill level, ne? Po rocích hraní působí "střední" obtížnost u nových her téměř jako "easy".


    BTW: za zlatý střed považuji třeba hru Ghostrunner. Nepřátelé (s vyjímkou bossů) umřou na jednu ránu, ale hráčova postava taky. To je fér.

  • Derp_1337

    A máš nějaký zdroj k těm 350 miliónům?? A nebo sis to kompletně vycucal z prstu, šmudlo?

    Horizon:FW je hra jejíž vývoj zaplatila Sony a je určena primárně pro Playstation. To jako vážně chceš tvrdit, že kritérium úspěchu pro takovou hru jsou prodeje na PC?? 😂 

    Ne. Každý trochu inteligentní člověk si musí uvědomit, že pro tu hru jsou prodeje na PC až druhotné.

  • 212 bez marketingu šmudlo. takže tak 350 šmudlo. Nikdo na světe nemůže považovat 13. místo za takový prachy za úspěch.

  • KrPa

    vetsou tak cekam na slevu 60% plus

  • KrPa

    kdyz si chci uzit jen pribeh?

    i zaklina 3 jsem hral easy, me opravdu nebavi hry, kde musis v presne stanoveny cas kliknout na utok/uhyb, jinac umres, proto me souboje vic bavili v 1 nez ve 3

  • J.V.Stalin

    Tak to už bych radši projel někde ne YouTube než abych se takhle trápil a ještě za to dával prachy...

  • zanek.s

    Díky za snahu. Zkoušel jsem všechno. Nemám problém se stereo. Jede to normálně prostorově, jen bez subwooferu. Schválně jsem instaloval i jedničku. Tam je v nastavení zvuku Audio Output a normálně to detekuje Realtek a vše jede jak má. Ve dvojce je v nastavení zvuku jen default, TV, sluchátka atp. Ani jedno z těch nastavení problém neřeší. Nechápu proč nastavení zvuku v jedničce je jinak (a lépe) než ve dvojce. Přemýšlím dokonce o D/A převodníku a vést optiku z pc do převodníku a jacky z převodníku do beden 

  • jindra.veliky

    na easy by mě nebavila vůbec žádná hra 

  • KrPa

    uf, tedy po precteni recenze, komentaru a par videi na YT radeji pockam na nejakou slevu,

    jednicka me chytla vicemene na prostredi (post apo scifi s roboty a ai) a i na odhalovani pribehu o konci lidstva

    ale souboje me fakt nebavili (hral jsem to na easy), rpg prvky skoro zadne a vyber zbrani taky nic moc, navic, kdyz se clovek konecne nadchnul pro pribeh, byl uz skoro konec hry

  • Derp_1337

    Jedna věc je říct, že tě to osobně neoslnilo a dal by jsi tomu horší hodnocení.

    Ale něco jiného je navážet se do jiné osoby, jenom protože se jejich názorem nestotožňuje s tím tvým.


    Navíc u toho TLOU2 Remasteru zmínil v článku, že by si to zasloužilo změnit název spíš na "Definitive Edition". Slovně to vysvětlil, tak nevím, proč ti to nedá spát.

  • Derp_1337

    Zkoušel jsi změnit nastavení audia ve hře? Myslím, že to byla možnost Audio Mix nebo tak nějak. 

    Zkus změnit nastavení zvuků ve Windows. Přepni to na Stereo a pak to vrať zpět na 5.1 a hra by to snad měla detekovat. Zkus to udělat jednou před spuštěním hry a pak jednou během hraní přes ALT+TAB. Tohlo přepnutí mi opravilo chybu Stereo zvuku u pár her.

  • Derp_1337

    Cyberpunk funguje s 5.1 úplně v pořádku.

    Díval ses do nastavení hry? Občas se nastavení audia nenastaví do tvého systémového defaultu a bude tam jenom stereo.

    Ještě můžeš zkusit během hraní se přepnout do Windows, přepnout nastavení zvuků na Stereo a pak zpátky na 5.1. Tohle přepnutí mi opravilo Stereo zvuk u pár her.

  • Derp_1337

    Názor na hru můžeš mít jaký chceš, to je tvoje věc.

    Ale nezkresluj ty čísla. Jsi dost mimo.

    Za 1.) Vývoj Horizon:FW údajně stál 212 milionů $.

    Za 2.) Tvoje zhodnocení "nikoho to nezajímá" neodpovídá realitě. Momentálně H:FW je někde okolo 50. pozici v nejhranějších hrách. Což je slušný výsledek. 

    Za 3.) Za poslední týden je to 13. nejprodávanější hra. Což je na Steamu opět slušný výsledek. Některé top "nejprodávanější" místa totiž zabírají hry jako třeba Counter Strike, PUBG či Apex Legends. Ty hry jsou free-to-play , takže logicky mnohem více lidí si je "koupí" a přidá do galerie. S cenou 0$ se nedá soutěžit.

  • Děkuji. 

    Přesně takový komentář jsem tu hledal, takový který bude porovnávat první díl oproti FW. Ne pouze ty nic neříkající "je to naprosto famózní hra" - "je to naprostý sr..ec". Zero Dawn měl super příběh který mě bavil odkrývat i pomocí těch hologramů a audiokazet které hráč různě objevoval.

    Jak je to s world designem ? V Zero Dawn se mi hodně líbilo rozvržení světa, ale když jsem ho hrál znovu na PC tak už to taková sláva nebyla jelikož po objevení příběhu mi prostě ta hra neměla až tolik co dát. A jelikož obecně hráči tvrdí že FW má příběh horší, tak se nejspíš vyplatí počkat na slevu.

  • Derp_1337

    Tvůj příspěvek byl úplně bezpředmětný. Pokud jsi hru ani nehrál, tak proč tu vlastně píšeš? Zasloužil sis, aby si z toho lidi udělali srandu.

    Uvedu ti příklad: Mě třeba moc nebaví závodní hry, ale já nechodím do diskuzí k Gran Turismo 7 a nepíšu tam, že mě to nezaujalo. A pak ještě svůj příspěvek k GT7 neuzavřu dokonalým dodatkem, že mě baví Resident Evil. Chápeš ten princip?? 😉

  • vonTossis

    Dík za jednoznačné potvrzení. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit