Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenomze tady jaksi ani nejde o aukci, jako spise o hru samotnou, celkove je hra velice bidna, nudna ,stroha, kratka, lagujici, plna chyb, obsahove nulova, nudna ... a ja nevim co vsechno od "top" firmy, ktera hru vyvijela pres 6 let, takze asi tak nejak a aukce za penize je jen takova tresnicka od blizzardu, kteri se jen smeji, jak zase vydelali na hloupem stadu.
  • N7N7
    Tak to je dost, že se ti konečně rozsvítilo, snad bude takových lidí přibývat.
  • Trol.diskuzni
    Leoš Marez, můj oblíbený diskutér! To potěší! *2*
  • FeebeEWN
    jediný, co mě štve je, že Blizzard připravuje zvýšit ceny oprav itemů 6x... což bude pro moji postavu likvidační, protože na infernu se umírá a opravuje opravdu často
  • Nemas pravdu, hry jsou take kultura, dnes vyznamnejsi nez divadlo, protoze mladou generaci ovlivnuji vyrazne vice.
  • Můj milý Trolíku tečka diskusní, i když v 99% se k Tvým komentům odmítam vyjadřovat, jelikož jsi pro proti všem a všemu, dnes udělám vyjímku a vyjádřím veliké sympatie k Tvému postoji vůči Blizardu a jim podobným.

    Tvůj Leoš *14*
  • Vseho s mirou btw: apak se clovek divi ze drti kazdeho v elektronickem sportu kdyz trenuji 3krat tolik :D
  • FeebeEWN
    Nadávejte si na Diablo III jak chcete, ale mě hra nevadí, i když je na inferno brutální a nákupu na aukcích se člověk nevyhne. Je ale jenom na mě, jestli si koupím něco za skutečné peníze nebo ne. Sám bych si nikdy nic za peníze nekoupil, ale vesele za eura prodávám a nese to ovoce :) Když je někdo tak hloupý a kupuje to... jeho věc. Ať si každý dělá co chce. Suďte jenom sami sebe a ne ostatní
  • Inquisitor
    Já na profilu věk zobrazený mám, tak se stačí podívat že dítě už nějaký ten pátek bohužel nejsem :)
  • N7N7
    Přesně tak.
  • N7N7
    Fandím korejským zákonodárcům a diskuznímu trolovi. Jde vidět, že ten člověk si stojí za svými názory a aspon přemýšlí, narozdíl od zdejších vynulovanců, co dokáží jen mínuskovat. A ted mě můžete taky vymínuskovat, budu jen rád, protože tím dokážete, že mám pravdu. *3*
  • BoB.2
    Tlačí?
  • Na fun strance se pohybuji jen retardi z wowka jako snakeplisken ellendway a spol takze tyhle stranky radeji ignorovat velikym obloukem :)
  • Franto za 15 -20 hodin mas hru dohranou 2x tahle kraticka komedie zvana D3 je opravdu jen ubohej paskvil a zdimacka penez a vubec si nezaslouzi pouzivat nazev Diablo, jelikoz tohle je sprosty odpad nic vic.
  • Zkus to napsat na fun stránce *1*
  • Prehypovany zmetek, kazdopadne svuj ucel splnil a dolary se sypou horem spodem.

    Snad si podstatna cast "normanich" hracu uvedomi, ze blizzard uz davno neni tim cim byval, ze jim dojde jakova je to zdimcka penez, viz jejich soucastne paskvily WoW, SCII a ted uz i DIII a kopnou tuhlew firmu do s rozbehem do zadele ...
  • nezávid dospělím, že si hru můžou koupit *1* *1* zatímco ty můžeš jenom pomlouvat...
  • Nevím ale Diablo má ve třetím díle prsa :) Tedy spíše je to zmetkyně :)
  • Jenže tohle zase není pravda:) Slovo tlačí je hodně irelevantní. Pokud nechceš mužeš farmit na obtížnosti kterou zvládaš a tím se stále zlepšovat.

    Plno hráču ale farmit nechce a tak je tu pro ně aukce. Nebo kamaradi :) Nikdo do aukce nikoho netlačí:) A za 100 se dostaneš možná tak ke konci Hell obtížnosti a pak vlastně začíná to pravé diablo pro lidi co u něj těch 100 hodin vydrží...

    Ostatní hru (příběh) dohrají za 15-20 hodin a nemají potřebuji jet další obtížnost :)

    Spíše mi vadí ta nevyváženost. Vubec nevím proč byla ta beta tak dlouho když stejně vydali dva patche které tu hru celkem zasadně pro některé postavy mění....
  • Jestli jsem to spravne pochopil, tak jedine s cim jsi tu prispel do diskuse je to, ze jsi me prisel urazit a udelat si tak tim dobre. OK, ted ses projevil v pravem svetle, clovek ktery jinak sec muze kaze a moralizuje, co maji a nemaji delat, jak se maji chovat, se sam chova jako nejvetsi povl. To je ma posledni rekace na tebe i do budoucna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit