Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To zůstává nejasné. Ale povím ti pravidla:

    No Dine. No Knox. No Fair.

    In other words it is not a mystery.
  • Trol.diskuzni
    Amaroun? *5*
  • Proč né pro xbox 10.000? Jestli chce paní vysokou návratnost tak by měla vybrat někoho jinýho než p.Vávru, aby zase při vývoji neodešel jako krysa z potápějící se lodi... ono nadruhou stranu, když je to takto financováno mohl by přijít o palce kdyby odešel :D
  • Trol.diskuzni
    Hele, Mistře Miki, a existuje teda jen jedna správná odpověď a je to jedna z těch, které pod otázkami zmiňuješ? *5*
  • Co chodim na games.cz, tak jsem tu videl v diskusich snad jen jednoho vylozeneho burana, hadej koho...
  • EuroSamurai
    V krvi mi koluje německá krev ale zas takovej uchil nejsem :D
  • A: Stew
    B: Bread
    C: Wine
    D: Ice Cream


    Druhé dvě až pokud správně vyřešíš tyto dvě!
  • Trol.diskuzni
    Vyjádřil svůj názor, protože se svými zkušenostmi k tomu jednoduše má, co říct... Bohužel místní burani mají velmi nízké nároky na kvality herních produktů, a tedy je pro většinu lidí Skyrim vrcholem evoluce herní zábavy... *6*
  • In the witch's house, there was a magic kitchen.
    Everyday, it freshly makes a dinner to greet the witch who returns at a set time.
    One day, the witch was very late in returning due to her work.
    When she returned, the foodstuffs went to greet the witch.
    "Welcome home, Madam Witch. I prepared a vegetable stew today," said the pot of stew.
    "Welcome home, Madam Witch. Please hurry up, dunk me in the stew, and eat me," said the stiff piece of bread.
    "Welcome home, Madam Witch. You must be thirsty. Hurry up and drink me," said the white wine.
    "Welcome home, Madam Witch. When you eat me, you'll forget about how hot it was today," said the ice cream for dessert.

    Well, amongst them, there's a liar, but who is it...?
  • A: Floor 1
    B: Floor 3
    C: Floor 5
    D: Floor 7
    E: Floor 9
  • There is a building with 14 floors.

    The companies residing on each floor are as follows.
    On floor 14, there's Okamura Securities Corporation.
    On floor 13, there's Iwamura Realty Corporation.
    On floor 12, there's Tamura Transportation Corporation.

    Well, which floor is Murakoshi Publishing Corporation on?
  • EuroSamurai
    Jop já doufám že někdo udělá deadly reflex mod kterej byl i u oblivionu.
  • Trole.diskuzni!

    Chtěl jsi, aby ti dopověděl tajemství Vesmíru! Mohu to udělat! Mohu tě učinit svým učedníkem a naučit tě věcem, které nikdo nepozná!

    Ale!

    Musíš správně odpovědět nejméně na tři z následujících čtyř hádanek!

    Hodně štěstí!
  • Trol.diskuzni
    No jo, Skyrim je ostatně jediná hra v historii lidstva, jejíž pre-alfa verze dostává pravidelně 10/10... *5* *14*
  • Opravdu v ruce? *1*
  • takze ta jeho plamenna kritika skyrim byla vlastne jen "reklama" na novy projekt pana vavry ... tak to uz je vazne ubohost ...
  • Trol.diskuzni
    Jsem bezvěrec, ale pan Vávra mne prozatím nikdy nezklamal, takže nemám důvod mu nevěřit... *5*
  • Ty ses asi hodne verici clovek, co?
  • Veskoslav
    Ani ne. Skyrim bude skvělý, až budou hotové módy atd. Zatím je to jenom vysoce nadprůměrné:)
  • Protože si další studio uvědomuje,že není charitativní spolek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit