Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak si tu zdejší experty Jejdasek tře na chleba. Nádhera.
    • A pak si ten chleba tru mezi pulkama.
      • krást se nemá, možná by si mohl Jejdasek založit účet, předešel by těmhle volům trollovat.
  • del0
    Koukám, že Joudásek to tady svým humorem opět plně ovládl. TV má ze 2 metrů stejně jemný obraz jako 4K monitor na blízko. KK. *15* S tímhle by mohl dělat v prodejnách elektra komická vystoupení. Jezdily by na to autobusy...
    • tlusťoch del0 zase přišel z 12 hodinové směny a bez argumentů něco vyblil, aby si zchladil žáhu svého mizerného života. Zkus se podívat na netu, možná najdeš nějaké testy lidí, jestli jsou schopni poznat rozdíl na dálku u 4K televizi a FH televizi...
      • Ja ti mozem rovno prstom ukazat na ludi, ktori nepoznaju rozdiel v kvalite zvuku medzi radiom za 20 eur a profi studiovych monitorov pripojenych na poriadne zelezo.

        To, ze ti ludia su neandertalci neznamena, ze to hra rovnako.
        • ty tupče až na to, že to oko prostě nemá šanci poznat...Proto jsou 4K televize největší nesmysl za posledních x let....
          • Ty tupce, ked im na oboch obrazovkach pustis film v 1080p, tak asi neni co poznavat. Doteraz vacsina televizi nedoaisla klvalit ani zastareleho FHD, takze ano, na televizii je to dnes nezmysel, pretoze na nej neni co pustat poriadne. Monitor je ale uplna ina pesnicka...tupce
            • del0
              Právě si promarnil pár minut svého života. Debaty s retardovaným haháčkem jsou na úrovni "pískoviště v Chánově".
  • Tady rovnou hoďte nadpis PC vs Konzole. Ono se taky ani nedá nic jiného čekat utakového článku.
    • to by nebylo fér! předem vyhraná bitva Konzole si ve 4K ani neškrtne vždyť nemaj ani na fullHD *1*
      • už maj 4.5 ps4 4k.
      • Asi mi něco uniklo, ale Pc vs Konzole.. za konzolí dáš 9 000 za 4k pc tak 50 000.. vidím tam ten rozdíl jen já ? *7*
        • uniko ti toho hodně za PC hru dáš 850,- za tu samou konzolovou (tedy v horsi grafice atd.) 1690,- a 4K PC postavis naprosto vpohode za 35000 vsak k te konzoli taky nepocitas cenu TV ne?
          • Ja mam doma 4 televizory, navic monitor, tablet a vitu (na tom vsem se daji hrat hry z ps4), ale ani jeden 4K monitor.
          • Kdyz chces srovnavat, srovnavej stejne, napr AC: Syndicate na Xzone (dnes 3.11.2015): PC - 1299, konzole 1699. Kupujes si hry, co vychazeji okamzite na PC za 1299 ? Jasne, ze ne. Konzolisti taky neletej druhej den do kramu pro krabicovku za 1699. OK, budes argumentovat Steamem, konzole maji taky vlastni system digitalni distribuce. Stejne jako na Steamu probihaji ruzne slevove akce a akce na hry zdarma. A ted prijde argument, ktery kazdy zaslepeny PCckar prehlizi: pokud chcete argumentovat cenou her jako argument pro PC, tak si uvedom, ze muzes koupit bazarovku, dohrat ji a nasledne prodat. Ano, ztratis nejakou hodnotu, ale cena te hry je vlastne naprosto minimalni. Ja to takhle praktikoval nekolik let, protoze jsem jako student mel malo penez, potreboval jsem jen nejaky pocatecni kapital a za ten jsem za ty roky dohral nekolik desitek her.
            • Jedinou silene predrazenou ? Fallout PC - 1099 (digitalka dokonce 1199), Need for Speed PC - 1299, Black Ops 3 PC - 1249, Star Wars Battlefront PC - 1299, Rainbow Six Siege PC - 1299, atd... Vetsina her teda opravdu nestoji zadnych 850... Kdyz chces porovnavat, porovnavej fer a nevybirej extremni pripady... Dalsi ukazka zaslepenosti PCkaru
            • hezky si vybral tu jednu jedinou silene predrazenou PC hru, vetsina AAA PC her v den vyddani stoji kolem 850,-! mimochodem STEJNY OBNCHOD Just Cause 3 PC 899,- Kč a PS 4 1 599,- Kč to jest na jedne hre HNED usetris 700!!! jen za DESET her mas doma 7000,- a nevim jak konzolisti, ale ja zahraju za zivotnost konzole/PC vic jak stovku her!!!
          • no.. 4k monitor se na rozdil od tv nevali v kazde domacnosti
        • To jako kdyz si koupis Fabii, protoze ti staci na tvoje pojezdeni, nalozis tam rodinu i s vecma a jsi spokojenej. Pak takhle stojis na parkovisti, vedle tebe zastavi chlapek z Ferrari a zacne ti cpat: "Moje auto ma maximalku 350km/h, zrychleni 0-100km/h za 4s a stalo 4 Mega", ty na to reknes: "Jo, je to pekny auto, ale za ty prachy to nestoji" a on se ti jen vysmeje: "Haha, jenom zavidis, jsi chudej, opravdove jezdeni je jenom ve Ferrari". Tak takhle to asi vypada mezi konzolisty a PC MUSTARD RACE
          • konzole vyjde mnohem dráž než PC viz příspěvek dole, ale jasně jsou lidi co na konzoli prohlížej fotky a hrajou tu jednu hru co byla bundle s konzolí při koupi....
            • Pokud na éc nekrades, tak nevyjde, akorat musis umet hry nakupovat.
      • Ale přece když si sedneš dál od televize tak je to jako kdybys měl 4k ne? *8*
        • ne jako, ale dokonce to pak mas jemnejsi, a kdyz si sednes tak daleko, ze misto televize uvidis jenom jeden bod, tak budes mit dokonale souvislej obraz *1*
          • spojitej bude odborne presnejsi vyraz *5*
      • maj, na prohlizeni fotek z dovoleny
  • gesto
    3400 Kč za windows ? proč platit ? za ty peníze raději vzít i7 místo i5,,, a tak nějak mi nepřijde jako ekvivalent kvality nvidia ... od toho tady je nová R9 série a ne zastaralý titán
    • GTX 980 Ti nie je Titán. To je jedna vec. A druhá je tá, že či sa ti to páči alebo nie, je GTX 980 Ti najvýkonnejšia jednočipovka. A to aj v 4K.
  • Vzhledem k tomu kolik lidi utraceji za auta je 67 000 za komp normalni castka, ja sam budu upgradovat svuj komp pristi leto a budget mam 50 000 bez monitoru, takze uplne v poho. Nadpis clanku je bulvarni, ale pritahl pozrnost.
    • většina lidí si kupuje ojetiny za 100-200K a jezdí v nich několik let. Počítač za 50K už za 2 roky stojí 10K. navíc auto spousta lidí potřebuje, kdežto počítač je pro většinu lidí akorát zábava (net, filmy, hry)
      • Hmm, to je zajimavy, ze kdyz sem nedavno koukal, tak kdybych hodlal svuj 8 let stary stroj rozprodat, tak ho za 15k prodam naprosto vpohode. nej za CPu sem nasel 3k+ ...

        Kdyz se budu drzet hodne pri zdi, tak 50k/5 =10k/rok. To bude elektrika stat vic. A ten komp dneska nevydrzi 5, ale vpohode 10let.
      • Mám komp rok a některé komponenty jsou dokonce o pár stovek dražší než když jsem ho kupoval a některé zlevnili jen o pár stovek, třeba procesor zlevnil o 2kila, záleží co si kupuješ, levné komponenty jdou s cenou dolu rychle, ale grafika za desítku po roce furt stojí desítku
      • byvavalo...dneska pocitace rozhodne tak rychle nestarnou a ceny kvalitnich komponent se docela drzi...napr. takova gtx970 stoji prakticky stejne jako pred rokem, to same desky, zdroje, CPU

        uvidi se za rok s novou generaci GK, vsichni si od toho hodne slibuji, ale kdo vi jak to bude
        • Bude totez co poslednich 10let, +3-5% v benchmarku, v realu +-0.
        • Za to může hlavně ČNB
      • Mrkni na čísla kolik se v ČR každý rok prodá nových aut a jakých a někdy se podívej kolem sebe, jasně, dost lidí má pořád starší auto, ale těch s lepšíma není vůbec málo už. A že z PC za 50 je za 2 roky nepoužitelný stroj za desítku? To asi těžko :)

        A hlavně on nesrovnává PC a auta, jen říká, že lidi utrácejí hromadu peněz za různé věci a pokud je někdo hráč, který u toho prosedí stovky hodin za rok, tak proč si nekoupit pořádný stroj ať si to užije? Žijeme jen jednou. Někdo to tu už myslím dole psal, tyhle řeči co jsi teď napsal pochází od lidí, kteří si to nemůžou dovolit koupit takové PC, tak si vymýšlí důvody, že to nepotřebují, že je to zbytečné atd. Ale věř tomu, že kdyby jsi ty prachy měl, tak už doma dávno máš mašinu o jaké se ti nesnilo a mluvil by jsi jinak.
        • Me by spis zajimalo, kolik z tech lidi co u pocitace prosedi tolik casu, si na nej i vydelalo? Vetsina z nich bude asi povolanim syn a tak maji spoustu casu na to hrat hry. V opacnym pripade si clovek koupi pocitac za 50 000,- jen za toho prepodkladu, ze se mu ta investice nekde vrati.
        • Kdyby si člověka uvědomil co ve skutečnosti znamená "žijeme jen jednou" , tak už PC ani nezapne. Každá minuta u PC, je mrhání životem. Až se naše životy budou chýlit ke konci, tak si to uvědomíme, ale už to nepůjde vrátit. ... Já si to uvědomuji už teď, ale stejně sakra rád pařím na kompu
          • Když člověk dělá něco co ho baví ,tak to nikdy nemůže být ztráta času nebo dokonce mrhání životem. *5*
            • Zifi věř tomu nebo ne ,ale já u počítače reálně sedím a reálně mě to baví.(jinak bych to nedělal)
            • nightborne
              A co ty jsi za autoritu, abys rozsoudil co je "reálný život" a co ne? Čas, kterým sis užil mrhat, není promrhán ;).
            • Jenže u kompu nic neděláš. Ale je mi jasné, že spousta lidí ani nežije reálný život, takže mají pocit, že na kompu opravdu něco dělají
          • "Každá minuta u PC, je mrhání životem" pro me je kazda minuta na hajzlu mrhani zi votem ale cel zivot tam chodim :D
          • Žijeme jen jednou ve smyslu, že nemá smysl šetřit na věcech u kterých trávíme nejvíc času. Z okolí znám spousty případů, kdy umírají i velmi mladí lidé, každý den je radost a pokud na to mám, koupit a užívat si ! dokud to jde ...
          • Tak lepší než sedět před TV.
    • Přesně tak, u počítače trávíš hromadu času, takže 50k je nic. V poměru strávený čas vs některé ostatní věci je to ještě málo.
  • Mě jakožto spravnymu hráči o rozlišení či grafiku nejde, užívám si hratelnost a příběh. Pokud hru hraju na nejnižší rozlišení, protože vyšší mi ten můj sunkoflek už neutáhne, tak to tak ani nevnímám, neboť je to zkratka věc, se kterou se musím na nějaký čas smirit, než si pořídim lepší PC či PS4.
  • to jak dobre bude hra vypadat zaleží ani ne tak od rozlišení ale od velikosti textur a množstvi pixelu a ruznych efektu. A tam máme porad mezery, že to ani fullHD poradne nevyužije. Príklad: darmo pustite Fallouta 2 ve fullHD, porad to bude mít pixelovou grafiku, nebo si pustite naopak nejaky film jenom ve 720p a porad to bude vypadat líp než zaklínač v 4k.
    Osobne radeji hraju v nižším rozlišení protože grafika pak vypada víc rozmazle a filmove, než když zaostrite na textury ve vyšším rozlišení a zjistite že je to vlastne porad jenom hra...
  • ondra5
    Díky za další pěkný článek. Jen houšť:)
  • oin.odin
    do nadpisu by som pridal jedno slovíčko .... "ale vyjde vás SEPER draho"
  • Také jsem míval tyhle starosti. Hrabat se v nastavení, řešit ovladače, teplotu, krpání. Ale pak jsem si koupil Playstation a od té doby už jenom zasunu a jedu. BA DUM TS *1*
    • MickeyMutant
      Jó, každej tu svou PS používá na něco jinýho. Ostatní lidi na ní třeba zase hrajou hry.
    • Lukass
      JJ a dropy pod 30 FPS OLE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit