Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • samozřejmě nemám nic proti těm co tam obchodují, jen jak to přefíkaně blizzard vymyslel aby se mu hrnuli prachy, kolik že si z prodeje bere %?
  • Za ty peníze seženeš funkční překládanou katanu(strojově vyráběnou) nechápu, ale taky bych prodával za takový peníze, když to kupujou tak proč ne
  • o kterejch se jaksi v článku vůbec nemluví... ale jo, hate na Blizzard musí být na každý diskuzi, je mi to jasný :-)
  • A co by nelanaril? Proc by se nezavisle hry nemohli prodavat na Originu kdyz uz se hojne prodavaji na Steamu nebo Desure? Proste dalsi kram kde budou prodavat tvoje housky a tim padem jich mozna prodas vic.
  • Impotentni komercni tvorba bude vzdycky lovit rybky z kterych kouka zisk. Je na rybkach, zda podlehnou vabeni nebo zustanou nezavisle. Chapu ze se timto zpusobem nekteri lide chteji zivit a hledaji jistotu.
  • Ja to vidim spis na eu :-).
  • Souhlasim!
  • Odulin
    Ale jo souhlas, reálný prachy tam podle mě nemaj co dělat. Jinak jsem aukci přišel rychle na chuť a líbí se ta možnost kdykoli vyměnit equip a experimentovat s tím. *3* Pěkný den.
  • Diky, aspon jeden! Kdyz koukam na ty predchozi minuska, a vidim ten neutuchajici zajem o free tvorbu, bych si to malem delal jen sam pro sebe a nikomu neukazal :))
  • Do doby, než se nějaký stát rozhoupe (tipoval bych Čínu). Pak bude chvilku politické "bububu neberte dětem jejich hračky" a nakonec se tato činnost zařadí do kolonky "s uvalenou spotřební daní", protže se čirou náhodou zjistí, že je to v podstatě stejná činnost jako prodej a kouření cigaret nebo jako prodej a chlastání alkoholu.
  • Koukni například na mě, co to je za hnus. Já prodal věc za 150E + mama hozeno za 250E i když s přehledem to prodám za 150. Hned jsem si objednal zlatý vidle, abych měl čim přehazovat peníze... *12*
  • lhari max je 250 euro, takze jsi prodal akorat tak svy houno.
  • "Porad tu je prostor pro nezavislou scenu.." -> kterou už lanaří EA na svůj Origin ^_^
  • čekal bych žě ty itemy se budou prodávat třeba za 5euro, ale tohle to je hnus, to se blizz vyznamenal, to už budou jen sedět na svých pozlacených křeslech a řechtat se jak jim naskakují prachy na účtech
  • Odulin
    Výborně, chytám za slovo a o hru se případně přihlásím neboj. *1*
  • Me by spis zajimalo, kdy si staty uvedomi, ze se v tom toci pekne penize a zacne tyto obchody danit.
  • Teda jak za tohle mi nekdo muze dat nekvalitni? Dobre, komu se to nelibi, ten mi muze klidne pak zaplatit :D
  • To je proste komerce. Porad tu je prostor pro nezavislou scenu a ani ne vsechno komercni je spatne. Ne vsechny hry se podbizi a klesaji na uroven komercniho braku.
  • Mel by sis zahrat D2 jeste jednou protoze vyvazeni potvor tam bylo uplne na pytel. Bosove imunni skoro na vsechno. Strelci co te zabili na jednu ranu. To ani nemluvim o tomze super monstra v ubertritramu mel sanci zabit jen jedinej build paladina.
    Kdyz se na hell u baala nagenerovali v podzemi duchove tak se tam ani prakticky nelezlo a kdyz tak se to tam jen proteleportovalo kouzelnici protoze to proste jinak neslo. To ze se D2 hralo lip o tom bych se fakt hadal. Nemluve o tom ze lagy byly mnohem mnohem horsi nez je to ted u trojky.

    Trojka nema zadny imunity proti vsemu. imune monstra tam jsou ale bud jsou imune jen chvili a nebo v pripade imune minionu staci zabit bose a minioni umrou sami. Inferno je proste pro lidi co to planujou hrat dlouho tak je to ultratezky ale mam nekolik znamych co uz maj za sebou Diabla na inferno a jde to ne ze ne. Plno monster ma porad specificky druh utoku.

    Umelemu navysovani statistik se pak musim opravdu smat protoze svete div se u pocitacovych her se obtiznost vetsinou umelym navysovanim statu normalne dela.
  • jasně, že mě dostali...koncem roku s Aštarem, Gorlojem a spol. na mateřskou loď ...heč voe

    http://www.vesmirnilide.cz/default_cz.htm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit