Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm....tak se radší hrbte u myši s klávesnicí.
  • batlefield je spolecne s cod nejvetsi blbost a hrajou to jenom tupci a oba tabory (presto ze se do sebe obcas pusti) si mohou podat ruce
    • hry celkově z tebe dělaj blba tak je jedno co hraješ.. Když hraješ..
    • tadytoho ****** si můžete všimnout i v jiných diskuzích vždycky někam něco napíše a pak se baví tim jak mu lidi nadávaj no někdo hraje battlefield a nekdo blbě kecá na foru a zabírá místo *1*
    • hned ako ma nieco velku reklamu a tesi sa na milion ludi je to blbost? mam z teba pocit ze to nerozbehas na pc, tak si vybijas zlost tymto sposobom
    • Hmm, pán expert, čó ? Tak sa všetci teraz zamyslíme, há ?
      • Pán není expert, je to blbec a troll.
  • Tak si kupte xboxovu verziu. Ta origin nebude mat a hrat mozete bez vselijakych zbytocnych registracii navyse. Alebo este lepsie rovno ps3 verziu - tam je multi zadarmo! a ak mate splitfish controller tak hrate prakticky ako na PC.
    • Hrať fps s gamepadom, to je ako trtkať krista a modliť sa pri tom *11*
    • Jo, hrát konzolovou demo verzi se fakt vyplatí. *1*
    • ale opravdu jen skoro jako na PC protoze na PC to budem aspon hrat na velkych neorezanych mapach v poradnym poctu hracu
  • Ta vaše objednávka na limitovanou edici je na ho*no protože nefuguje. ojednal jsem si u vás tu LE a měl přijít e-mail s potvrzením objednávky a pořád nic a už je to tejden, takže znova to dělat nebudu čekám kdy se výjádříte. Bud to bude nebo ne ja se nepos*ru, vaše smůla moje prachy půjdou jinam.
  • BF3 je sh*!!! cod je nejlepsi! vsichni co hrajou BF3 jsou idioti !

    :) ..sem se nakazil od stupidnich cod haters omlouvám se :P sem si rekl ze musim taky do diskuze k bf udelat ze se uplnou pyYYYYču!
    • Dávám ti plus, vaginu si ze sebe udělal dokonale *3*
  • zx_spektrum
    Mno.... chtěl jsem si to koupit, hra působí sympaticky, ale teď už ne. Až to bude na Steamu bez nějakého uflusaného Originu, budu jeden z prvních kdo to koupí, do té doby si nechám zajít chutě. (ano, to znamená, že to prostě nebudu hrát, pirátství nebudu podporovat)
    • Ataker
      Jako kupuju si to na Xbox, ale kvůli nějakému Originu si nechat ujít BF 3 na PC nevím no, ale v pohodě beru to... je to tvá volba samozřejmě *3*
      • zx_spektrum
        To víš, že mě to štve. Ale nebudu dávat 1000 Kč za něco, co mně otravuje a komplikuje život. Origin jsem omrknul, příčí se mi a nehodlám ho používat.
        • Ataker
          No nevím, ale asi nejsem normální, když mi život nekomplikuje PC, ale starosti např. ohledně práce atd.
          • :) nemuzu se ubranit malemu rypnuti.. me osobne se zda ze napr. jen diskuze k nekterym hram jsou u nekterych jedincu tady jejich hlavni zivotni naplni :P
          • zx_spektrum
            No vzhledem k tomu, že během měsíce končím v práci, stěhuju se na opačnou stranu republiky a zároveň se budu snažit najít práci novou, tak myslím, že i těchhle starostí mám dost. Proto mi bohatě stačí jeden snadno přenositelný Steam.
  • zavři hubu kok**e meleš srač*y.
    Mimochodem k tomu distribučnímu programu - na to je přeci jednoduchá medicína - stačí jej zakázat ve spouštění ne?;-) k tomu poslouží TuneUp např. a nebo CCleaner.....nejsme přeci blbý:-)
    • Ironie, jestli ti to nedocvaklo.... Presne takhle se totiz vyjadruji lidi co jeste ani BF3 nehrali na diskuzich k Call of Duty, to se pak nesmis divit ze nekdo zachazi az takhle daleko uz jen z recese.
  • mno bohuzel mas pravdu, presne takto to v diskuzich k cod vypada... te iroini se vubec nedivim.
    • *k dmnt
  • Sbohem Battlefielde 3, přes velké očekávání si tě prostě nekoupím (ale ani nestáhnu z warezu).
    • Když tě B3 nebaví, tak ho nehraj, no.
      • a tebe baví?
  • Od první chvíle bylo jasné, že EA vše okolo Steamu dělá právě proto, aby si do Originu mohlo exkluzivně dosadit své vlajkové tituly. Těžko jim to mít za zlé, osobně mi ale styl, jakým se bude pracovat s BF3 a jeho spouštění prostě není po chuti. A navíc, Steam je tak zaběhnutý, že mi to přijde jako hloupost ho takhle bojkotovat, ale tak uvidíme, třeba nakonec EA prorazí. Mě ale na Origin zatim nenalákali a to ani na BF3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit