Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trole.diskuzni!

    Chtěl jsi, aby ti dopověděl tajemství Vesmíru! Mohu to udělat! Mohu tě učinit svým učedníkem a naučit tě věcem, které nikdo nepozná!

    Ale!

    Musíš správně odpovědět nejméně na tři z následujících čtyř hádanek!

    Hodně štěstí!
    • In the witch's house, there was a magic kitchen.
      Everyday, it freshly makes a dinner to greet the witch who returns at a set time.
      One day, the witch was very late in returning due to her work.
      When she returned, the foodstuffs went to greet the witch.
      "Welcome home, Madam Witch. I prepared a vegetable stew today," said the pot of stew.
      "Welcome home, Madam Witch. Please hurry up, dunk me in the stew, and eat me," said the stiff piece of bread.
      "Welcome home, Madam Witch. You must be thirsty. Hurry up and drink me," said the white wine.
      "Welcome home, Madam Witch. When you eat me, you'll forget about how hot it was today," said the ice cream for dessert.

      Well, amongst them, there's a liar, but who is it...?
      • A: Stew
        B: Bread
        C: Wine
        D: Ice Cream


        Druhé dvě až pokud správně vyřešíš tyto dvě!
        • za predpokladu doslovneho prekladu bude lhat ice cream, pac jidlo uz je studene, pokud ho kuchyne neohrala. Ale neni to moc dobra hadanka, bo jidlo neumi lhat :)
          Jinak hadanky jsou bezva diky za ne
          • jsi strasne zvlastni typek vis to?
        • Trol.diskuzni
          Hele, Mistře Miki, a existuje teda jen jedna správná odpověď a je to jedna z těch, které pod otázkami zmiňuješ? *5*
          • To zůstává nejasné. Ale povím ti pravidla:

            No Dine. No Knox. No Fair.

            In other words it is not a mystery.
            • No Fair. -> No clues.

              A tyhle jsou celý jen takto. U některých jiných tam je i japonský přepis, kde to je potřeba k vyřešení. Z toho usuzuju, že u těchto potřeba není. Pokud je... no Fair.

              Ale ano, tyhle nejsou zrovna ty z nejlehčích... jsou tam i jednodušší.
            • Miki, ale i v té hře je nápověda, jak se co řekne japonsky.
            • Nemilé. Nezbývá mi než to uzavřít jako tvou prohru.

              Je mi líto.
            • Trol.diskuzni
              Mistře Miki, jelikož nemám vůbec tušení, čeho se tvé otázky týkají, pozbývám jakékoliv indície, která by mi napověděla, jak najít správné odpovědi! *13* *13* *13*

              Co kdybys to tajemství pověděl a otázky mě nechal zodpovědět poté, až nabudu onoho posvátného vědění o Vesmíru? *5*
            • Ty jsi mi ale Nerdicek ze? Nolifericek u kompiku coz?
    • There is a building with 14 floors.

      The companies residing on each floor are as follows.
      On floor 14, there's Okamura Securities Corporation.
      On floor 13, there's Iwamura Realty Corporation.
      On floor 12, there's Tamura Transportation Corporation.

      Well, which floor is Murakoshi Publishing Corporation on?
      • A: Floor 1
        B: Floor 3
        C: Floor 5
        D: Floor 7
        E: Floor 9
        • pokud je firma v dane budove pak ma sidlo v patre 1 - 14 :). pokud ma kazda firma svoje patro pak 1 - 11. :)
          • ty vole fakt? to bych nevedel KURWA
  • takze ta jeho plamenna kritika skyrim byla vlastne jen "reklama" na novy projekt pana vavry ... tak to uz je vazne ubohost ...
    • Spatna reklama taky reklama, ja jsem tusil hned ze se chce zviditelnit...
    • Trol.diskuzni
      Vyjádřil svůj názor, protože se svými zkušenostmi k tomu jednoduše má, co říct... Bohužel místní burani mají velmi nízké nároky na kvality herních produktů, a tedy je pro většinu lidí Skyrim vrcholem evoluce herní zábavy... *6*
      • Co chodim na games.cz, tak jsem tu videl v diskusich snad jen jednoho vylozeneho burana, hadej koho...
        • Trol.diskuzni
          Amaroun? *5*
          • miker17?
            • Hráč SWTOR.
            • Trol.diskuzni
              To jest kdo? *8*
  • Jenom 25 lidí na nějaký open world? To je málo. Na takovém Call of duty dělaly stovky lidí.
    I když je pravda, že třeba BioWare, Blizzard, Valve atd. na svých začatcích s pár lidma vytvořili neuvěřitelně výborné hry.
    • Tikov
      Takové M&B začal vyvíjet dvoučlený (manželský) tým a z mého pohledu jde o jedno z nejlepších openworld RPG vůbec (na čemž má lví podíl skvělý soubojový systém).
      • Hairy_Ass
        Souhlas M&B je super - navíc je na něj hromada skvělých modů.
    • Veskoslav
      No a jak vypadá poslední CoD? I cvičená opice bez mozku ho dohraje za 6 hodin. A zkusit si zjistit, kolik třeba pracovalo lidí na takovém Zaklínači I.
    • Trol.diskuzni
      Ano, i o tom už byla řeč... Tisíce lidí dělající na jedné hře nerovná se zaručená kvalita, což ostatně tebou zmíněná herní série v posledních letech v plné míře dokazuje. *3*

      V každém případě to bude stát za to, panu Vávrovi naprosto věřím! *5*
      • Ty ses asi hodne verici clovek, co?
        • Trol.diskuzni
          Jsem bezvěrec, ale pan Vávra mne prozatím nikdy nezklamal, takže nemám důvod mu nevěřit... *5*
  • No tak snad do toho nebude strkat čumák pan manžel,soudně uznaný gauner
  • at si vydaji co chcou to uz bude davno diablo 3 a doufam ze i s datadiskem takze me to bude jedno :)
    • Jasný brácho, herní průmysl končí po vydání Diabla 3, nic jiného nemá smysl!

      PC síla!
      • Trol.diskuzni
        Herní průmysl už skončil, po Skyrimu... Teď už tady všichni jen dožíváme, než bude ten konec světa *3*
        • Veskoslav
          Ani ne. Skyrim bude skvělý, až budou hotové módy atd. Zatím je to jenom vysoce nadprůměrné:)
          • EuroSamurai
            Jop já doufám že někdo udělá deadly reflex mod kterej byl i u oblivionu.
          • Trol.diskuzni
            No jo, Skyrim je ostatně jediná hra v historii lidstva, jejíž pre-alfa verze dostává pravidelně 10/10... *5* *14*
      • Veskoslav
        Nevím, ale více se těším na Sc II Heart of the Swarm. Diablo je fajné, ale myslím, že dojerí nebude zase tak dlouho trvat (leč pravda, že stejně u toho zase strávím X desítek hodin:-D)
    • Veskoslav
      No jelikož nová geerace konzolí má být 2014, tak nevím, jestli ti Diablo vydrží v kuse 2 roky, počítáme-li, že by vyšel nějaký datadisk, tak rok.
      • Diablo 2 hraji na battle.net u do ted takze strach nemam a jak znam blizzard tak o hru se budou starat na vytecnou tak jak o kazdou...
        • Veskoslav
          Diablo II je sice skvělá hra, ale už mně dávno přestala bavit, nejvíce jsme to smažili na základce, ale ty časy jsou pryč. Nehcť přijde Diablo III, to se vrátím rád, ale k Diablo II se už vracet nechci. Příliš dlouhých večerů na LANU a netu *1*
  • Držím palce.

    Nicméně jedna drobnost tu nehraje - vyvíjet na novou generaci herních zařízení je (po událostech vývoje Mafie II) jedině pochopitelný krok, ale to musí napřed technici vědět, s čím mají tu čest. Takže buď tu má někdo "správné kontakty" ve "správných firmách" nebo ... nebo nevím. Pochybuji však, že by pan Vávra šel do projektu, který by neměl pevně dané zázemí.

    Neuvedení PC verze je smutné ale celkem pochopitelné. Nicméně doufejme, že i na to se nakonec najdou prostředky ^_^.
  • Hlavně ať tam maj Husiti kadibudky pane Vávro!!! *2*
    • EuroSamurai
      Jo to bylo vždy mojim snem hra ve který uvidim žižku majestátně sedícího na záchodě s palcátem v ruce.
      • Opravdu v ruce? *1*
        • Cahir
          Tak toto ovšem považuji za kvalitní příspěvek. *1*
        • EuroSamurai
          V krvi mi koluje německá krev ale zas takovej uchil nejsem :D
    • A interiery at maji SMYSL!
  • Trollují
  • Veskoslav
    Ale jo. Jsem rád, že i český herní průmysl dá světu nějakou tu hru. Jenom doufám, že to dopadne lépe než Mafie II. Ačkoliv i přesto považuji Mafii II za slušnou hru, kteá neurazí, pobaví a nadchne kdejakého hráče. Jenom doufám, že to bude i na pc, jelikož o koupi konzole neuvažuji. Samozřejmostí je to, že to nebude nějaká cenzurovaná dětská píčovinka. Přece jenom husité, leč z počátku dobrý umysl, tak byli prachsprostí vrahové, barbaři, ničitelé, kteří se ke konci pouze skrývali za svoji náboženskou víru a s původní myšlenkou husitství neměli pranic společného kromě návu. A nakonec je museli porazit vlastní lidé a spojenci. Jak tragické, leč pro Čechy typické:-D Takže očekávám hru plnou krve, zrad, d*vek, pálení, rabování, bitev, upalování a podobných zvěrstev středověku. I když XBOX 360 bych si kvůli pár titulům pořídil (počkám na cenu po uvedení nových konzolí:))
    • Hairy_Ass
      A ty si myslíš, že tohle nepáchala i druhá strana? V minulém režimu měli husity za předchůdce komunistů a teď jsou to zase jen vrazi a lupiči - lidi, přestaňte myslet černobíle, prokrista! A něco si o tom zjistěte - můžete začít třeba publikacemi od Petra Čorneje nebo Františka Šmahela.
    • smejki
      hmm... a nějaká minihra bude simulátorem znásilnění vesničké děvečky
      • Veskoslav
        To asi neprojde. I když kdo ví, kam se společnost může vyvinout a kam může tolerance dojít:-D
  • "dle zákulisních informací ji v letošním roce nečeká růžová budoucnost." To si zase games.cz zase něco cucá z prstu... *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit