Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně způsob který mě donutí cvičit :D .. hned si nainstaluju nějakou těžkou střílečku a zkusím to :)
  • Úplně to vidím, Hra:Game Over , zapneš , hraješ a když tě zabijou tak se automaticky vypne - odinstaluje a zablokuje znovu nainstalovaní , to by byla totalní smrt *1*
  • Zajimavá je v tomto ohledu hra na PS3 Demon's Souls. Má hodně vysokou obtížnost, smrt čeká na každém rohu. Řečeno ve zkratce, když zemřete ve "fightu s bossem", dostáváte se do jiného světa, který se jmenuje tuším "Nexus". Konečnou otázkou nejspíše je, kolik lidí si koupilo tento tip přísné a zajimavě pojaté hry.
  • Hodně zajímávej článek *5* ačkoliv se divím, že autor vůbec nezmínil snad jedinou AAA hru
    která s tímhle tématem pracuje (prakticky je to její hlavní princip). Mám na mysli japonskou hru DEMON SOULS. Kde většina lidí umře už v tutoriálu *4* navíc hra jako taková počítá s tím že budete umírat (a budete umírat hodně často *1* ) - hlavní ale je že při každé smrti přijdete o veškeré svoje duše(jediné platidlo ve hře - za které kupujete všechno) a musíte celý(dost často hodně dlouhý *9* ) úsek opakovat znovu se všemi nepřáteli kteří se znovu vzkřísili, - největší adrenalin vniká hlavně tím ,že část ze ztracených duší můžete získat (pouze při prvním opakování po smrti) zpátky. Stačí jenom dojít tam kde jste umřeli *1* .
    Jako další příklad bych mohl uvést Dead Space 2 kde na nejtěžší obtížnost máte na celou hru pouze 3 možnosti uložení*11*.
    • Ta obtížnost u DS je hloupá, protože počítá s tím, že hráče ta hra opravdu baví a bude u ní sedět x hodin v kuse, na což obvykle nemám ani čas...
      • Vůbec ne, tos to nepochopil :) Ta obtížnost je parádní, nemusíš u toho sedět x hodin, jenom to prostě nemáš prosvištět stylem start-cíl. Prostě jdeš pomalu, když toho pobiješ hodně a třeba dojdeš před bosse, VRÁTÍŠ SE ZPÁTKY, nakoupíš za duše třeba upgrady, nebo kameny, kterými si vylepšíš zbraně - a příště už to půjde snáz. Ve výsledku tak u hry opravdu strávíš x desítek hodin, ale nikoliv nutně najednou. Já mám práce třeba opravdu dost, na hraní tolik času nemám, ale Demons Souls hraju už asi půl roku. Jsem tak zhruba v půlce, možná kousek zaní...
        • Drobnost, já mluvil o obtížnosti Dead Space 2, tzv. 3 savy na celou hru... Má chyba, že jsem si neuvědomil, že obě hry mají stejnou zkratku a nedal jsem tam tu dvojku :)
  • Pěkný chytlavý článek jen škoda že ta hromada keců je jen pitomá reklama a stahovat si nějaký iTunes Obchod do PC si rozhodně nehodlám :D Ještě mě přes to začnou vyskakovat tnějaký reklamy .....
  • Taky sem to zkousel (kliky) a taky mi to nevydrzelo, ale libi se mi ze tyhle pitomy napady nemam jenom ja...
    • Masa-san
      Já zkoušel kliky při nahrávání, pak jsem si koupil lepší PC a už jsem to nestíhal než se nahrál level tak mě to taky přešlo *1*
  • jenom bych chtěl upozornit, že hra One Single Life se dá hrát i po tom co umřete a to dokonce od bodu kdy jste umřeli, stačí, když jenom po vaší "smrti" vyskáčete všechny obláčky co se tam objeví a dostanete další život
  • Jazz
    Da se ten One Single Life nejak hrat na PC ?
  • Luxusně napsaný článek!
  • Simulacia bojoveho vrtulnika pod nazvom HIND mala na vyssej obtiaznosti casovac, kedy ste po zostreleni napr. nemohli 40h hrat, pretoze ste boli "zajati" :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit