Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Headlines na http://www.gamestar.de/ i http://www.gamestar.de/...Páni *4*
    • óprava
      i http://www.gamespot.com/ *2*
    • Veskoslav
      Po přečtení diskuze to v 90% chválí a přispívají. A přitom Němci tam budou nejspíš za ty špatné *1*
      • Němci by mohli tvořit podstatnou fanouškovskou základnu. Kdyby tam WH zdůraznilo, že se vlastně jedná i o boj panovníka Svaté říše římské a zamávalo vlaječkou, tak jim Němci a Rakušáci utrhají ruce ;-)
      • Magister_Peditum
        To spíš Maďaři. Na té historické látce je vlastně úžasné, že tam svoje záporáky budou mít úplně všichni, Němci, Maďaři i Češi. Nikdo si nebude moci stěžovat, že ho hra diskriminuje. A v traileru jsem zahlédl i polskou orlici, tak uvidíme. *4*
        • Tak to bude na těch 10 km2 docela hukot.
        • Veskoslav
          Poláci patřili k nejlepším rytířům tehdejší Evropy. Ale také k největším fanatikům. U nich byl rozkol. Bojovali proti Němcům a zároveň nenáviděli husitství.
          • Magister_Peditum
            V době, kdy se hra odehrává, tu ještě husitství nebylo (možná v dalších dílech). Teď to bude o revoltě šlechty vůči králi. Zasahování uherského krále Zikmunda do věcí českého království atd. Proto ten vpád Maďarů atd. Poláci v té době měli plné ruce práce s řádem Německých rytířů. Teď mě napadlo, že jsem v té jedné ukázce velké bitvy vyděl právě znak Německých rytířů a Polskou orlici. Že by bitva u Grunwaldu nebo nějaká s podobnou tématikou? Inu, proč ne. Zapadala by zhruba do stejného období a je to jedna z nejdůležitějších i největších bitev začátku 15. století.
            • Magister_Peditum
              Hlavně by to z hlediska hry ani nebylo divné, protože Češi se ji (na obou stranách) taky zúčastnili (a hráč by tam mohl potkat Žižku).
            • Veskoslav
              To by byl masakr. Jenom tehdy se té bitvy účastnilo takové jezdectvo, že Pán prstenů v Návratu krále pomalu hadra. No husitství a jeho základy jsou položeny těsně po korunovaci našeho slabého krále Václava IV.
      • Jo no :)...Mě spíš překvapili ti volové na gamespot...ano převaha kladných komentů ALE ty negativní komentáře typu ''omg další hra jako skyrim'' či ''omg kopírujou skyrim'' jsou na facku :D
  • Jestli to chápu správně, když teď dám 20 liber(Soldier) dostanu Act I a další Acty si budu muset dokoupit za přibližně stejnou cenu?
    • Veskoslav
      Ano. I tak je 24 euro za základní fyzickou kopii směšná částka. Je to sice risk, ale občas člověk prostě něco musí risknout. Osobně to vidím jako sérii Starcraft například.
    • Radioaktivni_surikata
      Jo, dostaneš "jenom" Act I. Což jak píšou je nějakejch 30 hodin. Asi o půlku víc, než mi zabral druhej Zaklínač, a to jsem ho slušně prolejzal.
      • P1trs
        nj, ale to je taky jen odhad, nakonec to prolezes za 10h a budes tu nadavat, ze jsi to dohral za den
        • Radioaktivni_surikata
          Tak záleží na tom, jak to pojedeš. 9 čtverečních km není malá plocha, na tom se dá strávit spousta hodin. Třeba oba Bethesdí Fallouty měly kolem 25 čtverečních km a dalo se tam hravě strávit i 100 hodin a člověk měl pořád co dělat a objevovat. Takže bych se nějakejch 10 hodin vůbec nebál, pokud nepojedeš speedrun.
        • ucho
          popravdě i 10 hodin je za tu cenu ok... pokud by šlo o kvalitních 10 hodin. u mě to hra vyhrála tou českou krajinou. jiná taková hra prostě neexistuje...
          • Magister_Peditum
            ARMA II (Černarus) měla krajinu snad někde z Vysočiny. *3*
            • celoush
              Českého středohoří
            • ucho
              ano, to je taky fajn, ale nebyl tam takový důraz na přírodu a na detail. a navíc já si zase tak rád na vojáčky nehraju... (navíc ARMA hry moc nemusím)
  • Veskoslav
    Jinak zatím je 41k Liber za 5 hodin, co to bylo uvedeno do chodu. Osobně si myslím, že se na ten půl melounek dostanou.
    • o jakém půlmelounu mluvíš?
      • celoush
        dolarů
    • v jakem univerzu je 43 000 z 300 000 41% ?
      • Myslím že chtěl napsat 41 000.
      • Veskoslav
        Pardon, neměly být procenta, ale 41k Liber. Moje chyba, opraveno. Děkuji za upozornění.
        • np ;)
  • Podpořte české vývojáře kteří serou na českou komunitu. chcete tady apelovat na podporu domácích vývijářů a oni ani neudělaj web v češtině. Kašlat na ně v angličtině mohu podpořit milion dalších her a lepších
    • Bože zase omezený maloměšťák. Zatímco skutečným vlastencům plesá srdce při pohledu na vlající vlajku českého království, najdou se omezenci co nadávají na takovou pitomost, jako je absence překladu Facebookových vláken do češtiny.
    • Veskoslav
      Milion? Jo najdi mi realistické RPG ze středověku. Najdi jich aspoň 5, nemusíš ten milion.
      • Radioaktivni_surikata
        To musíš vážně reagovat na úplně každýho trolla, co sem přileze? To byla řečnická otázka.
      • Halvní je že je úplně jedno že jsou z čech,když serou na české hráče. A podpořit je jen kuli tomu ? To určitě :)
        • Veskoslav
          Kdyby sis občas četl některé věci, tak by jsi věděl, že bude přímo česká stránka hry. Ale protože jsi evidentně blb, kterého tyhle věci absolutně nezajímají, tak je to pak těžké.
  • Veskoslav
    Mapa malá? Základní Skyrim bez módů má 20 km čtverečních. Celkově se pohybuje okolo 65-70 km čtverečních včetně všech prostorů od jeskyní až po lokace přidané DLC. Pokud je 9 km na 1. část hry málo, to mi zrovna nepřijde. Obzvlášť když se podíváte na zpracování té mapy. Ono hodně záleží, jak bude zpracovaná. Protože i když to bude reálné, tak na koni mapu přejedete za 15-20 minut, což se možná nezná moc, ale pokud bude hrát roli terén, nepřátelé a prostředí, tak to bude více než dlouhý čas.
    • Ve většině jiných názorů s tebou souhlasím, ale v tomhle ne. Na hru která se tváří ultra reálně je to prostě malý. V jiné hře může být tábor lapků 200 m od vesnice ale tady by to asi bylo divné. No, soudit teď je asi předčasné, uvidíme výsledek.
    • Keyz
      Když to porovná ze zaklínačem 1 a 2 tak tohle je hodně velké. Jestliže porovnám jednotlivé akty. A tam jsem se bavil dlouho.

      Kdyby to šlo rád bych hru podle původního plánu. Tedy jeden velký celek. Ale hlavně aby se to zaplatilo a vyšlo to bez problémů.
    • Tohle odpovídá celé mapě http://goo.gl/p8WDN6 nezdá se to moc kvůli realisticky ztvárněné krajině, alespoň to nevypada jak modelové kolejiště..
    • Skyrim byl hlavně natolik přeplácanej, že člověk ztrácel přehled. Osobně dám přednost menší mapě s hutnějším zážitkem, jako např. v prvních dvou Gothicích.
      • Veskoslav
        To mě se spíše přeplácaný zdál Oblivion.
  • Meli by tam pridat vsecky 3 akty digitalne za 50€, chci hru ne blbinky kolem a 18x3=54
  • tonnymontana
    Grafika zajimava jen se bojim optimalizace, Nevim proc ale u nekterych her mam pocit jakoby hra byla delana z textur ktere maji zvlastni vlastnosti i kresbu. Doufam ze az to budu hrat zjistim ze to byl jen pocit:) Vetsinou takove hry strasne rychle zestarnou i kdyz pul roku vypadaji cool. nechapejte me spatne drzim ceskemu projektu palce at je minimalne stejne popularni jako zaklinac :) i kdyz to je asi jen sen.

    Video ze hry mi misty prislo zvlastni, ocenil jsem ze "rytir" s tezkym mecem nebeha ale v podstate na tom bojisti chodi, to bylo prijemne ale nektere animace kde se pouzivaji ruce nebo nektere potycky s mecem mi prisly jako pest na oko. Uvidime... rozlohy se urcite nebojim pokud me hra bude bavit , nepotrebuju kilometry niceho, staci mi koncentrovana zabava:)

    Jak tady nekomu vadilo ze shazuji jine zebriky pri dobejvani hradeb tak to mi prijde opravdu hnido.. je logicke ze hrace porad nebudou shazovat a ze neumre jako prvni pri velke bitve aby ji pak nevidel:) ono by se nemelo zapominat ze relita je jedna vec a hra druha, kde by se mel klast duraraz hlavne na zabavu a hratelnost.
    • Tak mas pravdu, textury nevypadaji fotorealisticky, ma to trochu nadech kreslenyho filmu. To bude asi zamer k vykouzleni atmosfery a mozna prizpusobeni moznostem zobrazene krajiny. Jako simulator to urcite nevypada, ale temer vsechny hry jsou trochu stylizovane. O naturalni vzhled se docela uspesne snazi napriklad Bohemka. Cernarus je sice stroha, ale vypada fakt verohodne. Deliverance ma trochu pohadkovy minicartoon feeling, nemusi to ale vubec vadit. Jak vidis temer vsichni se nad grafikou rozplyvaji, tak se jim to asi takto libi. *3*
      • tonnymontana
        jo v tom se shodnem:) me stylizace nijak nevadi popkud se nejedna o neco silene asijskeho:D ale treba zaklinac na me pri vydani urcite pusob lepe co se tyce atmosfery. ale zase tady me dost lakaji ti rytiri a vubec ten stredovekej feel. uvidime, me jde hlavne o hratelnost i kdyz ke grafice mam vzdy nejake pindy:D
  • ..ještě mohl mít v tom videu na Kickstarteru jak mluví pár záběrů v ritířském brnění třeba v té středověké krčmě ale to je už opravdu hnidopišství.
  • A už padají návrhy, aby byl Bakala ve hře final boss *1* *5*
  • hezký kanceláře....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit