Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    s tím partnerstvím s microsoftem nemáš pravdu, stát se partnerem microsoftu je poměrně jednoduché. využívá to řada firem. ono pak licence na visual studia a systém se za to hodí...
  • Třeba :-)
  • 2Troll.zavistivy: Mozna az neco dokazes tak si o tobe taky poslechnu rad v nejakym poradu ale chapu ze se to nejspis asi nestane.
  • Hele, vata zvládne všechno.

    Článek zmiňuje 70 českejch melounů... ale co ty víš...

    Každopádně všechno jsou to spekulace... jak to, co píšu já, tak to co píšou ostatní.
  • Ty ses naivka. I kdyby se valna vetsina her presunula v budoucnosti do browseru, tak porad se na PC bude hrat, protoze PC doma na praci nicim nenahradis.
  • "As a publicly traded company, we don't share these numbers unless under specific circumstances. Please keep in mind these numbers are estimated by external companies - so take them with a grain of salt."

    Elizabeth z 2K games v září 2011. A ty si dovoluješ mluvit něco o 10% a ještě srovnáváš Mafii, což je run´n´shoot hra s žánrem RPG, na PC výrazně populárnějším. Podívej se na Skyrim, DA, nebo Zaklínače. Dobré hry RPG se na PC prodá vždycky. Jeho vynechání znamení ztrátu 1/2-2/3 prodejů!
  • Trol.diskuzni
    No jo, Amaroun osobně či jeho sestra...
  • zdeeneek
    Kun je vetsi a zaslape cokla do zeme *1*
  • Trol.diskuzni
    FC s Codrem byl špatnej, že tebe baví raděj poslouchat rozbor leteckých radovánek pana Codra porad dokola, je tvoje smůla. *3*
  • Se vzpamatuj. Vavra vi o nove generaci uplne ho*no a muze si u toho hrat na co chce. Realne se podilel pred deseti lety na vyvoji jedne relativne (napriklad v USA neni Mafia zadna znacka) uspesne hry a to je sakra malo na to, aby jsi se stal partnerem Microsoftu (jako jim je napriklad Ubisoft) nebo Sony (jako js trebas ND).
  • na PC hra určitě nebude, protože v roce 2015 se na PC už hrát prostě nebude, konzole rulzz *5*
  • zdeeneek
    Pirat si vzdycky najde ten svuj duvod proc si tu hru upiratit
  • Cahir
    Svět Zaklínače byl pro západ taky neznámý a přesto se tam relativního úspěchu dočkal. Já věřím, že když je hra kvalitní, tak se k publiku dostane.
  • Ne všechna rozhodnutí ohledně výkonu se musí udělat na začátku vývoje
  • Naprosto neznámá firma, která je ochotná podepsat NDA a zaplatit balík za devkity...
  • smejki
    jde to, to stačí. naštěstí se už hry neděljí v assembleru, abychom byli HW závislí.
  • vzhledem k tomu ze si Bakala nakradl prachy pri tunelovani bank v 90 letech tu hru paltime my vsichni, chci svuj podil!
  • Diskutabilní...
  • zdeeneek
    FC s Codrem byl dobrej, ze tebe bavi radej poslouchat rozbor Skyrimu porad dokola je tvoje smula.
  • No to není nic divného. Přece jen je to host se zkušenostmi z daleka. Pro normálního Čecha je Čína jako magický wonderland a zajímá ho.

    Na třídních srazech z gymplu jsem taky musel popisovat japonštinu... až mi to nakonec bylo trapný, že mluvím jen já.

    Lidi prostě tyhle věci zajímají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit