Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem každopádně rád, že je tu tolik lidí, co nedají dopustit na starou dobrou Baldur's Gate a taky Planescape Torment. DnD forever. *5* *4*
    • ucho
      hm, Baldury jsem nikdy nehrál... jedničku jsem si na GOGu koupil, tak jsem zvědav...
    • amen *5*
  • MrSanta
    Já bych přispěl na skupinové RPG se systémem aktivní pauzy, vyrobeným pokud možno Obsidianem a buď steampunk nebo cyberpunk.
  • Chcel by som pokračovania Baldurs Gate 3 a Icewind Dale 3 a samozrejme nezabúdajme na KOTOR 3!

    Myslíte že sa dočkáme hry Thief 4? Nie je žiadne nové info, nič.
    • kokotr uz mas online. TO mas smulu ale nejaky drobak na BG3 nebo ID3 bych klido hodil.
    • Thi4f je oficiálně oznámený a pracuje se na něm, to zatím stačí, ne? :-)
  • Když na Games, napíší prosbu o podporu webu, tak je skoro roztrháte, když to však udělá vývojář, div mu nevysypete celou peněženku.
  • Lidi, když mi pošlete půl milionu, nechám lokalizovat Deatspanka do češtiny a bude ho dabovat Ota Jirák (nebo Valerie Zavadská)
  • schmauz
    Chtěl bych BG3 v infinity enginu :)
  • Jednoduchá odpověď na otázku v závěru článku:

    Co nejvěrnější předělání System Shock 2 do moderního enginu.
    • co nejvernejsi predelani system shock 1 do moderniho enginu ;]
      • Malleth
        Co předělání Skyrimu do moderního enginu?
      • Jo, to taky :-)
        SS2 se mi ale líbí mnohem víc.
        • tak ss2 byl oproti ss1 akcni arkada ;]
          • No, mně SS1 přišel mnohem akčnější než SS2. Jinak předělání SS2 do moderního enginu by imho nemělo moc smysl, protože SS2 je i sám o sobě velmi dobře hratelná a v zásadě moderní hra. Rozhodně netrpí přílišnou oldschoolovostí tak jako jednička.
  • Přesně oldschool izometrické RPG typu BG, ale z nějakého v poslední době ještě neopotřebovaného světa jako např. Ravenloft...
  • A já bych prosil oživit Might and Magic s nějakou rozumnou grafikou, ne ten humus na kterej se nedalo dívat. Ale bavilo mě to
    • Já MaM 6,7,8 hraju ještě teď :D.Ale ta grafika se mi líbí *4*
      • Byla hnusná už když to vycházelo, ale hry to byly parádní, 6. díl by z těch dnešních smradů nikdo nedohrál.
    • Boze, jen to ne, to byl nesmirnej zrout casu:-)
  • kostejnesmrtelny
    Dungeon Keeper 3 please :)
    • Jawohl! Bitte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit