Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja myslel ze s eto vedelo celou dobu ze origin bude i u krabicovky teda aspon me to bylo jasny
    • cast lidi doufala ze ne tak mozna proto to pisi.
    • Duuku_cz
      Jasne ze vedelo, logicky kdyz to ma digitalni verze ma to i krabicova, jenze mistnim to docvaklo az ted a kopou nozickama
  • Ocelot23
    Jééé co si to EA myslí? Udělá si svou ,,super,, službu která má sotva budocnost....nenabízí nic co by neměl Steam 100x lepší a akorát jsou z toho motanice a otravuje to běžného zákazníka...od EA si nikdy nic tedy nekoupim protože nakupuju pouze na Steamu..

    A když jsem se ještě dozvěděl, že když 2 roky nebudete na tom účtu hrát tak vám ho zablokujou spolu se všemi hrami tak jsem nevěřil čeho je EA schopna...
    Doufám, že na tom nehorázně prodělaj a uvědomí si, jak moc pozdě z touhle věcí přišli...
    • No každopádně se najdou lidi, kteřá na Steam nadávají... ale v porovnání s Originem (evoluce EA Download Managera)... Bůh žehnej Steamu *4*. Origin mi prostě připadá jako Games For Windows Live, prostě totální a otravná blbost. Steam je jiný, ten alespoň jede ve velkém a sám se na něj občas podívám, jaké indie hry zrovna vyšly, jaké jsou nová dema atd. Origin jsem otevřel pouze tehdy, když jsem si do něj (neúspěšně) chtěl přiřadit novou hru.
    • Oni ho mohou zablokovat, ne že ho určitě zablokují.
  • A vrchol vrcholov -sry že to tu spominam- je DRM. Ja som si kupil Silent Hunter 5, pretože milujem Uboaty, akurat mi každu chvilu padal internet a nedalo sa to hrať! Ubisoft to samozrejme nezaujima, oni si proste chcu chraniť svoj tovar a čo ich po mojom pripojeni...dva mesiace som nehral a teraz som zistil že mi zmizli skoro všetky sejvy a kde sa mam isť sťažovať? Aby som hral zase odzačiatku a čakal že mi v polovici hry zase sejvy zmiznu, pretože ich Ubi synchronizuje so servrom a čo im nesedi-vymažu.
    Viete kde môžte isť s protipiratskymi dristami...?
    Nechajte si zaviesť kabel rovno do hlavy-nebojte velke korporecie vas už zmenežuju a povedia vam, čo sa vam ma pačiť.
  • ďalšia stupidita, ktorá žerie hw a nemá žiadny prínos...
    • Definujes BF3 nebo PC hry obecne?
      • myslel som origin, proti BF3 nemám nič...
  • septicflesh
    Dáte na obchod i limitovanou verzi bez nutnosti instalovat Origin? Kdyby taková byla, ocenil bych to víc než plechovou krabičku.
    • ta bude na torrentech :)
      • a zahras si max. tak SP :)
        • no pokud bude i LAN tak prez VPN no problem i MP :)
          • ibaze LAN nebude :) DICE to samo potvrdilo coz je na jednu stranu skoda :( ale ma to aj urcite opodstatnenie
  • Neva yase bude hack
    • spis se pirati vrati na BF2 ktery jde vpohode hrat prez vpnky, teda pokud nebude BF3 mit lan a budou to obchazet taky :)
  • No nic, myslel sem že to bude první BF kterej si koupím. A teď vidím že ho ani nezahraju. Škoda. Proč si jen všichni myslí že ten jejich způsob je vždy správný. Trochu mi to připomíná http://xkcd.com/927/
  • NJn... sice nemam origins rad uz jen proto ze je to do puntiku okopcenej steam ale zase si rikam ze trochu z konkurence muzeme zase tezit my vsichni. BF3 uz mam predobjednanej. Nepanikarte prosim.
  • MW3 1:0 BF3

    :-)
    • MW3 síce nebude mať klienta, ale uži si vymakaný IW net s pingom 250 a s nastavením multiplayeru: Play game , Quit game :)
  • to: genki.sudo : to si neměl psát teď se tu zase budou hádat co umí BF3 a co umí MW3 a naopak *1* *1*
    • Trochu sofistikovaného prudenia nikomu neuškodí.. :-)
    • Hlavne bohuzel obe serie doplatily na nenazranost vedeni :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit