Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • He vydrzim denne hrat 12 hodin denne klidne cely mesic v kuse :D a zajimalo by mi kolik itemu legendarnich itemu by mi padlo a kolik z toho bych prodal
    vec
    1 získat vec 2 prodat ji
  • no jak tady někdo zminoval,ze prodal ten item za 147 euro tak mam pocit ,ze několik procent z toho jde blizzardu a pak paypalu ci kam to prevadite
    Jinak LOBO jak dlouho jsi farmaril ten item ? Kolik dní ?
    Protoze,kdyby to bylo tak ruzovy :D tak jsem si taky koupil diablo a mel bych to misto brigady ..
    Tim padem pro Cinany je to skvely rejzovani
  • Cypri
    V tu chvili mi to slovo nepřišlo na mysl *1*
  • To jsem jaksi nikde ani nenaznačoval.

    Narážel jsem na aukce v Diablu 3
  • ...tak tebe uz taky dostali?
  • To víš že jo ty starej hipíku *4*
  • Neboj, az udelam svou prvni poradnou hru, dam ji zadarmo :)
  • nestačim se divit, kam se hraní posunulo, je to peknej hnus! A cim to je? Poptávkou!

    Když já sem začínal, hry byly underground.

    Ted je to mainstream se vsim vsudy, hrajou vsichni a najedou je to cool, viz facebook.

    A jako vždy, underground je čistej a s dobrejma lidma. A mainstream sou hromady sraček, produktů i konzumentů.


    Big money, PR, megafirmy, megarozpočty... megasračky.
  • ...budu hledět na etiku jako ty a budu doma sedět s holou prdelí ne? Nejsem Jesus blázne *16*
  • hezkej článek, ale vždyť tu hru spíš bere pozitivně, co se tim jako snažíš říct?
  • Muzes to popsat jako stereotypni.
  • Nikdo ty lidi nenutí si to kupovat a pokud to vystaví do aukce s tím, že si něco přivydělá a dostane za to 150€ tak ať. Ať to dělá za jakýmkoli účelem, je to jeho věc. Jako kdyby ještě v dnešní době a v reálném světě někdo hleděl na etiku a nehnal se za zisky...
  • Nebudu si odpovídat sám pač netrpim psychickou poruchou ale odpovim tobě. Hraju průměrně hodinu denně a to pro zábavu. Aukce je jenom bonus. Nikdo mi nedrží pistoli u hlavy, abych na ni lezl. A jestli si někdo koupí meč bez toho aby se snažil je mi u plci, protože mě nikdo nenutí s takovym člověkem hrát ve skupině.
  • jo jo, Blizzard je průkopník free-to-play MMO, smůla
  • Gratuluji a ted si poloz otazku, hrajes hru zvanou DIABLO 3 protoze je to velice povedena hra a hodne te bavi, ze hry mas plno dojmu a nemuzes se od tohlde obsahu odtrhnout ani na minutu ? Anebo hrajes proto, abys farmil itemy a prodaval je za eura pitomcum, ale hra te vubec nezajima ?

    A pak si odpovez sam je tahle hra opravdu jeste DIABLO ?
  • Cepicka je neoddelitelnou soucasti hry, jeden z pokusu o jeji monetizaci.
  • jak to tam muze litat za 750E kdyz nejvyssi cena je 250E?
  • Inquisitor
    Jo naštěstí je plno lidí co neví co s prachama, tak proč je neodlechčit. Jak se říká za blbost se platí.
  • Trol.diskuzni
    Ty voe... Ty voe...
  • Obecne se regulovat nemusi, za dodrzeni jistych podminek jako mravne uvedomela spolecnost a kvalitni konkurencni prostredi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit