Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 10000 let vydrží *1*
  • A nechtěla by paní Maláčová investovat ještě do Phantoma. To je konzele s budoucností. A nějaké Xboxy 4000 či PS4 strčí do kapsy u spodárů. *1*
  • Hairy_Ass
    Zapomněl jsi na název státu. *3*
  • Ano. Naughty dog si to mohou dovolit - pac nejenze maji uspech, nejenze maji velke studio, ale delaji to exkluzivne pro Sony *1* Srovnavat Crazyhorse a Naughty dog... *1*
  • RakeW
    A to víš určitě?
  • Teď nechci být škodolibí, ale budu. Doufám, že mu to zrecenzuje stejná nátura, jako je pan Vávra :-D a jsem na tu recenzi zvědaví :-)
  • čast roku 2015 muže byt pouze testovaní. Takže ano dobře 3 roky ale i to je celkem malo vzhledem k tomu že si musí vytvořit i engine. Nebo že by si Dan koupil od Bethesdy??:D

    Pokud by ale engine uz měli tak ty 3 roky jsou dostatečná doba k udělaní kvalitního RPG a nevadilo by ani že by jich bylo do 50.
  • Tikov
    Takové M&B začal vyvíjet dvoučlený (manželský) tým a z mého pohledu jde o jedno z nejlepších openworld RPG vůbec (na čemž má lví podíl skvělý soubojový systém).
  • life28
    Ty vole. Tak to som zvedavý, či dokážu predať dva milióny kópií hry, aby pokryli náklady, ktoré pani Maláčová investovala do projektu. K tomu nerátam reklamnú kampaň, ktorá pravdepodobne zaplatená a vyčíslená ešte nie je. Dva milióny predal Bulletstorm (žuletšturm), ktorý mal kampaň dosť obrovskú, takže Warhorse budú musieť spraviť sakra zaujímavú hru.
  • za predpokladu doslovneho prekladu bude lhat ice cream, pac jidlo uz je studene, pokud ho kuchyne neohrala. Ale neni to moc dobra hadanka, bo jidlo neumi lhat :)
    Jinak hadanky jsou bezva diky za ne
  • No Fair. -> No clues.

    A tyhle jsou celý jen takto. U některých jiných tam je i japonský přepis, kde to je potřeba k vyřešení. Z toho usuzuju, že u těchto potřeba není. Pokud je... no Fair.

    Ale ano, tyhle nejsou zrovna ty z nejlehčích... jsou tam i jednodušší.
  • Trol.diskuzni
    2012 + 2013 + 2014 + část roku 2015 = 2 roky?

    Jablíčko + Jablíčko = 2 Jablíčka
    Jablíčko + Jablíčko + Jablíčko = 3 Jablíčka
    ...
  • Capaj
    Vývoj na pc, až budou nové konzole tak to portnou. *5*
  • Miki, ale i v té hře je nápověda, jak se co řekne japonsky.
  • ve 25 lidech za respektive dva roky udělat RPG ?:D noo tak to opravdu nebude pro PC. Ale konečně jsem dostal odpověd na to proč Dan hraje RPG na konzolích. A není 70 mega neak malo na to jak se piše o tom že vyvoj hry stojí až 30-100 milionu dolarů??

    Pokud dokaží udělat AAA RPG za 5 milionu dolaru tak je budou nosit na rukou
  • pokud je firma v dane budove pak ma sidlo v patre 1 - 14 :). pokud ma kazda firma svoje patro pak 1 - 11. :)
  • Tak at to vyjde a je to pecka kuci. Hlavne nezapomente na nas PisiCkare prosim.
  • zdeeneek
    Doufam v podporu kinectu a move. Jen tak bude zazitek po vykonani potreby a naslednem vytreni dokonaly *1*
  • Zeptám se bez obalu.

    Jak se pozná takový historicky relevantní záchod?
  • Nemilé. Nezbývá mi než to uzavřít jako tvou prohru.

    Je mi líto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit