Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokial to vo finale bude vyzerat tak ako mi to zatial pride (dufam ze to tak nebude) – teda hratelnostou a vsetkym to bude vyzerat ako BC 3 a menu a server browser atp. bude obstaravat LEN Battlelog tak sa im na to vy*erem - "Prozatím to tedy vypadá na styl spouštění Battlefield 3 asi takto – zapnete Origin, spustíte Battlefield 3. Otevře se Vám prohlížeč internetu a v něm stránka s Battlelogem. Přihlásíte se, vyberete si server, kde budete chtít hrát a spustíte hru."
    • so vsetkym infom co mam sa mi to cim dalej menej paci totiz mi to zatial pride len ako vylepsene BC a nie ako plnohodnotny BF a aby mi browser a menu atp. zaviseli od Battlelogu mi tiez nedojde najlepsie ale este to tu nie je tak uvidime ako to dopadne
    • Uvidime jak to dopadne. Pokud cele to prihlaseni probehne v rozumne rychlosti,tak to neni tak hrozne. Pro me je navic dulezitejsi, jak zvladnou vydani hry tak, aby zase nebyly problemy s prihlasovanim kvuli pretizenym serverum. Zkratka chci hrat hned jak mi hra prijde a ne cekat nekolik dnu, nez to vyladi kvuli "necekane" velkemu zajmu hracu.
    • Pouze s tím rozdílem, že zapneš browser s battlelogem, vybereš server či přátele, jdeš hrát. Vše ostatní proběhne na pozadí až po úplné načtení hry. To je pokrok, žádné animace a retardované rozhraní ve hrách.
  • septicflesh
    Dáte na obchod i limitovanou verzi bez nutnosti instalovat Origin? Kdyby taková byla, ocenil bych to víc než plechovou krabičku.
    • ta bude na torrentech :)
      • a zahras si max. tak SP :)
        • no pokud bude i LAN tak prez VPN no problem i MP :)
          • ibaze LAN nebude :) DICE to samo potvrdilo coz je na jednu stranu skoda :( ale ma to aj urcite opodstatnenie
  • SA-reg
    Diskuze o BF3, no tak to nesmím chybět. Ale nebojte, odpustím si mé obvyklé kecy jak je přehypovanej a žádnej zázrak.

    Říkám pouze toto:
    Je tu snad někdo, kdo to nečekal?
    • Tyjo tys mel ale stesti ze ses dostal do alpha testu...
  • Pokud se mi to nebude snažit prodat každých pár sekund snad I ten toaleťák co maj v kanclu, tak je mi to úplně jedno.
    • *1* *1* *1*
  • batlefield je spolecne s cod nejvetsi blbost a hrajou to jenom tupci a oba tabory (presto ze se do sebe obcas pusti) si mohou podat ruce
    • hry celkově z tebe dělaj blba tak je jedno co hraješ.. Když hraješ..
    • tadytoho ****** si můžete všimnout i v jiných diskuzích vždycky někam něco napíše a pak se baví tim jak mu lidi nadávaj no někdo hraje battlefield a nekdo blbě kecá na foru a zabírá místo *1*
    • hned ako ma nieco velku reklamu a tesi sa na milion ludi je to blbost? mam z teba pocit ze to nerozbehas na pc, tak si vybijas zlost tymto sposobom
    • Hmm, pán expert, čó ? Tak sa všetci teraz zamyslíme, há ?
      • Pán není expert, je to blbec a troll.
  • Nevidim v tom až takový problém. Snad jen že něco mám na Live, nějaký zase na Steamu a teď k tomu přibude ještě Origin. Mohlo by to být čistě kvůli pohodli všechno v jednom, ale to je utopie, každý se chrání to své. Já to s dalším klientem klidně přežiju... snad za to BF3 bude stát.
  • z pohledu pohodlnosti je to minus, taky se mi nelíbí nutnost další aplikace na pozadí, na druhou stranu by na tom mohl zákazník vydělat, protože pokud by Origin nabízel komplexní nabídku podobně jako STEAM, mohl by začít konkurenční cenový boj - já bych ho uvítal, protože pořád nějak nemůžu pochopit, proč jsou hry na STEAMu o 25% dražší, než z kamenného obchodu (např. DEUS EX jsem si z game.co.uk předobjednal za 28 liber ( cca 800,- ) zatímco STEAM ho má za 40 € (1000,-) a přitom nemají náklady na krabičku, DVD, booklet atd, tudíž bych očekával ceny nižší...
    • Nie.
      Drahšie su preto lebo ludia su blby a pohodlny, aby sa obťažovali si hru najsť niekde za vyhodnejšiu cenu-pretože všetko je na Steame !Inak by proste skrachovali to je jasne.
      Za druhe:Steam potrebuje aby ste boli na nom zavisli-preto su niektore tituli iba na Steame-+online podpora na ktoru sa možem vy*rať.
      Kupil si si u nas hru? Tak si ešte dokup taketo DLC a taketo mapky a somarinky a peniažky teču....
      Za tretie: nech mi tu neaky velky inteligent vysvetli, prečo su ceny za dolare rovnake ako za euro...
      • ucho
        "prečo su ceny za dolare rovnake ako za euro..."
        tak předně je potřeba říct, že nejsou vždy. mnoho her od několika vydavatelů má přepočet správný.
        jinak je to kvůli různorodosti regionů (každý region se dá nějak charakterizovat, je taky důležité, kolik je v něm kupujících a za jaké hry se utrácí). rovněž se to odvíjí od toho, jak se v daném regionu prodávají ostatní hry (za kolik). patrně je v tom vcelku komplexní systém a na steamu mají moc dobrý přehled o tom, jak to chodí a jakou cenovou politiku volit. dalším faktorem je, že u prodeje se chce, aby byla cena "hezká", tedy ve tvaru 9,99, 49,99 atd. tohle má rovněž vliv na prodeje. každopádně cenu si stanovuje vydavatel a občas se holt dolar rovná euro, a může se klidně rovnat i libře...
        steam má však tolik výhodných akcí, že aktuálně stále konkurenci nemá...
        • Krasna ukažka, ako sa da každe svinstvo osprevedlniť :D
          Ale akcie ma, ja som kupil S.T.A.L.K.E.R. CS za 2,50€ , inač možem *ebať.
          • ucho
            já nic neospravedlňuji :)
            model je jednoduchý: obchodník si stanoví nějakou cenu, ty buď koupíš nebo nekoupíš, podle toho, jak ti to přijde výhodné/nevýhodné. a Steam pouze drží oddělené regiony, aby bylo možné určovat na různých místech různé ceny. závist je špatná vlastnost (a lidé závidí, že to mají občas Američané levněji :) ).
            • Ano oblubeny obchod a rovno pri počitači ani chodiť nikde nemusiš.
              Ja dam prednosť pekne krabici-ja si ju odložim a ked budem chcieť nainštalujem.
              Kde je napisane že Steam o par rokov bude ešte existovať??!!
              A potom sťažujte sa na lamparni.
              A ceny maju vysoke preto, lebo to vyhovuje im nie zakaznikom a pri tom sa najdu aj taky blbci čo si to tam kupia -myslim tie predražene novinky... *1*
            • ucho
              ALL: ano, Steam má většinu her velmi drahých. samozřejmě by mi přišlo fér, kdyby se prodávalo vše za stejnou cenu na celém světě. ale zároveň musím uznat, že v některých zemích by to dělalo komplikace.
              na druhou stranu je na Steamu však spousta her, která má přepočet měn správny.
              no a co se týče ceny, ve finále to zase tak drahé není. a Steam musí taky z něčeho žít, nabízí přeci jen nějakou službu, která pro něj určitě není levná...
              a když má někdo svůj oblíbený obchod, nakupuje tam, navíc když je to pohodlné.
            • Ved v poho.
              Ale to sa ti zda normalne, ked obchodnik predava rovnaky tovar za rôznu, cenu rôznym luďom?
              Mne teda nie, chce tych ludi proste podojiť a skuša kolko to ide.
              Ja pozeram tie ceny na Steame a chytam sa za hlavu...ake nejde o zavisť, ale prečo mam platiť nza rovnaky tovar viac ako američan ??!! To smrdi diskriminaciou.
              Potom sa napr. tunajši predajcovia divia, že si ludia kupuju hry v UK a oni nemu žiadne zisky.
    • Urug
      Dražší jsou protože náklady na provoz té služby jsou daleko větší. Ta tvoje jedna krabička s dvdčkem a potiskem vyjde na pár korun a je to jednorázovka. Když si něco koupíš na Steamu počítá se s tím, že k tomu budeš mít stejný okamžitý přístup i za deset let (přestože ten produkt po těch 10ti letech nic nevydělává). Navíc poskytuje další vychytávky a to nejen pro uživatele, ale i vývojáře a to všechno něco stojí.
    • ucho
      jaký konkurenční cenový boj? uvědomuješ si, že cenu si stanový samotný distributor? tedy hry od EA na Steamu nacení EA. a samozřejmě je tam dá trochu dráž, protože z toho má Steam procenta. navíc si nechce omezit další distribuční kanály (tedy není v zájmu EA, aby se všechno prodalo přes Steam).
      jestli má dojít k nějakém konkurenčním boji, tak ve službách pro zákazníka a v tom je Steam stále jednička a nezdá se, že by se ostatní přetrhli...
      • Jeste trochu cist -> "pokud by Origin nabízel komplexní nabídku podobně jako STEAM" .. tzn treba ne jen hry od EA, coz by se dalo normalne pochopit. A zakaznikovi to vzdycky jenom pomuze. Samozrejme ze zatim se to rict jeste neda, ale za par let to uz muze bejt schopnej konkurent.
    • 100% souhlas, třeba to Steam nakopne aby s tou cenovou politikou konečně něco udělal. Bláboly že to žere výkon CPU nebo stížnosti na nonstop připojení k netu jsou snad dneska už trochu nimo, ještě jsem s tím neměl problémy. Jediný problém který jsem měl byl na Live, když tu nabízely hry, ale službu ne :-) to bylo trochu divné, ale to už je teď vyřešené.
    • presne tak, neviem co vsetci maju...cim vacsia konkurencia tym viac na tom konzument vytazi
      Komu sa origin nepaci nikto mu nekaze ho mat v startupe ...pustim ho ked pojdem hrat, dohram a vypnem ho! mg ...kkti
  • ďalšia stupidita, ktorá žerie hw a nemá žiadny prínos...
    • Definujes BF3 nebo PC hry obecne?
      • myslel som origin, proti BF3 nemám nič...
  • Hm....tak se radší hrbte u myši s klávesnicí.
  • A vrchol vrcholov -sry že to tu spominam- je DRM. Ja som si kupil Silent Hunter 5, pretože milujem Uboaty, akurat mi každu chvilu padal internet a nedalo sa to hrať! Ubisoft to samozrejme nezaujima, oni si proste chcu chraniť svoj tovar a čo ich po mojom pripojeni...dva mesiace som nehral a teraz som zistil že mi zmizli skoro všetky sejvy a kde sa mam isť sťažovať? Aby som hral zase odzačiatku a čakal že mi v polovici hry zase sejvy zmiznu, pretože ich Ubi synchronizuje so servrom a čo im nesedi-vymažu.
    Viete kde môžte isť s protipiratskymi dristami...?
    Nechajte si zaviesť kabel rovno do hlavy-nebojte velke korporecie vas už zmenežuju a povedia vam, čo sa vam ma pačiť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit