Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si nahrahu do kompu klidně i Mária!! Hlavně ať už mám BF3 *14*
  • Paráda další věc co mi bude žrat RAMky a to mam jen 4GB.
    • A ani nemáš 64bitový okna viď ... *1*
  • no je to vojna o peniaze , teraz bude VALVE na tahu musia prist AAA hry a to iba cez STEAM, hry ako novy couterstrike 2, HL3, TF3 , portal 3 , atd ..
    • teď nwm přesně kdo ale někdo z Valve oznámil že by "prý" Portal 2 měla být poslední hra od Valve co má singl
      • Kori
        Bylo to něco ve smyslu, že portal možná bude poslední hrou, jež si zakládá _pouze_ na singlu.
      • je to jasne do vianoc ocakam oznamenie nejakeho trhaku od VALVE je to jasne.. uz len ked pridu z novym counter strikom pochovaju origin ...a mam rad BFBC2 na BF sa tesim ale couter strike natom som vyrastal ..
  • Tu ide proste o jedine: EA a Valve si idu po krku, no pre peniažky samozrejme pre peniažky...
    Preto vam chce EA natlačiť aj svoju službu a tym si zaistiť ďalšich zakaznikov...myslite si že by som na Steame niečo kupil, keby som ho nemal nainštalovany už roky, kôli asi desiatim hram?
    Proste EA vam preda BF3 ,k tomu vam chce ešte natlačiť trebars smradlave ponožky po starom otcovi a použity halzlak po babke, a ešte vas bude sledovať, či nemate protikorporačne rečičky, ktore by jej mohli uškodiť, pretože manažeri šefujum vyvojarom nie naopak a toto je k*rva business.
    Toto su fakty, ako sa vy k tomu postavite-je čisto vaša vec...ale po pravde, dnes ma skoro každa hra multiplayer a žiadneho klienta nepotrebuje !
    • Bohuzel mas pravdu. Vzdy jde o prachy a pokud si clovek si zahrat oblibenou hru, nezbyva mu nez na tyhle veci pristoupit, coz je dost smutny.
      • Jo, tohle si řekne každý, proto si můžou vývojáři dělat co chtějí a vždy jim to projde.
  • Je mi to úplně jedno... nevidím, důvod se zrovna kvůli tomuhle rozčilovat, sou horší věci
    • Přesně tak. Máš recht. Nevim co tu ty lidi řeší za kraviny *4*
      • lol.. treba ze je to dalsi otravna kravina kterou musi mit clovek spustenou v kompu, co mu bude zrat ramky a akorat otravovat zivot....
        • Jsi zřejmě ještě školák a máš úplně jiné priority které ti otravují život .. například zapnutý Origin. Pro mne je priorita postarat se o rodinu a neztratit práci už v tak zas*aný době. Holt jiná ves..
        • Já nemívám spuštěnej steam non-stop, stejně tak neudu mít tohle, jen když si pudu zahrát... a to už je mi jedno jestli je zpuštěmej steam, nebo origin....
  • ďalšia hra, na ktorú som sa tešil, ale si ju nekúpim a bohužiaľ ani nezahrám *9*
  • Tak tohle je mi upřímně u řiti.....origin mám (jen kvůli Battlefield Bad Company 2), občas se kouknu co tam maj novýho a peču na to. Procesor mi to nezatěžuje, nějak mě to neomezuje, vypnout se to dá kdykoliv. Je to snad jendo jestli bude mít někdo tohle nebo steam.....pravda je ta, k čemu to k*rva musím mít?
    • U BFBC patrně protože sis to tam koupil.
      • ano přesně tak
  • Si ze mě dělaj prdeI.. *16* Už steam mě pěkně s*** a to už je zaběhnutej.. a navíc ještě tohle... Co je špatnýho na tom jak je to ted?? Proč musej vymejšlet samí kraviny? *11*
  • lidi když vás to tak se*e tak proč si to nekoupíte na konzoli tam Origin zapotřebí nejspíš nebude stejně jako Steam
    • Ocelot23
      ,,nejspíš nebude stejně jako Steam,, neni náhodou steam na PS3 od doby co vyšel Portal2? ...
      • JA (steam) ho na PS3 nemam :-D
    • A blbě se to hraje
      • no když už na konzoli nějakej ten pátek hraješ tak to umíš dobře (ale s PC se to samozřejmě nedá srovnávat)
      • Nevidím rozdíl když používám klávesnici s myší i na Xkrabici..
    • Určitě tam Origin nebude, proč taky !! *3*
    • protoze na konzoli to je velmi orezane?
      • no jo na konzoli to je dražší tak sou tu 2 možnosti 1) počkáš po vánocích to se to zlevní (snad):D 2) kup si to na PC a stáhni z EA Origin ta druhá možnost je to levnější no a stáhnout ten Origin to taky nebude žádná věda
  • Pokud se pamatuju vsechny Battlefield hry maji zatim EA Account a pod tim muzes mit hry vsechny. Na co mi k tomu bude Origin? Chci to jen hrat, neptrebuju obchod a ani se socialne sblizovat.
    • Pred 14 dny doslo k tomuhle:) Your EA account is now called an Origin account.Your login and password are the same, and all EA account information is in your Origin account.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit