Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem pohlcen, díky WH, konečně něco, u čeho se dá strávit desítky hodin, atmosféra neskutečná, herní mechaniky vymakaný. Drobné nedoleštěnosti se doladí. Klenot. 10/10, každej den se těším, až k tomu sednu.
  • Může mi někdo vysvětlit jak jenom mohla dostat 8 za špatný technický zpracování, když Skyrim tady tenkrát dostal 10? Copak Skyrim na tom byl technicky dobře? Nebo to někoho naštvalo když mu to Vávra vysvětlil ve svym článku?...
    • Asharak
      Ale na druhou stranu na konzolích ten KcD vypadá asi jak prvotní Skyrim což je mínus. (2011 vs 2018 ehm) Sice je KcD daleko líp technologicky vymyšlený.
      • A jak dlouho je tu poslední generace konzolí? Sledoval jsem pár úryvků z hraní KCD na PS4 a za mě po technické stránce naprosto v pohodě.
        • Tak co a tim ma doba na trhu spolecneho? PS4 utahne v pohode vrafiku Horizonu. KC na upklje stejnem zeleze vypada nekdy podprumerne nekdy fakt tragicky. Clovek dokud to chvili nehraje tak neuveri ze tam nektere textury fakt jsou :-)
          • Horizon mě teda nijak neuchvátil a to ani po technické stránce...jak tu již někdo napsal, výkon zřejmě žerou podsystémy co hýbou světem a tomu bych u KC věřil. Ikdyž nevypadá bůhvíjak působí to na mě živoucně. Jsem si vědom výkonového stropu konzolu a tak to i beru a proto jsem spokojen. Až vyjde pár opravných přídavků tak kupuji.
      • Na pořádnym železe vypadá omodovaný Skyrim reálněji než realita :) Ale kvůli tomu se přeci hry nehrají.
    • Nikdo neměl odvahu jít proti tomu hype, tak všichni dávali 10 i když to bylo tak na 6-7 :)
  • hra mi prijde lepsi a lepsi cim dele v ni jsem. u malo her ztratite takhle pojem o case. v sobotu vecer jsem to zapnul, v nedeli ve 4 rano jsem to vypinal :)
  • Sem videl rozhovor s Vavrou na ČT a bylo to moc sympaticky. Rekl jak to je, ja ho chapu, nehral si na zadnou hvezdu i kdyz se mu podaril v mezich moznosti majstrstyk. Jak jsem ho slysel, normalne jsem mu prominul ty velkohuby prohlaseni na adresy jinych vyvojaru. Byl proste tenkrat naivni, urcite ho tato hra posadila na zem. Ten uspech mu preji a doufam ze vyplodi jeste nejaka pokracovani, byla by to skoda kdyby ne. A snad se jim pak povedou i lepsi animace. Budu jim drzet palce. *3*
    • Kdybys ho potkal mimo kamery, tak bys vedel ze je porad stejnej (kdybych mel to co jsem od nej behem chvilky zaslech kdyz jsem ho videl na ulici, tak je to permanentni pipnuti :-) ).
      Coz ale neznamena vubec nic. On je proste takovej a i diky tomu to dotah kam to dotah.
  • "116. Bethesda prosí hráče na konzolích, aby vydrželi, než opraví bugy. Co to jako je? Proč jako? Bethesda vydala v minulosti zabugovanou Arenu, Daggerfall, Morrowind, Oblivion, Fallout 3, New Vegas, Rage. Slovo zabugovanou je při tom ještě docela měkké pro často takřka nehratelné paskvily. A teď když Bethesda vydá zase, zabugovanou hru, máme na něco čekat? Vydržet měla spíš Bethesda s vydáním (opět) masivně zabugované hry, přičemž to, že hra na konzolích padá a nenačítají se textury, je opravdu něco, čeho si nelze nevšimnout a nedá se to svést na rozmanitost hardwaru na PC. EPIC FAIL."
    • Presne tak, to je pointa celeho toho článku! Skyrim byla sedma hra jejich a přitom dopadla zase katastrofálně. Kingdom Come je jejich prvni rpg a vpodstatě i hra, když je vezmeš jako celek.
  • Já jsem zatím nadmíru spokojen. Tak nějak mi to připomnělo gothic 1, když jsem s nim začal jako s neznámou hrou v té době ještě neznámou. Měla si kostrbaté ovládání a nestandardní věci na které si člověk musel zvyknout, ale díky tomu světu jak tam fungoval byl člověk bohatě odměněn.
    Zde v tom cejtím podobnou radost se v tom světě fungovat. Je to svěží vítr v těch všech podobných openRPG poslední doby, což mě na tom zatím baví nejvíce.

    Na bugy jsem celkově narazil snad na 2 nepodstatné. A co mě zatím štve nejvíce jsou "loadingy" rozhovoru. Sice nejsou nijak dlouhé, ale pokud přijdete do nového města a chcete tam všechny prokecat, je to otravně zdržující.
    Ukladáni jsem si na začátku říkal co to je zač, ale má to své jednoznačné plusy a nakonec to zážitku také přádává. Jediný problém, je v tom, že to nemůžu tedy vypnout když potřebuju, takže save and exit bych považoval za volbu velice vhodnou.
    • No jo. A překvapivě v Gothicu fungovali základní věci ukládání, nebo procházení dveřmi :-D Ale ono po 17ti letech technologkcého vývoje je dnes asi o hodně těžší to udělat :-D
  • pulku z vás kdyby ve Warhorse měli, tak by to vyšlo o dva roky dřív a bez chyb...
    • Jack1947
      Ne o rok a nedalo by se to vůbec hrát ( i když je to všechno o financích...) škoda že si nenajali někoho kdo by jim dělal betatest ( nebo alfa test) takhle to dneska vydat je celkem já nevím hrůza co kdyby tam byl bug kdy se ta hra nedala dohrát ? Co pak čekání na patch ... no jistě...
      • Jelimane, když nevíš nic o testování her´- kdo se kam najímá a na jakou práci - tak radši pomlč. Když si stahuješ z torrentu, nediv se, že si taháš rozbitou hru. Zalez a styď se...
      • Veskoslav
        Drž už hubu proboha....
    • Veskoslav
      Taková hra dva roky ve vývoji? Které studio dokáže takovou hru po dvou letech vydat? *1*
      • Ubisoft ne. Přece vydával assassiny jak na pásu.
        • Veskoslav
          To je možné. Ale většina her je oznámena až tehdy, kdy mají hry už alphu dávno za sebou.
          • soudě podle těch keců tady, by to někteří borci vydali bez chyb i po roce vývoje a to s palcem v perdeli
            • ty vole (to není oslovení, to je mířeno spíš jako výkřik do větru) ale to už přece máte vědět dávno, že nic nejde podle představ. Si jako Vávra má sednout na zádel před kameru a říct, jak je všechno na houby, nefunguje, nestíhají, nemají lidi a vyblít si srdíčko se vším co nefunguje? S takovou byste na vidle nabrali skoro všechny vývojáře... buďte rádi, že tu hru po vydání neopustí a budou o ni pečovat. To fakt očekáváte, že studio vypustí svou první hru a vytře všem ostatním oči, jak jsou tady piňdouři z Prahy super vývojáři? Si děláte, ne? Byli k lidem tak transparentní, jak jen mohli.
            • cumpi3
              Me je jedno, jestli jde o Ubisoft nebo warhorse, ale stve me, kdyz dobrou hru zabiji chyby a nedodelky...
            • PreidaQ
              Hele když jsme poslouchali to Vávrovo házení hnoje na všechny ostatní hry kolem, tak jsme si taky říkali, že jeho hra bude za dva roky, perfektní a bez chyb. Ukazuje se, že to takhle úplně nefunguje.
  • pro tip: až se budete snažit prodat upytlačené maso a nikde ho nebudou chtít, hoďte ho na oheň a uvařte, tím se "zlegalizuje" a ještě za něj dostanete víc peněz! *5*
    • Jack1947
      Díky za typ, tenhle poslouží dobře.
    • Další dobrá rada, když je hodně nepřátel tak bouchněte jednoho z nich, občas se pak povraždí navzájem a pak o dělají, že se nic nestalo a už na vás neútočí :)
    • wtf? To snad ne, kdo takový nesmysly vymýšlel?
    • To jako ze soudruh Vavra v ramci naprosto realnycho stredoveku implementoval osadnikum cuchometr, a oni podle smradecku rozpoznaj, co je kradeny? lol ...

      Pisu si, dalsi bod do 100+
      • Představ si, že ve Středověku nebylo tak lehké prodávat zvěřinu, která byla jen pro Pány a ne kmány.
      • zkus vašemu místnímu řezníkovi donést upytlačenou srnku, byť rozřezanou na kusy, uvidíš jestli pozná co to je *3*
        • Úplně obyčejný člověk, který trochu vaří pozná zvěřinu od řekněme vepřového nebo hovězího. Na tom není potřeba být řezník. A protože zvířata se porážela v určitém ročním období nebo k nějaké příležitosti, tak z toho pytlačení dost logicky vyplývá. I pro obyčejné venkovany té doby.

          Takže pro výše i níže napsané, tahle herní mechanika vychází čistě z logiky a z přirozeně z života. Přesně jak to popisuje Klíma ve fight clubu. Takže nevím, proč lidi na to koukají jako na zjevení *15*
        • omg zverinu pozna kazdy a nemusi byt reznik, dokonce uplne kazdy pozna rozdil mezi hovezim a veprovym a drubezim masem...ale to budes vedet az obcas neco uvaris
        • zdejší fanboys okecají úplně vše. Stádo už se šikuje
          • Veskoslav
            Jdi si hačnout vedle Jacka a oba můžete jak hlupáci "dávat typy"...
          • no vidíš, 3 dny stará hra z uplně nový značky a už má zástup fanboys, takhle se rodí legendy *4*
          • Hele nechodis nahodou psat do diskuze na novinky.cz? *15*
      • Čuchometr asi ne, ale zvěřinu poznaj. A jelikož asi všichni vědí, že Jindra neni panský lovčí, tak mi to smysl dává
  • Hodnocení na Metacritic je 77 (nikoli 65) a má navíc vzestupnou tendenci, jak přibývají recenze, při kterých recenzant neviděl hru jen z rychle jedoucího vlaku...
  • Ta hra je skvělá. Má par much, ale vše se zatím dalo nějak obejít. Měl jsem z té před objednávky strach, ale chtěl jsem podpořit vývoj. Jsem rád, že se investice vyplatila. Je to hra něčím originální a promyšlená bez žádných ptákovin jako kouzla a další nesmysli.
    • Ristoro
      Musím souhlasit. Pořád jsem váhal, dnes jsem koupil a naprostá spokojenost. Ta hra je pro mainstreamový trh strašně svěží, ještě nikdy jsem nic takového nehrál. Ty detaily které hra bere v potaz, například při plížení (kovová zbroj dělá větší rachot) nebo při smlouvání (když jste od krve, máte horší charizma) a je tam toho mnohem více. Hra mi jede plynule na high (50-60fps) - GTX970, i7 4790K, 16GB RAM. Grafika je moc pěkná, animace nic moc. Soubojový systém je skvělá záležitost, jen to chce trochu cviku. Dost mi připomíná For Honor, jen je ještě složitější. Příběh a úkoly zatím nemůžu ještě nějak moc hodnotit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit