Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já viděl screeny jak lidi kupují věci za 250 doláčů...

    Pokud ten týpek fakt něco prodal za 150 éček, tak mu to přeju, protože dobře oj*bal nějakýho vola.
  • *16* *16* *16* samozřejmě, že vážně (tam to lítá i za 750 E) *16* *16* *16*

    zábava a ještě za peníze
  • Inquisitor
    To už je slušnej výdělek
  • Trol.diskuzni
    *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* To jako vážně těch 149 euro? *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Hairy_Ass
    Kdyby ty prodeje byly za virtuální měnu, kterou hráč získá svým úsilím ve hře, tak bych proti tomu nic neměl, ale platby reálnými penězi do her nenápadně propašovávají elitářství.
  • Bohuzel jako bejvalej fanda Diabla, jsem podlehl i ja hypu a hru koupil a velice se prekonaval, abych hru vubec dohral, nakonec jsem se k tomu opravdu dokopal a hru dohral na NM obtiznost, musel jsem preci videt vyssi obtiznost, kde dle fanboyu zacina ta prava "DIABLOVSKA zabava"
    ale pak to prislo jako blesk z cisteho nebe a pouzil zazracne UNINSTAL z PC.
    Doted nechapu jak jsem u tohoto odpadu mohl vydrzet a nalozil si dvojitou davku. Tohle opravdu neni Diablo, tahle hra radeji nemela ani spatrit svetlo tohodle imaginarniho sveta.

    Hra nenabizi v podstate nic, kdy by jste si po dohrani rekli, tak a ted si to zkusim zahrat za jine povolani, hra je tak nudna ,ze vas to dokonce odrazuje hrat za jine povolani, takze ve hre zbejva jedine na inferno pro uchylne fanboje farmeni goldu a legendarnich itemu.
  • N7N7
    Tak prosimtě přemýšlej a nepiš kraviny.
  • Mě je to jedno. Dneska jsem v Diablu nějakýmu pitomcovi prodal na RMAH wiz hul za 149 EUR a jsem spokojenej, když se najde k()K()t co to koupí .... a to mam hozenou ještě jednu věc za 250 E haha
  • Cypri
    No abych jen nehanil D3 tak mě laglo odedne vydání tak 2x max. 3x. nvm co maj všichni za problém. Něco jinýho je když nezvládli ten nápor hráčů a to i 14 dní od vydání, za to bych je pověsil za koule do průvanu, ale jinak zrovna s tímhle u D3 nemám problém. Víc mě štvě že vubec chtěj online pripojeni nonstop. za to bych je nejradší nakopal...
  • To je otazka nazoru. Mne to bavi. Mi kamarady to bavi. Hraju to prakticky od data vydani s nima nebo bez nich a vic nez cenu hry jsem za to nedal a davat nehodlam. Nerikam ze mi vsechno vyhovuje ale bavi me to a jako odpad bych to rozhodne nevidel.
  • Odpusť si ty stupidní, nic neříkající, komenty, to na českém netu nesnáším. *13*
  • Cypri
    Hraju to taky, ale jen kvuli tomu ze jsem za to vyhodil takový prachy tak se k tomu snazim najit cestu. Hra mě Baví, vcelku, ale zaroven je nudná, nvm jak to popsat ale už me fakt nebavi prolejzat porád ty samý lokace znova a znova. Ty náhodný generace map odflákly, kdyby TOHLE bylo jako diablo 2 kde bylo víc těch variací na každou mapu (i outdorový protoze ty se tady v D3 nemeni, tady se meni jen mista ke vlezete do dungu a mista truhliček - to se fakt vytáhli) tak je to hned lepší. D2 dělala každá obtížnost těžší NE jen to že nepřítelům uměle navýšili šíleně statistiky jako je tady, ale i to, že i obyč bílý příšery měli už nějaký resistence, vám se s kazdou obtiznosti navic snizili, plno monster mělo specifickej druh utoku takze jste nebyli vetsinou resistentni proti vsemu atd. Hrálo se to prostě líp a do teď mam z D2 lepsi pocit než z tohohle paskvilu.
    Nezlobte se nikdo na mě ale D3 nemá pro mě hodnotu za kterou to vydali, prodávat to za 599 tak neřeknu ani popel, ale tohle jsem fakt nečekal... zklamání, NE sice na celý čáře ale z části jsem fakt zklamanej víc než nadšenej.
  • Ale je, a vrchol všeho je, když Ti laguje singl, to FAKT na*ere
  • Nebavím se o hrách, ale o čepičce.
  • Hairy_Ass
    Jejdásek: Bohužel.
  • Nenapsal jsem zadnou urazku, na rozdil od tebe (mimochodem, opet ukazka emocionalnáho jednani na misto racionalniho). A nemyslel jsem to ani nijak spatne, naopak ti poskytuji moznost sebereflexe. Ty mas k tomuhle caste sklony aniz si to uvedomujes. Dneska jsi to predvedl v tak krystalicke podobe, ze verim, ze si to budes schopen uvedomit. Vzhledem k tomu ze se citis opravnen hodnotit me, mohu si to na revans dovolit ja k tobe, ne? Pokud se to podari a prohlednes, budu tu mit o jednoho noshleda, ktery se ke me vyjadruje, ackoli spoustu veci nechape, mene. A pokud te urazi, ze te nekdo hodnoti, tak v prvni rade ty nehodnot jine.
  • Nezbývá mic než říct: "Smůla Activision-Blizzarde."
    (A taky Nexone, NCSofte a další...)

    Osobně se hry v Koreji berou vážně. nevím, jestli to víte, ale při zakládání účtu do MMO atd. po vás provozovatel musí chtít jméno a KSSN (Korean Social Security Number), což se pak cross-checkne s databází skutečných osob. Samozřejmě standardně jde na jedno KSSN vytvořit i více stejných účtů, většinou kolem 5. Pro ne-Korejce, kteří chtějí hrát korejské hry to představuje probém, který ale není neřešitelný.

    Horší je, že provozovatelé MMO mají ve zvyku chtít po hráčích někdy potvrzení herního účtu přes mobil, nějaký speciální účet, či ještě jinak to myslím jde. Každopádně to už pro většinu ne-Korejců neřešitelné je. Včetně mě. *11*
  • FeebeEWN
    hráls ji vůbec? protože taková určitě není
  • Jsem potěšen, že jsi potěšen. *8* *1*
  • Tak víš jak, všeho s mírou. Kromě chlastu, to mužeš s kýmkoliv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší