Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zajimave. jestli sem to dobre pochopil, tak se nejedna o predmety, ktere dodavaji do hry vyvojari, ale jen o veci, ktere lze farmit ?
  • Já doma nesedim s holou prdelí, Diablo jsem nikdy nehrál a ani mě to neláká.

    Btw by mě zajímalo, odkud víš, jestli já doma sedim s holou prdelí. Taky bych chtěl být jasnovidec.
  • Neco takovyhleho? :) http://static.tuttogratis.it/628X0/cinema/tuttogratis/it/news/wp-content/uploads/2011/03/mariangela-fantozzi.jpg
  • JA by sem chtel prodat svoji zenu.
    Je to skaredni Polska opice *9*

    vena 99 KČ
  • No, indie hry se prodavaji, ty ja zas za tak nezavisle nepovazuji, proto jsem prave nepouzil zazity termin indie. Pro me je dulezite jestli se hra dela pro zisk nebo z jinych duvodu. Protoze u her delanych pro zisk vzdycky hrozi, ze se budou podbizet hracum pro zvyseni prodeje. At za nimi stoji velky vydavatel nebo ne. Za skutecne nezavisle hry povazuji veci jako wesnoth, tome (zangband, dwarven fortress, doomrl), urban terror a podobne volne siritelne zalezitosti u kterych jsem stravil stovky hodin.
  • Asi už to tak bude.

    On an unrelated note:
    Hard Rock Hallelujah!
    https://www.youtube.com/watch?v=drZ1SWxNYb0
  • Veskoslav
    Aukce je strašná věc! Do té doby než sami prodáte něco někomu jinému za real:)
  • Odulin
    Jdu pro dceru do školky a pak něco pošlu.;)
  • na t_crazy@centrum.cz Budu rad! :)
  • Odulin
    Rád ti něco pošlu i kdyby jen pro srandu.;) Dej kontakt.
  • Tak treba ja to nedelam pro penize, i kdyz jsem zatim udelal jen par her pro sebe a jeste nic vetsiho nedal verejne. Vubec nemam ambice rejzovat tezky prachy na indie projektech jako Notch (kteryho ale mam samo rad), a uplne opacne bych se chtel spis dostat casem do nejaky firmy, co dela hry, jako skutecnou praci. Do ty doby ale vubec nemam ambice za to co (indie)amatersky vytvrotim, si za to nechat platit :)
  • "Independent video games (commonly referred to as indie games) are video games created by individuals or small teams without video game publisher financial support."

    To ze to prodavaj na Steamu, Originu nebo v JRC snad neznamena ze to delaj s financni podporou nejakeho velkeho vydavatele ne?
  • Skoda, toho bych hned vyuzil, ale zrovna muziku si delam sam, protoze nez sem zacal se pokouset o programovani tak jsem hral na kytaru a ted piano. Ale jestli mas neco na ukazku, treba to bude tak dobry, ze se na to svoje vyprdnu a pouzil bych to. I kdyz mam spis teda predstavu hudby vylozene slozeny pro konretni naladu ve hre.
  • Neznam nikoho z nezavisle sceny kdo by to nedelal pro penize, kazdy sni svuj sen, ze z nej bude druhy Notch *1*
  • Odulin
    A to já zas rád ochutnám, když něco ukuchtíš, kór zdarma, kdo by to nebral.:) Btw. kdybys neměl nikoho na muziku, tak dej vědět. *1*
  • Protoze pak uz nejsou tak uplne nezavisle.
  • Předpokládám, že u takového kontroverzního tvrzení jakože J. Korea je policejní stát máš dostatečné podklady. Takže prosím přelož.
  • z obchodu s itemama si bere 1 dollar, z obchodu s komoditama si bere 15 procent
  • Stačí na to dát daň a Je to :D :D
  • Búú, búú.

    Taky se jich to dotkne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit