Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tech husitu se taky bojim, prece jenom mafiani jsou neco uplne jinyho...
  • zdeeneek
    Nova konzole potrebuje hlavne podporu co nejvetsiho poctu vyvojaru, kteri na ni budou delat hry. Konzole bez her=smrt konzole.
  • Trol.diskuzni
    Vždyť ten FC s ním byl otřes... Ode to Lu Ke's Asian Adventures *7*
  • Jméno a pověst udělá svoje. Projekt Mafia II se odsoudil polopravdivou reklamní kapaní, po které si přemnoho původně natěšených fandů hru hořce upirátilo z němého protestu vůči poměru "sliby : výsledek" .
  • O vyvojarich po kridly SCEE by se o tom dalo "mozna" spekulovat, ale jestli o nich nevime nic my, Warhorse taky ne :)
  • Cahir
    Tak toto ovšem považuji za kvalitní příspěvek. *1*
  • zdeeneek
    Kdyz je v clanku uvedeny, ze to delaji pro ps4 tak to asi delaji pro ps4. Nebo myslis, ze Vavra nevi na co to dela? Fackovat si nebudu, to bych doporucil spis tobe.
  • Já myslím, že je rozdávají na zaplacení poplatku a podepsání smlouvy o mlčenlivosti s případnou pořádnou pokutkou...
  • Tak to pak nezapomeň na záchodě uklidit. *8*
  • calwin
    miki: jasné ale skôr dúfam že prinesú práve dnes už revolučnú myšlienku typu obstojná grafika a úžasná hratelnosť tak ako to bolo napríklad v mount and blade warband... tam naozaj grafika nezavážila skôr AI protivníkov a zábavnosť celej tej hry ako celku...
  • Ale tak do Čočíka neval...
  • To ano, ale Warhorse je pro M$ i pro $ony naprosto neznámá firma. Nemyslím si, že parametry a prostředí dosud veřejně neohlášených konzolí je artikel, který firmy rozdávají na vyžádání.
  • Trol.diskuzni
    No já hlavně doufám, že to nebude na tablety a mobilní zařízení předělávat ten poločíňan Lu Ke Codr... *7*
  • zdeeneek
    Jo, vydat to na PC kde se proda tak 10% a zbytek se upirati (viz mafia2) to dava fakt vetsi smysl.
  • Však Zaklínač na PC platformu dost dojíždí. Podle odhadů 4 a půl milionu nelegálních stažení, to už jsou slušné ztráty...
  • Hairy_Ass
    V sídlech boháčů a velmožů v podstatě suchý záchod, všude jinde nějaká kompostová jáma nebo pěkné místo v křoví. *3*
  • Tak mi řekni, mudrlante, jak je možné že s novou konzolí vychází i nové hry hned a ne až za několik let. Tohle je standartní postup.
  • Hairy_Ass
    Americké město 30. let s vozovými hradbami a husitským pavézníkem jedoucím v Guardianu? To by byl dobrej guláš! *1*
  • Trol.diskuzni
    Pravda, to už jsem mu nechtěl vyčítat, abych jej tolik nezdrtil... *3*
  • calwin
    stále je tam možnosť že sa do tohto projektu pridajú aj ďalšie spoločnosti... možno aj comgad boh vie :) ale tak hádam sa to nejako podarí .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit