Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Naughty Dog delaji uz na Uncharted4 pro ps4. To, ze ps4 nikdo nevidel z verejnosti neznamena, ze uz na nejake pracovni verzi ps4 nemuzou pracovat vyvojari her. Nebo myslis, ze se ps4 objevi v obchodech a nekdo za par tydnu udela nejakou hru aby meli hraci co hrat?
  • Hru si koupím ale pouze v případě, budou-li tam záchody... *1* a ještě navíc historicky relevantní.
  • septicflesh
    Já bych byl spokojen, kdyby Dan jen převlíknul Tommyho Angela do husitskýho a namísto policejních zátaras postavil vozové hradby *4*
  • Trol.diskuzni
    Mistře Miki, jelikož nemám vůbec tušení, čeho se tvé otázky týkají, pozbývám jakékoliv indície, která by mi napověděla, jak najít správné odpovědi! *13* *13* *13*

    Co kdybys to tajemství pověděl a otázky mě nechal zodpovědět poté, až nabudu onoho posvátného vědění o Vesmíru? *5*
  • To bude sra*ka.
  • Neviem či ti to náhodou neušlo no vývoj na pc je neporovnateľne lacnejší než na ps3,prípadne xbox360 (ak už máš máš niečo pre xbox tak portovať to na pc je extrémne lacné), nehovoriac o tzv. novej generácie konzolí kde bude (ak vôbec bude) vývoj ešte plus násobne drahší..Myslíš si že cdprojekt spravil zaklínača zo začiatku iba na pc len kvôli spropagovaniu pc scény??
  • Vyvoj 3 roky + 1 rok ak by sa niečo pokakalo.Ver mi ale keď hru vydáš skôr nikoho tým nenahneváš ako keď ju vydáš neskôr
  • Taky nevím, budget Ion Storm byl úplně někde jinde a vývoj hry nestojí na jednom člověku.
  • Veskoslav: Přečti si po sobě co píšeš ty jelito.

    1. Cvičené opice mají mozek a divil by ses co dokážou za věci.

    2. Diablo 3 vydrží tak 10 let.
  • Pekny ze se drzi ceske historie. Husitske RPG tu jeste nebylo. Dalsi elfy a gobliny bych asi neunes.
  • Jasny. Dela hry na novou generaci konzoli, pro kterou nema ani engine a nikdo je nevidel? Je jich zatim 15 (i kdyby 30) a planuji open-world rpg? Predpokladam, ze to bude mit navratovou hodnotu jako Gamescape :) Tehdejsi prohlaseni a jejich propocty mne docela pobavily. *1*
  • Ty jsi mi ale Nerdicek ze? Nolifericek u kompiku coz?
  • nezapomeň ještě rozkouskování hry na minimálně 5 DLC
  • Mechwarrior_bw
    neviem prečo som si pri čítaní vybavil Daikatanu *1* Tento projekt buď Danovi nadobro zlomí väz alebo ho vynesie na pomyslný vývojárský olymp.
  • Takže udělejme games.cz pá pá a začněme číst pravidelné spoupky o vývoji her v ČR v týdeníku Ekonom :)

    Nerozumím tomu, ale už v počátku si nastavit délku vývoje 4 roky je hodně vzhledem k tomu co vše může ovlivnit prodloužení a prodražení projektu, zdaleka nejde jen o datum vydání nových konzolí. Nezmínění PC mi jinak přijde naprosto v pořádku vzhledem k situaci jak trhu, tak studia.
  • Hmm... Budu hádat... CryEngine3 na 20% ze zisku a věřit, že i když nemám devkit, tak to nějak fitne na next gen samo. Ta polovina produkce AAA hry v 15, a pokud se podaří sehnat lidi (třeba se Vatra do té doby položí a v tom dávno přebraném zbytku se ještě něco najde), tak ve 25 lidech + zbytek "outsorcing v Číně" - je také dobrý gól... Do toho absence vydavatele, takže publikovat to nakonec bude někdo jako 1C, kteří konzole a k tomu americký trh "fakt umí"... To mohl investor rovnou nalít své peníze do kanálu, bolelo by to myslím méně... Ale jak by řekl klasik... good luck *4*
  • Hráč SWTOR.
  • Trol.diskuzni
    To jest kdo? *8*
  • miker17?
  • Pani se 70 miliony bude asi skutecny fanda her, protoze podle me, kdyby chtel nekdo garantovanou vysokou navratnost, asi by se poohledl po uplne jinych projektech a oborech. Nic proti Warhorse. Taky jsem na to zvedav, jestli jeste za 3 roky (nebo vic..) me budou hry zajimat, vlastne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit